Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е данъкът за Вашия джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Колко е данъка за Вашия джип?

    Имам питане колеги.Моят Нисан Патрол е 1+1 а в талона е записан "лек автомобил" не би ли следвало да е към товарните ? Това че е 1+1 прави ли му данъка драстично малък,както чувам 8 лева и подобни ? Отделно имам Газ 69,откакто съм го купил не съм го регистрирал,вече може би 4 години.Какъв данък да очаквам за него ?

    Коментар


    • От: Колко е данъка за Вашия джип?

      Първоначално публикуван от monolith Преглед на мнение
      Land Rover Discovery 200tdi. данъка за 2014г. в гр.Пловдив 157лв. и нещо.
      Баси... в София за ТД5 (139 к.с. по талон) ми взеха 133 лева. За Фрилендъра на баща ми (120 к.с.) - 117. Ако тръгна да се местя, няма да е в Пловдив
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • От: Колко е данъка за Вашия джип?

        Terano 2 -124 к.с 93г - 160лв- В. Търново за тази година.

        Коментар


        • От: Колко е данъка за Вашия джип?

          Honda hr-v 105к.с. - 127лв и стотинки, общо взето същият като преди промените.
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • От: Колко е данъка за Вашия джип?

            нисан терано 3.000 кубика 156 кс. 10лв миналата година тази още не съм го платил.Регистриран е товарен 4+1

            Коментар


            • От: Колко е данъка за Вашия джип?

              Jeep Compass 2,2 CRD -2012. 491 BGN

              Коментар


              • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                ОПЕЛ ФРОНТЕРА Б 2.2 ДТИ 116 кс - 111 лв София
                ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
                ТЕЛ;0876228770

                Коментар


                • Re: От: Колко е данъка за Вашия джип?

                  Паджеро Спорт 2.5 ТД 99к.с. 2000 -> 30лв София
                  o89 sedem sedem 33 986

                  Коментар


                  • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                    Навара д22 2004 година, Враца 20 лева, регистрирана като полутоварен.

                    Коментар


                    • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                      На Фронтера 2.4 1992-ра:
                      120.61 лв - в Сф с все 5% намаление
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                        Гранд чероки 1995 4.0l 184 к.с. за Ямбол 238лв
                        Последно редактирано от jaxan; 08-12-14, 19:12.
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                          Силистра - Нисан терано 2,7 ТДИ -125 к.с.-1998 г. + 6+1 нормален данък 101 лв. и стотинки.
                          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                          Калоян Кирилов
                          LZ2ZGT

                          Коментар


                          • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                            Нови Искър,Опел Фронтерa 2.4i ДБ 94 г.125к.с. ,129лв.Неясно зa кaкво,aмa зa в другa темa!Пътният дaнък трябвa дa е зa изминaти километри в пътнaтa мрежa,зaсечени при ГТП от годинa зa годинa!
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              Нови Искър,Опел Фронтерa 2.4i ДБ 94 г.125к.с. ,129лв.Неясно зa кaкво,aмa зa в другa темa!Пътният дaнък трябвa дa е зa изминaти километри в пътнaтa мрежa,зaсечени при ГТП от годинa зa годинa!
                              Съгласен съм напълно......с джипа за една година нямам и 3 х.км.............със служебнат над 30х км...да не казвам колко е данъка за нея...
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                                ...Пътният дaнък трябвa дa е зa изминaти километри в пътнaтa мрежa,зaсечени при ГТП от годинa зa годинa!
                                Че то тогава кой ще плаща данък - всичките ще въртят по 1-2км/годишно

                                А за Джип Гранд Чероки 3.0 дизел / 2013 данъка ми във Варна би бил над 900лв... Добре, че е лизинг към софийска фирма, та данъка се плаща в София и е по-нисък... Е там за какво е тази сума - не знам - сигурно отделен път са ми направили...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X