Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е данъкът за Вашия джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Колко е данъка за Вашия джип?

    Първоначално публикуван от mater Преглед на мнение
    Не питай 125лв като ми направиха отстъпка-5%
    Не се оплаквай - 405 лв. без отстъпката!!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      До: Колко е данъка за Вашия джип?

      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
      Твоето мисля, че има EDC и е 126 к.с..
      Да, ама в КАТ и общината не знаят, че има таково чудо и по документи си се води нормален .
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #18
        До: Колко е данъка за Вашия джип?

        Toyota RAV4 2006 г. с 5% отстъпка - 367,08 лева / град Бургас.

        Коментар


        • #19
          До: Колко е данъка за Вашия джип?

          Rav 4 D-4D 136 к.с., 2006 г. гр. Врана
          Данък за 2009 г. 462.00 лв. с отстъпка 5% платени до 31.03 - 438.90 лв.
          Живея в най-добрия град за живеене за 2008 г. Но, Кмета ни стана още по-голям началник - има вече седем заместника, затова и данъците ще растат. А, уличните настилки са .... . Но, ако назначи и зам. кмет за справяне с проблема " дупки и кратери по пътищата", всичко ще си дойде на мястото.

          Коментар


          • #20
            До: Колко е данъка за Вашия джип?

            ОФА 2,0 КБ 1996г. -гр. Варна, данъка за 2008 беше 212 лв, за 2009 не знам. Не знам за какво ги плащам тези данъци, за да карам по макадам от натрошен асфалт, поне камъни да бяха. Няма ли да я закриват тая държава вече ? Опитаха се да я продадат, ама като няма кой да я купи.....

            Коментар


            • #21
              До: Колко е данъка за Вашия джип?

              утре мисля да плащам данъка. Дано да не е много голям, уж нашата община се води бедна - общ. Тополовград.

              Коментар


              • #22
                До: Колко е данъка за Вашия джип?

                Данък за 2009 г. за Исузу трупер 3.0 дти 2000 г. 159 коня, община Оборище в София, 270 лв

                Коментар


                • #23
                  До: Колко е данъка за Вашия джип?

                  Опел Фронтера 2.8ТДИ 113 к.с. 95г. София общ. Надежда, данък за 2009г.-86.15 лв
                  Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                  Honda CB 919 Hornet
                  0898849413-Светльо
                  Кръвна Група: 0+

                  Коментар


                  • #24
                    До: Колко е данъка за Вашия джип?

                    Дискавъри 2, 1999г. ТД5 136 к.с. 211 лева данък.
                    "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                    Искам България чиста!!!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Колко е данъка за Вашия джип?

                      Митсубиши Паджеро 2.8 тди 93г. болката е - 185 лв
                      [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                      [B]If you want, you can![/B]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Колко е данъка за Вашия джип?

                        Рено Колеос, 2.0 dCi , 175 конски сили-275 лева с 50% намаление за това че е чисто нов.Изпаднах в амок, когато видях колко е данъка за първата година.Да се надяваме, че догодина ще е по-малко, но никак не ми се вярва.
                        Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

                        Коментар


                        • #27
                          До: Колко е данъка за Вашия джип?

                          Опел Фронтера 2.0 115кс за2008г във Варна 210лв. За 2009 искаха пак толкова. Смених си адресната регистрация на село и сега след презачисляването във Община Аксаково данъка ми за 2009г е 140лв!
                          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                          Коментар


                          • #28
                            До: Колко е данъка за Вашия джип?

                            ТАзи година гу купих и като отидох да му плащам данъка направо щях да прпадна - 11.80 лв. Все пак си е 2,5 литра
                            LZ1AID

                            Коментар


                            • #29
                              До: Колко е данъка за Вашия джип?

                              Както миналата година, така и тази - в Плевен, за Черокито 1988 г. (двигател Рено 2068 сс) платих 35,20 лв. местен данък, без 5 % отстъпка.
                              Само за сравнение - ако беше с бензиновия двигател 4.0, данъкът щеше да е около 300 лева.

                              ПП. Чрез този линк може да са направи ориентировъчна проверка за дължим данък за МПС по общини: http://www.pariteni.bg/Calcs/5/1ff1de774005f8da18.html
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • #30
                                До: Колко е данъка за Вашия джип?

                                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                                ПП. Чрез този линк може да са направи ориентировъчна проверка за дължим данък за МПС по общини: http://www.pariteni.bg/Calcs/5/1ff1de774005f8da18.html
                                Ориентировъчната проверка не върши работа, тъй като общините в България са 265 бр., а в калкулатора са въведени 32 бр. и една категория друга община.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X