Обява

Свий
Няма добавени обяви.

повдигане на нисан терано1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: повдигане на нисан терано1

    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
    Малко е. На Патрула задните са 24 : 2 = 12см. ход надолу и на горе. На Тераното не знам колко е. Ще ти ограничат хода на разгъване и може да откъснеш някой. Освен това, трябва да подложиш и на противоударните тампони.
    Абе, ще залягаш под джипа.
    то противоударните тампони ги няма... даже несаъм ги виждал как изглеждат.
    а за лягането искам да събера някой лев и ще почвам да го пооправя малко затова го вдигнах времено така

    Коментар


    • #17
      До: повдигане на нисан терано1

      Според обява във форума, с картинка към нея, има двуврато терано 1.
      Ето:


      Не виждам врати, и ми мяза на късо. Има ли такова, или няма? И късо ли е наистина, или просто е без задните врати?
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        До: повдигане на нисан терано1

        До колкото знам няма дълго и късо.Има с 2 и 4 врати. П.П. Ако греша поправете ме
        0887632135-Краси

        Коментар


        • #19
          До: повдигане на нисан терано1

          Колеги аз съм повдигнал моето с подложки от гума 5см. има ги в ЕМ-КОМПЛЕКТ за ВАЗ.Мисля че бяха към 4лв. броя.Карал съм ги 7-8 месеца и няма проблеми.Слагат се отгоре на пружината.Кръгли са със засег за пружината.

          Коментар


          • #20
            До: повдигане на нисан терано1

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Според обява във форума, с картинка към нея, има двуврато терано 1.
            Не виждам врати, и ми мяза на късо. Има ли такова, или няма? И късо ли е наистина, или просто е без задните врати?
            Аз мисля че това на снимката е малко по късо от тези със 5-те врати като моето.Не съм го мерил но ще го направя и ще запиша размера за да сравним с някое двуврато,така ще видим дали имат разлика или разликата е само в двете враити.

            Коментар


            • #21
              До: повдигане на нисан терано1

              Първоначално публикуван от iccoto Преглед на мнение
              Колеги аз съм повдигнал моето с подложки от гума 5см. има ги в ЕМ-КОМПЛЕКТ за ВАЗ.Мисля че бяха към 4лв. броя.Карал съм ги 7-8 месеца и няма проблеми.Слагат се отгоре на пружината.Кръгли са със засег за пружината.
              Аз намерих едни от ВАЗ поне за такива ми ги дадоха но ми се сториха по малки а и аз исках да го повдигна малко повече от 5см.
              Но да попитам този модел стандартно ли е по нисък одзат или е от умората на пружините

              Коментар


              • #22
                До: повдигане на нисан терано1

                разликата е само във вратите
                Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

                Коментар


                • #23
                  До: повдигане на нисан терано1

                  Някой може ли да каже нещо за повдигането отпред.До къде могат да се натягат торсионите?
                  Cherokee XJ 4l, Cherokee KJ 3.7l , Toyota Avensis- продава се 2500лв.

                  Коментар


                  • #24
                    До: повдигане на нисан терано1

                    Първоначално публикуван от Иво Иванов Преглед на мнение
                    Някой може ли да каже нещо за повдигането отпред.До къде могат да се натягат торсионите?
                    Без нищо друго - около 3-5см над заводското. иначе хода надолу е силно ограничен. За ориентир - между горните носачи и ограничителния тампон за хода надолу трябва да има поне сантиметър и половина.

                    С подложки на горните носачи - още толкова, колкото е дебела подложката - 20мм, примерно.

                    Подложките са вариант, ама какви ходове нагоре ще останат? Големите гуми не са всичко. А и за лифт, по-голям от 2 или 3 инча вече става наложително и използване на джанти с нулево или отрицателно ET, за да не се влоши стабилността прекалено. Това значи хващане с 2 ръце за флекса, и доста свлени железа, и отзад, и отпред.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      До: повдигане на нисан терано1

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Без нищо друго - около 3-5см над заводското. иначе хода надолу е силно ограничен. За ориентир - между горните носачи и ограничителния тампон за хода надолу трябва да има поне сантиметър и половина.

                      С подложки на горните носачи - още толкова, колкото е дебела подложката - 20мм, примерно.

                      Подложките са вариант, ама какви ходове нагоре ще останат? Големите гуми не са всичко. А и за лифт, по-голям от 2 или 3 инча вече става наложително и използване на джанти с нулево или отрицателно ET, за да не се влоши стабилността прекалено. Това значи хващане с 2 ръце за флекса, и доста свлени железа, и отзад, и отпред.
                      Колега виждам че добре познаваш Нисана.Ако имаш възможност ще се радвам някой ден когато ти е удобно да погледнеш джипа и да ми дадеш на живо някои съвети, за да не си играя на проба/грешка. Разбира се че ще почерпя.
                      Cherokee XJ 4l, Cherokee KJ 3.7l , Toyota Avensis- продава се 2500лв.

                      Коментар


                      • #26
                        До: повдигане на нисан терано1

                        Първоначално публикуван от Иво Иванов Преглед на мнение
                        Колега виждам че добре познаваш Нисана.Ако имаш възможност ще се радвам някой ден когато ти е удобно да погледнеш джипа и да ми дадеш на живо някои съвети, за да не си играя на проба/грешка. Разбира се че ще почерпя.
                        Еми, можеш да ми цъфнеш някой викенд сутринта, например. А иначе ако имаш нещо конкретно да питаш - давай.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          До: повдигане на нисан терано1

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Еми, можеш да ми цъфнеш някой викенд сутринта, например. А иначе ако имаш нещо конкретно да питаш - давай.
                          Взех гуми кайман 235/85/16- височина 82см. В момента съм със 235/75/15. Според теб има ли смисъл да пробвам да ги вкарам или направо да почвам да режа.Проблем е че в момента нямам джанти 16-ки. Ако мякой има една бройка за проба ще почерпя.
                          Cherokee XJ 4l, Cherokee KJ 3.7l , Toyota Avensis- продава се 2500лв.

                          Коментар


                          • #28
                            До: повдигане на нисан терано1

                            Първоначално публикуван от Иво Иванов Преглед на мнение
                            Взех гуми кайман 235/85/16- височина 82см. В момента съм със 235/75/15. Според теб има ли смисъл да пробвам да ги вкарам или направо да почвам да режа.Проблем е че в момента нямам джанти 16-ки. Ако мякой има една бройка за проба ще почерпя.
                            Този размер без резак или лифт не стават,пробвано е.

                            Коментар


                            • #29
                              До: повдигане на нисан терано1

                              Ти слагал ли си такива.Ако имаш и снимки къде се реже най добре.
                              Cherokee XJ 4l, Cherokee KJ 3.7l , Toyota Avensis- продава се 2500лв.

                              Коментар


                              • #30
                                До: повдигане на нисан терано1

                                Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                                Този размер без резак или лифт не стават,пробвано е.
                                Колко лифт ми трябва за да ги вкарам без да режа?
                                Cherokee XJ 4l, Cherokee KJ 3.7l , Toyota Avensis- продава се 2500лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X