Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране на мотор около София през седмицата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каране на мотор около София през седмицата

    Някой от вас кара ли през седмицата след работа на Витоша или на Плана(след 16:30ч.)?Търса си сродна душа, да бръмчим по горите.
    EXTREME

  • #2
    Какъв мотор караш, какъв терен харесваш?

    Плана ми е малко далечко, Витоша пък ... не ми се в вписва в представите за подходящо място. Може да я заменим с Люлин планина.

    Дай да пробваме да покараме идната седмица някъде
    Само че аз работя до 18ч

    0898 512 256 - Румен

    Коментар


    • #3
      Ххмм , много ми е далечко това бе хора , сега мисля да направя едно ендуро до монтана от Сливница , Сифия до Монтана , ако искате може да се съберем и да отцепва ме . да покараме малко по хард . ако сте съгласни ще ви кажа кога ще е сбирката трябва само да се уговорим с един приятел че тои е от монтана и тръгва ме
      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

      Коментар


      • #4
        Kарам Kawasaki KLX 250R ,oбичам да карам по патеки и черни патища,както и на мото писти(малки скокчета и осморки).Това ми е парви сезон и не съм карал много-около 15 дена каране ми се събира,но се справям.
        EXTREME

        Коментар


        • #5
          ее браво , бративчет ми се е насочил към този модел на кавасаки , но тои иска нещо по голямо . все пак да те викам ли като се организираме за походчето до монтана
          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

          Коментар


          • #6
            Е ако сам свободен сам много ЗА А горе-долу колко човека ще бъдат на карането до Монтана?
            EXTREME

            Коментар


            • #7
              Аз живея в София и често страдам от липса на компания, така че надявам се ще покараме... но след две седмици.
              Bling bling, money ain't a thing :)

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от krascho
                Аз живея в София и често страдам от липса на компания, така че надявам се ще покараме... но след две седмици.
                е ще се разберем значи,eто и icq (337-502-155)
                EXTREME

                Коментар


                • #9
                  ами не знам , но маи ще сме около 6,7 моториста за са , те има много желаещи . но повечето се отказват , защото моторите им не са за там
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • #10
                    Ми че то аз работа в сливница а живея в софия и ми се ходи до монтана , па имам и едно ендуро което обичам да карам на всякаде така че що не кажеш кога ще тръгвате че да доида и ас

                    Коментар


                    • #11
                      Утре някой ако иска да покара на мото пистата в кв.Бъкстон нека званне. Аз мисля да съм там от 17:30 часа.
                      Тел.0886 000 461 Андрей
                      EXTREME

                      Коментар


                      • #12
                        Аз смятам да покарам там в сряда, че утре най-вероятно няма да съм събрал мотора, но ако успея до 17:30ч. ще дойда!?!
                        Карам "най-голямото братче" на твоя мотор!!!
                        НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ, НЕ ГО ЛИ РАЗБРАХТЕ!?!?!

                        Коментар


                        • #13
                          Много ще се радвам,ако успееш
                          EXTREME

                          Коментар


                          • #14
                            А къде е тая Мотописта в Бъкстон?
                            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                            Коментар


                            • #15
                              А ти друга знаеш ли?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X