Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед на Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за оглед на Лада Нива

    Харесал съм една Лада Нива, 1987г.,нов внос от Испания. Джипа се намира в София има го и в мобилето за 2600лв.Аз не разбирам много, така че ако някой иска може да направим един оглед заедно да си каже мнението. Който е съгласен да си напише телефона аз ще му звънна да се разберем.Бирата от мен

  • #2
    До: Помощ за оглед на Лада Нива

    Годината и цената малко ме озадачават.Най-добре с някой колега,който ти е наблизо да я огледате.Гледай най-вече за напреднала корозия,защото при тая година...?Механиката се поправя при Нива сравнително евтино и лесно.Ако купето е здраво-взимай я-Нивите от тях години имат далеч по-добро качество от сегашните,които се внасят у нас.УСПЕХ и дано някой колега ти помогне.

    Коментар


    • #3
      До: Помощ за оглед на Лада Нива

      Не изглежда външно лошо нивата ако може пазарисе за парите.

      Коментар


      • #4
        До: Помощ за оглед на Лада Нива

        Вчера я гледах.Намира се в автосервиз в жк. Надежда.Пребоядисвана е скоро, но пода не е обработван.Направи ми впечатление че под стелките и в багажника има доста влага.Нещо е преправяно и по карбуратора, майстора ми обясни, че лостовата система за подаване на газ е заменена с жило, което не работи добре.

        Коментар


        • #5
          До: Помощ за оглед на Лада Нива

          По думите ти разбирам,че колата е нагласена за продаване.Има доста такива рециклирани Ниви,таящи изненади в себе си.Затова внимавай.

          Коментар


          • #6
            До: Помощ за оглед на Лада Нива

            Добър вечер!Колега тая нива се дигнах от Добринище за да я огледам,от долу е много здрава има проблем с двигателя-тракат му лагерите,повярвай ми знам за какво говоря защото се занимавам от доста дълго време с ниви,един път изгорях с една такава.Задния капак е силно корозирал в горния край,корозията почти е пробилта до отвън,заден леф прозорец също има доста сериозна дупка от корозият(по това показва че е била без прозорци и е сглобявана тука в БГ).Купето е било бяло,пребоядисано в зелено-тая нива има проблем с документите,когато ги потърсих все едно падна бомба в тоя сервиз всички хорат който бяха около нас изчезнаха.

            ПС:един съвет когато си избираш нива,гледай пода да е здрав(другото се прави,калниците са по 30-40лева)и най вече където са ушетата на дългите щанги там е слабото място на нивата,пода на багажника също се предава много бързо+ предни греди(арки ли се водят)най вече където лежи акумулаторът.Обощо взето това е.Съветвам те по-добре дай 1000-2000лв повече,за да не береш после грижи
            Последно редактирано от Ясен; 16-03-09, 22:16. Причина: поработете над правописа си

            Коментар


            • #7
              До: Помощ за оглед на Лада Нива

              Благодаря за информацията, че почти се бях навил да я взема и да гризна дървото

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X