Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    И соленоидите за управлението му също липсват !
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
      И соленоидите за управлението му също липсват !
      Е ся ми светна - те са ги преместили на другия и затва той е с два
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
        Нисаните са от доста време докарани ,първо беше качен черния за 5800 лв. след седмица обявата изчезна и се появи няколко седмици след това на цена 7600-7800 лв. след няколко дни падна почти с 1000 лв. НАмират се в последния автосалон вляво в посока към Аксаково. Внимавай много ,не им е чиста работата нещо ,прекалено много и за кратко време намалиха доста от цената.Всеки ден гледам обявите за Патрол и добре си спомням цените им.Хубави машини са ,но ако е нареден ,ще те разори и съсипе нервите .Успех
        Благодаря за инфото колега , значи може нещо да не е наред , и аз както не разбирам да ме наклецат. виждам че си от варна и си в час с тези машинки , би ли погледнал черния на място ако имаш време и да споделиш какво ти е мнението , ще ти бъда благодарен

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Щом толко ги следите обявите,ще ви се похваля.Преди 3 седмици аз отнесох Y60 дългата база от Монтана за 7.7к. Машината се оказа доста запазена и със окачване Trail Master Stage 2 и полиуретанови тампони и добри гуми.Има и блокаж,климатикПроблеми имах само с воден радиатор,на който гърловината беше изкривена и капачката не лягаше,едно заминало каре и с датчик за налягане на маслото,който ми изправи косите...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13023586_10202069300011308_241064442_n.jpg
Прегледи:1
Размер:66.8 КБ
ID:5714710

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Благодаря на колегата PIT BULL за оказаното съдействие

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              Здравйте колеги да не пускам отделна тема, някой ще препоръча ли 4х4 сервиз в Варна. Искам да си обслужа предният мост на Нисан Патрул У61 2005г (тече ми едната сфера и имам луфт в лагерите) в същото време искам и маслото да сменя.
              Мерси
              Поздрави
              NISSAN PATROL Y61 ZD30
              HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                Първоначално публикуван от мото 1 Преглед на мнение
                Здравйте колеги да не пускам отделна тема, някой ще препоръча ли 4х4 сервиз в Варна. Искам да си обслужа предният мост на Нисан Патрул У61 2005г (тече ми едната сфера и имам луфт в лагерите) в същото време искам и маслото да сменя.
                Мерси
                Поздрави
                Eмо Нисана е човека който се занимава с Патролите във Варна,обади ми се да ти дам координати.
                NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Здравейте колеги. Мечта ми е да се сдобия с Nissan Patrol Y61 дълга база и се надявам до началото на есента да се сдобия с такъв. Работя по въпроса много усилено и съм си го поставил за цел номер 1. Въпроса е малко глупав, но нямам достъп до такава машина и няма как да проверя от първа ръка за да си отговоря....Волана освен нагоре и надолу, може ли да се измества и напред-назад. Намерих едно сервизно ръководство сканирано от "GECATA" в темата "Сервизни ръководства", но там се показва, че може да се измества само нагоре-надолу....На ми се вярваше за това реших да питам.

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Само надолу и нагоре се мести, колега.

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      Здравейте колеги,от скоро карам Terrano2 2i7 125cc,2000г.Свалих стойката на резервната гума и на нея имаше един датчик.Знаете ли за какво служи?Благодаря предварително.

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        Това е датчикът за външна температура.Изобразява се на таблото
                        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                        0878739299

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Благодаря колега.

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            Здравейте.Искам да попитам за патрол к160 блокаж ставали от нещо.Благодаря предварително

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Здравейте бихте ли ми обеснили какви са признаците на пукната глава и как може да се хване че е пукната , става въпрос за у61 2.8GR мотора. Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Ако има надуване в разширителния съд и миризма на изгорели газове.Може да е гарнитура,може да е глава.Главата се сваля и се носи на тест за пукнатини.
                                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                                0878739299

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X