Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кит Body Lift за Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Кит Body Lift за Фероза

    обещаха за утре следобед, или сряда сутрин, тогава ще дам мнение. Но при всички случаи ще са добри отзивите при положение, че досега карах с ласата.
    Bertone freeclimber 1.8 115hp

    Коментар


    • #32
      До: Кит Body Lift за Фероза

      Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
      обещаха за утре следобед, или сряда сутрин, тогава ще дам мнение. Но при всички случаи ще са добри отзивите при положение, че досега карах с ласата.
      За в калта ще са добри. Извън нея - надали, спрямо LASSA-та, ако е Competus, де.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        До: Кит Body Lift за Фероза

        Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
        обещаха за утре следобед, или сряда сутрин, тогава ще дам мнение. Но при всички случаи ще са добри отзивите при положение, че досега карах с ласата.
        Колега, имаме ли вече впечатления от гумите. Видях ги на "живо". Много леки и меки гуми. Имам само малко притеснение като са така меки, дали ще са достатъчно здрави за по тежък терен. Има и Матадор с такава шарка, ама ми се видяха по тежки и от регенерата. Не мога да се реша с кой от двата модела гуми да си обуя джипката преди лекия лифт, които предвиждам.
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • #34
          До: Кит Body Lift за Фероза

          за сега са добри впечетленията, очаквах на асвалт да шумят повече, но са добре. Едва два дена ги карам. Вчера я поразходих, но нямаше много кал заиграх се на тези баирчета под Осеново.
          Мисля че гумите си заслужават.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от sapporo; 23-03-09, 12:53.
          Bertone freeclimber 1.8 115hp

          Коментар


          • #35
            До: Кит Body Lift за Фероза

            http://www.youtube.com/watch?v=DEpnSti5TV8
            Bertone freeclimber 1.8 115hp

            Коментар


            • #36
              До: Кит Body Lift за Фероза

              Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
              Е, ма там кал няма. Сухо е. Така и баба знае.

              Тествай ги на сняг, трева, гнусна кал. Иначе не се брои. Там ще се кача и с LASSA-та.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                До: Кит Body Lift за Фероза

                Здравейте колеги аз сам с 235/75/15 гудиар wrangler и ферозата е като самолетче ама зимата с уазковите гуми не може да мрадне мн и е тегаво така че тоя размер е максималният добар размер успех

                Коментар


                • #38
                  До: Кит Body Lift за Фероза

                  дравейте колеги
                  новак съм в сайта но от 5години се мотая с едно фероза из България
                  5 годинки се търкаляше ферозата с едни гуми BF GOOD AT но се изядоха. конците им се показаха а бяха размер 275/60/15 тази зима не можах да сложа хубави гуми, имах под ръка едни Купър но бяха летни сложих ги, карах по кротко, но преди месец купих гуме МАК летни с размер 255/60/15 супер са
                  дайте идея от каде да намеря по малки джанти да стават гуми 225/235 защото сегашните са ми 8 инчови

                  Коментар


                  • #39
                    До: Кит Body Lift за Фероза

                    Оригиналните джанти на ферозата са 15-ки, ширина 5.5 или 6 инча, и офсет (ЕТ) +19мм. Стават и от витара. Всичко им е същото, само офсета им е +24мм.

                    Във всяка по-сериозно заредена гумаджийница ги има. Въпроса е да имат на склад подходящата ширина и офсет.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Кит Body Lift за Фероза

                      Мерси, колега.
                      Но явно тук в Голямото село всички по заредени гумаджии не подържат този размер джанти. Ще трябва да продължа да търся и да търся

                      Коментар


                      • #41
                        До: Кит Body Lift за Фероза

                        Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
                        Мерси, колега.
                        Но явно тук в Голямото село всички по заредени гумаджии не подържат този размер джанти. Ще трябва да продължа да търся и да търся
                        Ето една обява за джанти от Витара http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=52989 ,сигурно има и други във форума...А,ето и още една http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=57291 .
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Кит Body Lift за Фероза

                          И все пак...http://www.warfs.org/content/view/61/63/. Замислям се за едни 4-5 см.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Кит Body Lift за Фероза

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            И все пак...http://www.warfs.org/content/view/61/63/. Замислям се за едни 4-5 см.
                            Ако ще завираш по-големи гуми - ОК, ама иначе за какво ти е?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Кит Body Lift за Фероза

                              31/10,5/15 на какъв размер отговарят? Знам , че съм банален , извинявам се.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Кит Body Lift за Фероза

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                31/10,5/15 на какъв размер отговарят? Знам , че съм банален , извинявам се.
                                този ка.кулатор е много добър за това:
                                http://www.1010tires.com/tiresizecalculator.asp

                                иначе 31 е почти равен на 265/75R15 или 255/80R15

                                31/10.5/15 е реално равен на 267/76R15 ама такъв размер няма
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X