Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е данъкът за Вашия джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Колко е данъка за Вашия джип?

    За Рено RX4 2.0 122 к.с. (реални 140 к.с.) в София данъка ми беше 186лв и стотинки.
    Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

    Коментар


    • #32
      До: Колко е данъка за Вашия джип?

      Някой знае ли за Витара 1.6 бензин от 92-94 в София колко е данъка? Благодаря предварително!

      Коментар


      • #33
        До: Колко е данъка за Вашия джип?

        Значи,до колкото разбрах данъка за пикапи е малък.Или само за товарни автомобили който се водят на фирма е малък?

        Коментар


        • #34
          До: Колко е данъка за Вашия джип?

          Митсубиши Л200 '99 година, 12лв. -50% за катализатор= 6лв.!

          Коментар


          • #35
            До: Колко е данъка за Вашия джип?

            Мерцедес МЛ 270 2001г 380лв за 2009г

            Коментар


            • #36
              До: Колко е данъка за Вашия джип?

              форд рейнджър 2007 г 2.5 ТДСИ 105 KW - 143 конски сили без да се брои магерето зад волана защото често е различно мъжко или женско .Определено с женското не върви много ама гори много по-малко . Данък за2008 г за 6 месеца - 6 лв и стотинки 2009 г платих цял данък - 10.54 ст за 2010 г все още не знам . Пикапа го водят товарен автомобил и за това е така . Иначе и аз бях изненадан като плащах , много ме зарадваха .
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • #37
                До: Колко е данъка за Вашия джип?

                Ако е 143 кс,абсурд да е 10лв.Над 100кс,-данъка е лев на конска сила.Не ти плаща ме ние данъците и затова пиши реално.На Газ-69 -производство 1962г и 80 кс -8лв.

                Коментар


                • #38
                  До: Колко е данъка за Вашия джип?

                  Онлайн калкулатор

                  Не зная дали при всички варианти познава точната сума. При мен я позна
                  LZ1DWW

                  Коментар


                  • #39
                    До: Колко е данъка за Вашия джип?

                    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                    Ако е 143 кс,абсурд да е 10лв.Над 100кс,-данъка е лев на конска сила.Не ти плаща ме ние данъците и затова пиши реално.На Газ-69 -производство 1962г и 80 кс -8лв.
                    Не обещавам веднага ама при първа възможност ще имаш доказателство бяло на черно или обратно както искаш го тълкувай .
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Колко е данъка за Вашия джип?

                      За Терано 2001г. -2.7тди - 125кс - регистрирах го в средата на 2009 и данъка съответно към 75лв.Предполагам за цяла година 150лв.

                      Това за Ботевград.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Колко е данъка за Вашия джип?

                        Хюндай Теракан 2002г 150кс.-180лв. в гр.Пловдив
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • #42
                          До: Колко е данъка за Вашия джип?

                          Не е абсурд за пикапи да е малък данъка.
                          Те се водят товарни.При товарните е 12 лв за започнат тон.
                          Аз съм с пикап и данъка ми е 24 лв,защото е тон и нещо товароносимост.
                          Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Колко е данъка за Вашия джип?

                            lj 70 2.4 т.д.1989г.данак 11лева
                            JSM 0899633364

                            Коментар


                            • #44
                              Първоначално публикуван от bastuna Преглед на мнение
                              Хюндай Теракан 2002г 150кс.-180лв. в гр.Пловдив

                              Като платиш данъка за 2010г. , напиши го пак тук колко е. Според мен - около 270 лв.

                              Данъците са увеличени с около 50% за 2010г.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Колко е данъка за Вашия джип?

                                За 2010г 512лв с отстъпката 5%. Честито,за кола с Евро 4. А

                                за Черокито 1988 г. (двигател Рено 2068 сс) платих 35,20 лв. местен данък, без 5 % отстъпка
                                ...

                                Дето има една тема в същия раздел: "Параграф 22 или, тъп ли съм или съм прост" Значи за една чисто нова кола,която замърсява поне 8х по-малко от въпросното Чероки се плаща данък точно 14.6 пъти повече. Е какво да говорим повече... Ами
                                ще си кътат хората със старите трошки... И Славчо ****расов ми излиза по пловдивското БНТ да ми говори как хората дето имали пари за такива коли имали пари и за по-високи данъци...
                                Поне за тея пари да вземат да направят нещо смислено,като например да помислят къде да паркира целия булевард Руски/Победа,а не да правят 6 ненужни платна и незаконни сгради,минаващи по трасетата на булевардите, и да се бият в гърдите за едно мизерно проектче,което на всичкото отгоре повече пречи,отколкото да помага, за последните 10-на години. Или поне улиците да бяха оправили. Най-изостаналият град...
                                П.П. За старите трошки имах предвид като цяло хората,които не могат да си вземат нова кола,поради финансови затруднения-не визирам колегата с Черокито или някой друг. Повече информация за "наклонения шрифт. ))) в темата "Защо ни глобяват,дори когато сме паркирали според ЗДП".
                                Последно редактирано от Dino; 24-01-10, 13:57.
                                Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                                Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                                Volkswagen Bora AKL

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X