Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с хидравликата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с хидравликата

    Здравейте колеги. Имам един особен проблем: маслото от хидравликата ми капе върху лявото рамо и оттам на асфалта. На цвят маслото е черно, гъсто и като го размажа по пръстите си се оказва, че май има някакви твърди частици в него. Въпросът ми е лесно ли се сваля "машинката" и как да оправя проблема /стига някой да има идея/

    П.П. Забелязах също така, че от този проблем волана ми не върви гладко както преди. Иска малко повечко сила когато завивам
    /Карам Сайдкик '89 година 1.6 моно инжекция/

    Поздрави
    Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

    0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
    /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

  • #2
    До: Проблем с хидравликата

    [quote=Nik16;663417]Здравейте колеги. Имам един особен проблем: маслото от хидравликата ми капе върху лявото рамо и оттам на асфалта. На цвят маслото е черно, гъсто

    Маслото трябва да не е гъсто а аз имах същия проблем само че на мен ми капеше от помпата замених я с втора употреба и сега нямам ядове.На мен също ми "сълзи" по малко от единия тръбопровод но аз му доливам.Провери от каде ти капе защото може да е от резервоарчето а може да е и от машинката.Машинката има семеринг който може да ти е заминал а тя е с съчми вътре и ако я отвориш трябва да имаш нерви за да я направиш а и наи вече да помниш всичко от каде е. Успех
    Бялото BUZUKI 1.6 8в
    0899368772 ;) 0897229322

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с хидравликата

      А каква е причината маслото да е с такива характеристики? Старо ли е или е некачествено, което не ми се вярва, или пък за да има тези метални частици вътре да престъргва някъде и да се отделят стружки
      Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

      0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
      /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с хидравликата

        Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
        А каква е причината маслото да е с такива характеристики? Старо ли е или е некачествено, което не ми се вярва, или пък за да има тези метални частици вътре да престъргва някъде и да се отделят стружки
        Ти къде гледаш маслото какво е ? Ако гледаш от носача, то там вече е полепнало с всевъзможни боклуци от движението ти по пътищата, нормално е да е замърсено. Виж маслото в резервоарчето, то все пак малко или много циркуркира, ако има боклуци, трябва да се видят и там.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с хидравликата

          Опитахме се с баща ми да махнем хидравликата. Оказа се, че не можем, защото нямаме необходимата щипка /както е показано на снимката долу вдясно/ Искам да запитам дали няма друг вариант да се изкара този болт?
          Прикачени файлове
          Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

          0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
          /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с хидравликата

            Напъваш с автомобилна щанга да е под напрежение и бой с управителя(чука) по перифирията на хебела- отсрани.
            Последно редактирано от Dimitar; 08-03-09, 20:33.

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с хидравликата

              Колега наи добре си провери и хидравличната помпа почти винаги проблема идва от нея като и се скапят лагерите така че пробваи за лувт като разклатиш ремъчната шаиба на помпата ,защото ако блокира на път с голяма скорост става ОПАСНО
              Бялото BUZUKI 1.6 8в
              0899368772 ;) 0897229322

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X