Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Възможно е. Правили сме го. Цената е според зависи - стари/нови части и прочее. А защо не погледнеш патрулите дето се продават във форума?
    Примерно моя
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
      Още един тъп въпрос. Възможно ли е на Y60 да се постави климатик, някой правил ли е тази операция, лесно ли става и колко горе-долу парички струва? Благодаря!
      Възможно е ,защото този модел има оригинално изпълнение с климатик . Като пари около 500 - 600 лв ,поне аз за толкова продадох моя преди около година .
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • Благадаря отново, колеги, за отговорите! Колега, Turtey, естествено, че съм разгледал Патрулите, които се продават във форума и особено твоя. Разгледах отначало-докрай и reborn темата ти, но гроздето е малко кисело Доста парички му искаш (напълно заслужени, разбира се, за свършеното по него), а и аз се опитвам да бартеросам или да продам преди това колата си, за да мога да достигна подобни суми

        Ако последната година и половина не бях наливал в 3 поредни кочини по 2000-2500 лева за "привеждане в нормално за каране състояние", то още днес щях да ти звънна за тест-драйв. Но вкъщи вече се гледа с лошо око на моите автоначинания (и то с пълно право) и в момента ми е много трудно да обедя когото и да е било, че най - накрая съм на крачка от правилния избор (Патрулче, Терано или в най-лошия случай - Паджерце). Тъпо, но който квото сам си направи, никой друг - не може!!! За сега събирам ценна информация и дай боже - опит и когато дойде правилният момент - ще знам какво точно искам, какво да му гледам, към кого да се обърна за подкрепа в избора и в бъдещата поддръжка () и с кого ще ми е приятно да пием биричка в тази връзка. А дотогава, ще задавам тъпи въпроси...
        Последно редактирано от CarTest™; 16-05-12, 15:56.

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
          ..... (Патрулче, Терано или в най-лошия случай - Паджерце)........
          Паджерото е по добър избор от Тераното. По много причини. И конструктивни и свързани с трансмисията.
          Патрола е друга бира. Не ги слагай на една маса.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Не ги слагам на една маса. Ясно ми е, че са съвсем различни концепции, но и двете ми харесват (джипките) и двете ще ми свършат работа (концепциите). А проблемът е, че имам само една маса (бюджет) Ако избера Патрола, това ще е лично моята кола и моят кеф (твърде е спартанска- хи-хи-ихи), а ако избера Паджерото - то тя ще е 50-50% семейната и лично моята кола. А честно казано предпочитам да използваме Маздата на жена ми за 100% семейна кола, а аз да си гледам кефа Така че, колега Drukman, нали усещаш накъде ме влече?

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
              ..... Така че, колега Drukman, нали усещаш накъде ме влече?
              Ъ ъъъ не усещам. Моята жена избра Патрола и не слиза от него. Нищо, че е дълга база.
              Та...гле'й да не си останеш с Маздата.....на 100%
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                Колрги чудех се каде да попитам за да не отварям нова тема.Въпроса ми е ще стане ли волан от микра модел около 2000г. на патрола Y60
                Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
                0885/511287 ; +393200282393

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Първоначално публикуван от spaskok Преглед на мнение
                  Колрги чудех се каде да попитам за да не отварям нова тема.Въпроса ми е ще стане ли волан от микра модел около 2000г. на патрола Y60
                  Дори и да стане/малко е вероятно/,най-малкото ще е доста по-малко на диаметър и ще има да въртиш в несвяст
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Здравейте колеги.Може ли някой да каже мнение за Nissan Patrol 2.8 чист дизел година 1996./120к.с.поне така ми казаха дълга база без блокажи.става ли офф и асвалт. Благодаря.
                    Необходимостта не признава закони;

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      2.8 чист дизел 120 кс няма

                      иначе уж става за всичко патрула
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        2.8 с турбо е 115 коня тиа как извадиха 120 без турбо

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
                          2.8 с турбо е 115 коня тиа как извадиха 120 без турбо
                          Лесно. От 94та е станал 96. После с две възглавнички по 10 коня на задния джам, пернишки номер-още 25коня и готово.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            А човека просто мое да не знае кво продава.
                            Обади се ше го видим.
                            Тия ги знаем на изуст.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              А човека просто мое да не знае кво продава.
                              Обади се ше го видим.
                              Тия ги знаем на изуст.
                              Мерси колега ще гледам и за други патрули ако има нещо ще ти кажа че съм бил все на мицубишита но ми гепиха моето и още се чудя на какво да се метна.
                              Необходимостта не признава закони;

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Патруля е правилния избор.....

                                Според мен, де....

                                Търтей - ти продаде ли твоя?
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X