Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Първоначално публикуван от ivan pekov Преглед на мнение
    Колеги, имали да се продават чугунени глави за Нисан у60 и у61? И ако се вземе такава глава дали ще се реши проблема с "пукането" както при аломиниевите?
    "Проблемът" с пукането се решава с поддържане в изправност на охладителната система. Ако колата се кара от дървена глава и чугунена глава на мотора няма да помогне!
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      Здр на всички
      от вчера съм горд собственик на Нисан Патрол 3.0ГР 160кс 2005 фейс лифта къса база + всички възможни екстри. Мн добро пътно поведение - като изключим гумите не са мн добри, мн добра динамика на мотора и голям комфорт. Малко инфо София-Варна 10лтр/100км разход гориво който според мен е повече от приемлив.Уникален по излъчване и истинско удоволствие от шофиране на джипката.
      Имам един въпрос за един бутон какво точно означава и кога трябва да е вкл. и изкл. На снимката по долу...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141019_190148.jpg
Прегледи:1
Размер:53.0 КБ
ID:5617673
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 20-10-14, 18:51.
      NISSAN PATROL Y61 ZD30
      HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Първоначално публикуван от мото 1 Преглед на мнение
        ... Имам един въпрос за един бутон какво точно означава и кога трябва да е вкл. и изкл. На снимката по долу...
        Бих гласувал за подгревател на двигателя, а врътката отдясно може би е някакъв таймер.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Не и не

          Някаде бях чел, че се продавали чугунени глави за у60 -2.8д. Цена около 3000лв, според мен ще е по издаражлива....?

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Колега напално сам сагласен с теб. Тарся да си купя у61 2.8д, до сега сам огледал 4 джипа и всичките с проблема в главата,а само един беше каран в гора другите бяха градски джипки.Собствениците твардят че не са прегрявани, а от радиятора излизат балончета ,прави налягане и изхварля водата и на четирите джипа.....

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              Ми то тоя японски кимизарник умира най-лесно на магистралата
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                Първото е за подгрев на двигателя, работи само на празен ход. А второто е за осветеността на таблото.
                Nissan Patrol 2008
                Mercedes c220 cdi 2006
                Mercedes cls350 cdi 2013
                Mercedes GL 450 cdi 2012

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Подгрев на двигателя-> разбирай подържа по-високи обороти докато е изключен от скорост. Ако не го прави, значи някой е ровил по скоростите и е прецакал микреците.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Ако на у60 се премахне задната стабилизираща щанга с цел ходове, е ли това предпоставка да се обърнеш на скоростна горска отсечка при някоя неравност? Говорим за патрол, който почти няма да излиза от гора)) и какво всъщност ше го ограничи тогава..

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      На Y61 се откача задната стабилизираща щанга точно затова, има възможност за откачане с бутон от купето.
                      Nissan Patrol 2008
                      Mercedes c220 cdi 2006
                      Mercedes cls350 cdi 2013
                      Mercedes GL 450 cdi 2012

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        Знам, но ме притеснява няма ли да литне задницата ако засилиш яко по черното на някоя бабуна.. То ясно че скорост и ходове в един пост е глупаво да се споменават, ама все пак..

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Имам чувство, че мечтата ти е на аватара.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            Първоначално публикуван от basson Преглед на мнение
                            Ако на у60 се премахне задната стабилизираща щанга с цел ходове, е ли това предпоставка да се обърнеш на скоростна горска отсечка при някоя неравност? ...
                            Ако ще караш на скоростни отсечки няма да махаш щангата. Което обаче няма да е гаранция, че няма да се обърнеш. Бързото каране по неравен терен винаги крие опасност от изненади ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Извинявам се предварително за въпроса, който ще задам, но така и не намерих отговорите във форума.Интересува ме някой знае ли на Nissan Patrol 160 (SD33T мотор) какви масла се препоръчват за скоростите,раздатката и двата моста и какво количество събират?Благодаря!

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Първоначално публикуван от pilota7222 Преглед на мнение
                                Извинявам се предварително за въпроса, който ще задам, но така и не намерих отговорите във форума ...
                                Защото маслата които се наливат са традиционните. Тоест, трансмисионно масло. На скоростите и раздатката ще им дойде по добре с 75W90 - GL4. На дифовете 75W80. На скоростите и раздатката приготви към 7л. В дифовете 5.
                                Виж задния да не е LSD!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X