Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръки към раздел "Мотокрос и Суперкрос"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръки към раздел "Мотокрос и Суперкрос"

    Колеги, тук ще ви помоля да изказвате вашите мнения за раздел "Мотокрос и Суперкрос"
    Препоръки и виждания за евентуални градивни промени, за да се чувстваме все по-приятно тук.

    Ще разчитаме много на професионалистите и хората които живеят от близо с този спорт.

    Моля за стегнати и съдържателни изказвания.

  • #2
    До: Препоръки към раздел "Мотокрос и Суперкрос"

    На мен сега ми хрумна една идея и рекох да я споделя

    Може да се направят подтеми в раздела "Национален Шампионат" и "Традиционни състезания", в които да се поместват темите и коментарите за настоящите състезания, въпроси по организация и прочие.
    Така или иначе преди всяко състезание ще се пише можеби е по добре да си отвориш паката и да видиш какво се случва през сезона и какво ще се случи.

    Поздрави
    [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

    Коментар


    • #3
      До: Препоръки към раздел "Мотокрос и Суперкрос"

      Точно това коментирахме и ние, че май има нужда от раздели "Състезания" и евентуално "Трасета и техники на каране"

      Коментар


      • #4
        До: Препоръки към раздел "Мотокрос и Суперкрос"

        Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
        Точно това коментирахме и ние, че май има нужда от раздели "Състезания" и евентуално "Трасета и техники на каране"
        +1 по принцип ще е хубаво да се разграничават традиционните от националните, макарче това може и да става в заглавието на самата тема...
        [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

        Коментар


        • #5
          До: Препоръки към раздел "Мотокрос и Суперкрос"

          ами колеги аз предлагам да се направи годишна програма със състезанията от националния шампионат защото те са фиксирани с дати каде и кога и по важното мисля за повечето то форума е традиционните състезания каде и кога да помолим евентуалните домакини любезно да предоставят информация каде и кога ще има подобни състезания за знаят повече хора и да се саберат повече учасници и да стене по интересно както знаеме тези састезания повече се правят за удоволствие а не за наградите и винаги е ставал голям "купон "
          [URL="http://www.youtube.com/watch?v=9HxSw-FCv8U&feature=related"]
          [/URL]

          Коментар


          • #6
            До: Препоръки към раздел "Мотокрос и Суперкрос"

            Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
            Точно това коментирахме и ние, че май има нужда от раздели "Състезания" и евентуално "Трасета и техники на каране"
            Напълно съм съгласен,за да може като се отвори раздел "Състезания" или "Трасета и техники на каране" всичко да бъде - систематизирано,и човек да намери това,което търси за "Състезания" например:дата на състезанието,място на провждане и т.н.
            По същия начин талкувам и "Трасета и техники на каране",така човек ще може да чете последователно всички техники и препоръки за правилна стойка на тялто и т.н.Относно трасетата всеки би могъл с един поглед да види,всички трасета,да види снимки и да предпочете според - къде му е най близо,как е устроено трасето и т.н.
            Успех!Поздрави!
            [I]Радослав Димчовски[/I]

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X