Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Заека отива пред бърлогата на мечката и вика
    - Деца тука ли е вашта майка?
    - Не
    -Ако беше тука щях да я изчукам
    И така три дни подред. На четвъртия малките вече разказали всичко на мама и като идва заека тя надава рев и излита да го гони. Той скача бързо в страни и мечката се заклещва между две дървета. Заека я обикаля и казва
    - Разбирам, не е красиво, не е правилно, не е удобно, но все пак обещах на децата
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Моля не се сърдете и не трийте. Специален по-здрав за Ясен и Спарки
      Добро.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Вицове

        Една блондинка искала да си купи кола всякакви екстри,отива в една автокъща и пита продавача: -Имате ли кола с всички екстри и да е евтина? -Да имаме KIA Блондинката казва: -Не,само да не е KIA защото на телефона ми пише NOKIA.
        Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

        Коментар


        • От: Вицове

          Възрастен син пише на майка си писмо:
          "Скъпа мамо!Роди ми се син.Жена ми няма мляко и бебето сучеше от една негърка.Затова за една седмица то почерня."
          Отговора на майката:
          "Скъпи сине!Когато се родити,аз също нямах мляко и затова ти давах от крава,но рогата ти пораснаха на 30 години.
          LZ1ZAH

          Коментар


          • От: Вицове


            На някакъв прием в Индия присъствал руснак.Седнал той до един индус.През цялото време индусът не пил нищо,а гледал втренчено към бутилката пред него.По едно време се строполил от стола.
            - Какво му стана? - попитал руснакът.
            - Той е йога - обяснили му. - Напи се само със силата на волята и въображението си,като гледаше бутилката.
            Върнал се руснакът вкъщи и на един банкет решил да демонстрира същото.
            - Вижте сега как ще се напия само като гледам бутилката - казал той.
            Поставил пред себе си бутилка водка и се втренчил в нея.По едно време паднал от стола.Дошъл лекар,прегледал го.
            - Какво му е? - попитали разтревожени присъстващите.
            - Мъртъв е - отговорил лекарят. - Удавил се е в собствената си слюнка.
            Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

            Коментар


            • От: Вицове

              Бил среща Том на улицата и го заговаря.
              -Том чух че ще се жениш за 4-ти път!
              -Правилно си чул.-Казва том
              -какво е станало с предишните ти 3 жени
              -Умряха...
              -Моите съболезнования....От какво умря 1-вата?
              -От отровни гъби..
              -А 2-рата?
              -И тя от гъби...
              -Аха ясно значи и третата е умряла от гъби.
              -Не, от счупен врат!!!
              -Лошо..какво е станало

              -не искаше да яде гъбите!
              Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

              Коментар


              • От: Вицове

                "Ред Бул"-а дава криле, а троянската сливова - 4х4...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  "Ред Бул"-а дава криле, а троянската сливова - 4х4...
                  Не така бе, Марто! Така:




                  "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                  2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    ‎- Мило, тия дънки нали не ме правят дебела?
                    - Няма да се сърдиш, ако ти кажа истината, нали?
                    - Няма!
                    - От три месеца чукам сестра ти...
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Две наши момчета отиват да бачкат в Англия и естествено не отбират грам английски.
                      Помогнали им нашенци да вземат квартира, но в квартирата се появили мишки.
                      Трябва да се обадят на хазяина /англичанин естествено/ да се оправи с мишките.
                      По-умния звъни:
                      Мe Pesho. Do you know me? /Аз Пешо. Сещаш ли се?/
                      Yes, I know you. /Да, сещам се/
                      Do you know Tom & Jerry? /Познаваш ли Том и Джери?/
                      .............
                      Jerry is here! /Джери е тук/.
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Слон към камила:Защо циците ти са на гърба?Ха-Ха доста тъп въпрос зададен от някой на който х*я му е на лицето
                        Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Молитвата на повечето жени
                          - Господи, дано всички калории отидат в циците ми.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Тате, тате!
                            -Как съм се получил аз? !
                            -Когато твоята мама беше козичка, а баща ти козел ние скачахме, скачахме и ... се получи ти!
                            Иванчо отива при майка си.
                            -Мамо, мамо, тате каза , че когато ти си била козичка , а той козел скачахте, скачахте и се получих аз!?
                            -Не, момчето ми! Не беше така!
                            Когато аз бях лястовичка, а чичо ти Петко орел ние летяхме, летяхме, летяхме и ..се получи ти! А баща ти както си беше козел такъв си и остана!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Мечо Пух и Прасчо се скрили в една пещера да спят,по едно време Мечо Пух се събужда със странно усещане и гледа Прасчо зачервен,запъхтян.-Прасчо,какво правиш бе?-Ми....такова Пух....мастурбирам.-И хубаво ли ти е?-Ми хубаво ми е Пух!А,искаш ли да ти стане по хубаво?-Ми искам,що да нейскам...-Ми хвани си твойта пишка тогава!
                              Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                На дело за развод.Изневяра.Жената ходила на кърска любов.Свидетел-Бай Иван.Съдията към свидетеля:-Вие самия факт на изневярата видяхте ли го?Койо да видим..?-Изневярата....факта на изневярата?-Амчи....ъ....Факта не го видох, щото беше вътре,ама фактурите видох да се клатят.
                                Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X