Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    Да.Много добре се държи на асфалт и висока скорост, безшумни са и колата я чувствам доста стабилна.На кал не съм очарован, замазват се.Но това ми е първи 4х4 автомобил и втори А/Т гуми, първите ги карах едва 700 км.
    LZ1ACU

    Коментар


    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
      Имаш ли вече наблюдения?
      Да.Много добре се държи на асфалт и висока скорост, безшумни са и колата я чувствам доста стабилна.На кал не съм очарован, замазват се.Но това ми е първи 4х4 автомобил и втори А/Т гуми, първите ги карах едва 700 км.
      LZ1ACU

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Сложих на пикапа nokian rotiiva at. За сега доволно се държат на сняг и мокро.
        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
        Mercedes w212 E350 4matic
        Ducati Monster 600
        O888795575

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          За всички, които се чудят за избор между кумхо кл78 и купър ат3 и имат желание да ги карат зимата - чистосърдечно мнение вземете си кумхото. Давам това мнение, понее бях със същата дилема, преди да онуя Кичка а кумхота. Фронтерата обух с купъри - разликата е колосална в снега. Купъра макар да не е зле, не може да стъпи на малкия пръст на кумхото, особено в лепкав мокър сняг.
          Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
          Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
            За всички, които се чудят за избор между кумхо кл78 и купър ат3 и имат желание да ги карат зимата - чистосърдечно мнение вземете си кумхото. Давам това мнение, понее бях със същата дилема, преди да онуя Кичка а кумхота. Фронтерата обух с купъри - разликата е колосална в снега. Купъра макар да не е зле, не може да стъпи на малкия пръст на кумхото, особено в лепкав мокър сняг.
            И аз карах един Форд Рейнджър с кумхото и бях много доволен . Сега ако се сравнявнат с чисто зимна гума - губят . Аз ги карах всесезонно от нови две години и двете зими нямах никакви проблеми .
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              Някой има ли да каже някакво прясно мнение за BF Goodrich all terrain t/a ko2, че няма много отзиви. Заслужават ли си 1000-то лева?
              Благодаря !
              Suzuki Samurai SJ80
              Suzuki Samurai SJ80
              Toyota LC 70

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                Първоначално публикуван от bvp Преглед на мнение
                Някой има ли да каже някакво прясно мнение за BF Goodrich all terrain t/a ko2, че няма много отзиви. Заслужават ли си 1000-то лева?
                Благодаря !

                Напълно!!

                Коментар


                • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                  Първоначално публикуван от bvp Преглед на мнение
                  Някой има ли да каже някакво прясно мнение за BF Goodrich all terrain t/a ko2, че няма много отзиви. Заслужават ли си 1000-то лева?
                  Благодаря !
                  И моите са точно такива. Заслужават си парите. Вчера ги тествах на 30-35см сняг,не ме оставиха никъде.Пробвал съм ги в лепкава кал и в дълбоки коловози,пак вървят добре.
                  На 2,5атм са и май трябва да ги поотпусна малко че се усеща лееко друсане. Никъде не виждам по табелите да пише,и по гумите няма. Днес снега беше още по голям,карах къде ли не в града около час....върви като танк!
                  jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                  Коментар


                  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                    Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
                    Никъде не виждам по табелите да пише,и по гумите няма. !
                    По гумите няма какво да пише, освен максималното налягане до което може да се помпят.
                    За резервната гума примерно.
                    Някъде по автомобила трябва да има табелка с препоръчваното налягане. И обикновено е различно за различни размери гуми. Обикновено е на колонката зад шоферската врата. Може и на капачката на резервоара.

                    Коментар


                    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                      Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
                      На 2,5атм са и май трябва да ги поотпусна малко че се усеща лееко друсане. Никъде не виждам по табелите да пише,и по гумите няма. Днес снега беше още по голям,карах къде ли не в града около час....върви като танк!
                      Табела трябва да имаш отстрани на предната лява (шофьорската) врата. Джамбазите ги махат, щото там пише и VIN и година на производство, ако послъгват с годината. На мен ми пише в PSI еквивалента на 2,2 атм.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                        Табелата е на дъното на жапката
                        Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

                        Коментар


                        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                          Днеска гледах де що има табели "под лупа" е няма и няма.На гумите само пише max 3bara и това е.
                          Ще ги оставя май на 2,2 и това ще е.
                          jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                          Коментар


                          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                            Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
                            Днеска гледах де що има табели "под лупа" е няма и няма.На гумите само пише max 3bara и това е.
                            Ще ги оставя май на 2,2 и това ще е.
                            Какъв е размера на гумите ?
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                              235/70x16
                              jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                              Коментар


                              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                                Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
                                235/70x16
                                2.2 би трябвало да е добре. Ако градското ти е по-офф може да пробваш и на 2. Имай предвид, че това заиграване се прави с читав манометър който трябва да ти стои в жабката, щото при гумаджиите, еле па по бензиностанциите, такъв няма.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X