Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

    Предстои ми пътуване по тези места ,така ,че да помага всеки с кавото може - ще се отплатя със снимки
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    До: МЕСТА ЗА НОщУВКИ В СЪРБИЯ,ХЪРВАТСКА,СЛОВЕНИЯ, ИТАЛИЯ

    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
    Предстои ми пътуване по тези места ,така ,че да помага всеки с кавото може - ще се отплатя със снимки
    Чуров, ако пътуваш на дъга-дък през Сърбия, Хърватска, Словения - мотелите покрай магистралата. Но тогава - язък за бензина.

    Ако искаш впечатления от хубави места и хора, цепи през Копаоник, Мокра Гора http://www.mecavnik.info/wsw/index.php?p=345q, Вишеград, Сараево, Мостар после по Ядран на Хърватия, езерото Блед и пещерата Постойнска яма в Словения - до тук само в частни квартири по 20 евро на стая за двама-трима. После през Гориция в Италия - по къмпинги.Там опитът ми е хотелски.
    Този път с кола, нали? Че с мотор по това време въздухът е прекалено чист!

    Коментар


    • #3
      До: МЕСТА ЗА НОщУВКИ В СЪРБИЯ,ХЪРВАТСКА,СЛОВЕНИЯ, ИТАЛИЯ

      Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
      ........Този път с кола, нали? Че с мотор по това време въздухът е прекалено чист!
      Не ! И този път с мотор ,само че юни месец! Сърбия ,Хърватскаи словения ще са транзит! Целта е Италия от север ,на юг и после с ферибота през Гърция!Не ми се иска да тръгвам без резервации за хотелите ,а от друга страна ,не знам какви ще бъдат дневните преходи.Целта е подробно да разгледаме Венеция,Верона ,Генуа , Пиза , Флоренция , Рим (естествено да видим и колегата във Ватикана ) . Неапол , Бари и после Игуменица.
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #4
        До: Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

        в Словения ти препоръчвам градчето Бовец.
        ето му сайта http://www.bovec.si/ то е близко до Постойна Яма и на 1160 км. от София. Щом си смотор там е меката за мотористи. Ние ходим от 4 години там. Миналата година един приятел дойде с мотора също . Всъшност става на въпрос за Ceco LJ пише тук от време на време.
        После си близко до границата на Италия и Австрия. Ще прескочиш за 2 часа до Триест който е интересен град но къмпинзите са му по 30 евра. Теглиш им една и тръгваш по крайбрежния път по посока едно градче което се казва "Градо" намира се на върха на ботуша на един полуостров и има много хубав къмпинг и на нормални цени. Самото градче е много интересно и живописно. Няма много чужденци и цените са мудоста човешки. Аз поне като бях там нямаше площад на който да няма няква забава...
        После може да врътнеш към Удине и от там към Авсрия. Мноооого добри места с гледки и пътища на които има предимно мотори не и коли. Ние тръгваме Юли месец иначе щяхда те поканя да тръгнем заедно.
        Но ти препоръчвам да се навреш в планините на Австрия и Италия по-интересно е

        Коментар


        • #5
          До: Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

          Като говорите за къмпинги - не мога да нося палатка .А и 1160 км за един ден ,саа ми множко. Дали е разумно да тръгвам без резервации? Намират ли се крайпътни хотели?
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #6
            До: Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

            ние карахме до Постойна .От София са към 950км.Там спахме във втората срещната къща хотел;бяхме доста мокри и нямаше време за търсене-50 евра със закуски
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

              Аз пътувам на един дъх до Болоня, Бергамо, Милано и пр. 1500-1600км, но с кола. На връщане съм спал на няколко места по това трасе. Мисля, че най-подходящи са мотелите на влизане в Хърватска и този на Славонски брод - Хотел Зувко *** 40евро двойна стая. Той е на 600км от София. В Загреб има много хотели, но няколко пъти съм търсил и за по малко от 90 евро не съм спал. В Италия се порови по нета. Има много хотели по 40-50 евро. До сега не ми е ясно защо при нас са по-скъпи. Не знам колко км се взимат на ден с мотор, но ако имате дни на разположение си оставете време за разглеждане на нещо всеки ден. Резервирайте хотелите предварително. Аз примерно нощувам на 50-100 км от мястото, което ще разглеждам - ляга по- тънко.
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #8
                До: Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

                на втората снимка е долината на река Соча около Бовец.

                Коментар


                • #9
                  До: Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

                  абе мойто мнение е че ако стигнеш без грижи до Белград от там нататък километрите са смешна работа. Послушай Цецо и си намери през нета някоя къщичка, ако не на място търси. 1000 км. не би трябвало да те преборят. другия вариянт е да зарибиш човек с кола и да ти носи чувала и палатката
                  Опита ми до сега показва че ако разчиташ на подслон с покрив си човек с пробелми, ако възнамеряваш да спиш по къмпинзи, тях ги и ма във всяко село и са оборудвани със санитарни възли и тн.
                  така че се мятай в приключението и не му мисли ...

                  Коментар


                  • #10
                    До: МЕСТА ЗА НОщУВКИ В СЪРБИЯ,ХЪРВАТСКА,СЛОВЕНИЯ, ИТАЛИЯ

                    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                    Не ! И този път с мотор ,само че юни месец! Сърбия ,Хърватскаи словения ще са транзит! Целта е Италия от север ,на юг и после с ферибота през Гърция!Не ми се иска да тръгвам без резервации за хотелите ,а от друга страна ,не знам какви ще бъдат дневните преходи.Целта е подробно да разгледаме Венеция,Верона ,Генуа , Пиза , Флоренция , Рим (естествено да видим и колегата във Ватикана ) . Неапол , Бари и после Игуменица.
                    Чудесен маршрут. Единствено може би бих предпочел Неапол - Бриндизи - Корфу - Игуменица. На Корфу има какво да се види, а Бриндизи - е по-близо до Гърция.

                    В пещерата Постойна яма изобщо не си сваляйте дрехите,с които пътувате. Вътре е +7 градуса. И зиме и лете.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

                      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                      Предстои ми пътуване по тези места ,така ,че да помага всеки с кавото може - ще се отплатя със снимки
                      Здравей,

                      Пускам нова тема с къмпинги по всички континенти,дано ти вършат работа.

                      Поздрави
                      търся си подписа....

                      Коментар


                      • #12
                        До: Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

                        Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                        ....., но ако имате дни на разположение си оставете време за разглеждане на нещо всеки ден. ...
                        Тоеа е и целта на пътуването! Почваме планираните градове ,без да бързаме.Ако времето ни притисне ще отпаднат градове (за следващо пътуване), но няма да се претупа нещо за сметка на друго. Предпочитам да се върна отново и да разгледам пропуснатите градове ,отколкото да разгледам сега всичко ,но по малко
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • #13
                          До: МЕСТА ЗА НОщУВКИ В СЪРБИЯ,ХЪРВАТСКА,СЛОВЕНИЯ, ИТАЛИЯ

                          Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                          .... Бриндизи - Корфу - Игуменица. .....
                          Всъщност ферибота е от Бриндзи (Бари ще го посетя по лични причини) , но за Корфу не се бях замислил.Ако има време няма да го пропусна.
                          Мони , благодаря за темата . Ще я разгледам . Всъщност къмпингите ме интересуват ,като резервен вариант и то бунгала. Предполагам ,че техните къмпинги ,не са ,като нашите...
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #14
                            До: Места за нощувки в Сърбия,Хърватска,Словения,Италия

                            За хотел в Словения ти препоръчвам Trojane. Ние сме спали там, точно на отиване към Италия. Хотела е на 37 км.от Любляна. Мястото е много хубаво! Гледката наистина е ето такава. Тази снимка е от сайта им, не мога да си намеря мойте снимки да ти покажа.
                            Прикачени файлове
                            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                            A2 (+)

                            Коментар


                            • #15
                              До: МЕСТА ЗА НОщУВКИ В СЪРБИЯ,ХЪРВАТСКА,СЛОВЕНИЯ, ИТАЛИЯ

                              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                              Не ! И този път с мотор ,само че юни месец! Сърбия ,Хърватскаи словения ще са транзит! Целта е Италия от север ,на юг и после с ферибота през Гърция!Не ми се иска да тръгвам без резервации за хотелите ,а от друга страна ,не знам какви ще бъдат дневните преходи.Целта е подробно да разгледаме Венеция,Верона ,Генуа , Пиза , Флоренция , Рим (естествено да видим и колегата във Ватикана ) . Неапол , Бари и после Игуменица.
                              Здравей ,

                              Подходящ хотел в Загреб "Movie Hotel" GPS N 45 47.499 E 015 57.482
                              Хотела(със вътрешен двор-сигурен паркинг за мотор)е със страхотна кръчма стил "пъб" и винарна е собственост на Зоран(Зоки),с него бяхме заедно в Перу,прати му поздрави от Симеон-бугар...,моторджия запален,кара "Харли".Всъщност на 12,или 15 юни ние пътуваме за Скандинавия и първата ни нощувка смятам да е при него,ако и твойте планове са около тези дати ще се радвам да пътуваме и да се запознаем.

                              Поздрави,
                              търся си подписа....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X