Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    За дизелова киа 215\75\15 KL78 дали са добър избор !Ще се кара предимно по асфалт до работа ,малко риболов и разходки по черно.Исках да стават и за кал но KL 71 не смея да сложа?
    kia sportage 2000tdi 2001г.
    reno scenic 1,9dci 2001г.

    Коментар


    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

      78 се справя добре в рибарската кал, пробвано, ако не се мъчиш умишлено да се закопаеш и да се навреш в най-голямата кал ще си доволен. Моята търкаля 215r15 и я ползвам така, както ти смяташ да ползваш твоята, та за по-малки няма никакъв проблем. Със 71 зимата и на мокро ще се видиш в приключение.
      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Сега видях във Варна 235/75/15 Goodyear Wrangler Duratrac по 170 лв.дали не е по добър вариант, от KL78?
        kia sportage 2000tdi 2001г.
        reno scenic 1,9dci 2001г.

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          От двете аз избирам, Goodyear Wrangler Duratrac.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            Първоначално публикуван от nikyli Преглед на мнение
            Сега видях във Варна 235/75/15 Goodyear Wrangler Duratrac по 170 лв.дали не е по добър вариант, от KL78?
            Привет,

            Ако са нови и пресни, с читав DOT и с индекс 120 Q, аз лично не бих се замислил. Моите Дуратраци 245/75/16 ги търкалям целогодишно от пролетта на 2013-та, само ги въртя предни/задни редовно. Напомпани с азот, проверявам ги редовно, имах прецакана игличка на вентил преди 2 години, която сменихме и така. Единствен недостатък е вибрация, която се появява между 115 и 125 км/ч. Това на Диско 2, и други със същата джипка и гуми тресат при сходна скорост.
            КЛ 78 може и да са една идея по-тихи като цяло, нямам база за сравнение.

            Поздрави
            "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

            Искам България чиста!!!

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              Дуратрака е по-агресивен. Аз лично имам лош опит с други гуми на гудиър и странясот марката, но това си е мое виждане. Иначе ако смяташ да караш повече в калта - дуратрак.
              Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
              Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:569.3 КБ
ID:5784182

                След голямо мислене се спрях на това. Първи впечатления, че е с доста мек каучук, тиха е, не мога да намеря разлика в шума сравнение с Ханкок РФ10 и страничния грайфер много радва окото (поне мен).
                Suzuki Samurai SJ80
                Suzuki Samurai SJ80
                Toyota LC 70

                Коментар


                • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                  Все забравям да напиша колко е грайфера на КЛ78. На новата, която е резервна и все още не е ползвана грайфера е 11мм. в средата, а на другите след почти 16000 км. е 10 мм. Мисля че е приемливо износването, като се има напредвид че ги карам на 1.8 атм. и почти всеки уикенд в гората, като много не ги жаля. Нямат прокъсано и наранено и на асфалт нямат шум.

                  Коментар


                  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                    Здравейте колеги, тъй като не намерих нищо конкретно за тази гума

                    http://www.avtogumidjanti.com/%D0%B0...bravo-291.html

                    реших да попитам за мнения и отзиви?

                    Коментар


                    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                      Първоначално публикуван от nikyli Преглед на мнение
                      Сега видях във Варна 235/75/15 Goodyear Wrangler Duratrac по 170 лв.дали не е по добър вариант, от KL78?
                      Къде си ги гледал колега,в коя фирма нещо телефон ако имат ???
                      Nissan Terrano 3.0 DI turbo

                      Коментар


                      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                        Колеги, по-назад в темата някой беше споделил впечатления от/за Matador, но не можах да ги намеря. Може ли пак, а ако има и други ще съм благодарен.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Колеги, по-назад в темата някой беше споделил впечатления от/за Matador, но не можах да ги намеря. Може ли пак, а ако има и други ще съм благодарен.
                          Малко тъпо съм попитал.

                          Интересуват ме мнения за Matador Izzarda AT2, и по-точно как се държат на нормален път при мокър асфалт и евентуално в сняг ?
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                            Някой да има впечатления от Yokohama Geolandar AT G015?

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.png
Прегледи:1
Размер:274.8 КБ
ID:5788352
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Малко тъпо съм попитал.

                              Интересуват ме мнения за Matador Izzarda AT2, и по-точно как се държат на нормален път при мокър асфалт и евентуално в сняг ?
                              Аз изкарах зимата с такива, като цяло съм доста разочарован. Пързалят се доста и само на задно постоянно трябва да внимаваш в завоите

                              Nissan Terrano II 2.7TDI

                              Коментар


                              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                                Първоначално публикуван от kaliandar Преглед на мнение
                                Аз изкарах зимата с такива, като цяло съм доста разочарован. Пързалят се доста и само на задно постоянно трябва да внимаваш в завоите
                                А на мокър и сух асфалт как са ?
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X