Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BETA TRIAL 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: BETA TRIAL 250

    Изчетох цялата тема, но имам едно питане...
    Въпроса ми е макар и да се знае, че траялката неможе да замени ендурото ... може ли поне да се ползва за някакви средни преходчета, а не просто да я изкараш пред блока по камънака и да се катериш напред назад ? И другя ми въпрос е каква е вместимоста на гориво на тая машинка ?
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #32
      От: BETA TRIAL 250

      може спокойно да се кара за ендуро 3, и малко литра хваща резервоара но разхода е много нисък а по правите се движи с лекота с около 80 км час има резерв и за повече..все пак като цяло си е за мазохисти да караш с нея ендуро..особенно за хора свикнали само да седят на седалките и да навиват "масура"

      Коментар


      • #33
        От: BETA TRIAL 250

        И аз да питам,колко масло им се слага в бензина щото Пепи казваше,че се слагало по-малко от другите мотори

        Коментар


        • #34
          От: BETA TRIAL 250

          За да размърдам темата,реших да ви покажа новата Бета ЕВО 2Т 300-2012.
          След като жабарите представиха всичките модели за новият сезон,дойде време да представят и моторите които са ги направили световно известни.Новата Бета е вече с увеличена кубатура(300 сс.),благодарение на 79мм. бутало.Нови са още главата,съединителят и разбира се графиките.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:big_Beta_EVO_2T_2012_01.jpg
Прегледи:1
Размер:117.3 КБ
ID:5303889

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:big_Beta_EVO_2T_2012_02.jpg
Прегледи:1
Размер:121.9 КБ
ID:5303890

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:big_Beta_EVO_2T_2012_03.jpg
Прегледи:1
Размер:85.4 КБ
ID:5303892
          Beta 450 RR-Factory
          0039 3206052599

          Коментар


          • #35
            От: BETA TRIAL 250

            Събирам всякаква информация за Бета техно 250,моделите от 94 до 99 година,гледам че имат фар и вентилатор което е положително.

            Коментар


            • #36
              От: BETA TRIAL 250

              Да се похваля, че и аз най-накрая си взех траял. Същата Beta Techno 250 като на mitkov.
              Няколко дена подред си играх по нея за да прегледам и обслужа всичко което ми се стори че си иска своето.
              Покарах само 2-3 пъти за една седмица за съвсем на бързо. Първият път я пробвах на изкачване на баири и ме изуми с лекотата и маневреността с която превзех височината. След това преминах на прескачане на дънери и камъни, не по-високи от 40/50 см но все пак....прескачане. Там пак същото, невероятно лесно се случват нещата! Все едно мотора компенсира там където ти липсват уменията и ти помага да преминеш!
              Определено съм зарибен!
              Сега като местя ендурото все едно бутам слон
              Последно редактирано от F.i.f.o.; 29-04-13, 00:49.
              What happens in my garage stays in my garage.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X