Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята ФРОНТЕРА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Моята ФРОНТЕРА.

    Това са и снимки на ШНОРХЕЛА или подобие на шнорхел. Предопреждавам ,че не е завършен да не вземете да ми намирате кусури за прехода към мотора.Чакам специялен гофрет за да го завърша,че е проблем ъгала.Всичко е оплътнено със силикон.Филтара също е напръскан със силиконов спреи.Водата бяга не пропуска.
    Прикачени файлове
    sigpic

    Коментар


    • #17
      До: Моята ФРОНТЕРА.

      Екстра е!

      Коментар


      • #18
        До: Моята ФРОНТЕРА.

        Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
        Ето и снимки на лебедката.Как стой.Начина на монтаж е за заводските тръби към шасито.Здраво е тествал съм я над 1000 пъти.Планката е с дебелина 10мм. Всичко е на заварка.
        Дай малко повече подробности за монтажа към заводските тръби.

        Коментар


        • #19
          До: Моята ФРОНТЕРА.

          Първоначално публикуван от kiki45 Преглед на мнение
          Дай малко повече подробности за монтажа към заводските тръби.
          Колега тия тръби си са захванати към шасито.Взимаш плътно желязо същото ФИ заварка и планка.Само трябва да съобразиш размерите на лебедката с бронята или ролбара ако имаш.Виждасе на снимките.
          sigpic

          Коментар


          • #20
            До: Моята ФРОНТЕРА.

            Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
            Колега тия тръби си са захванати към шасито.Взимаш плътно желязо същото ФИ заварка и планка.Само трябва да съобразиш размерите на лебедката с бронята или ролбара ако имаш.Виждасе на снимките.
            Благодаря.

            Коментар


            • #21
              До: Моята ФРОНТЕРА.

              Ето малко снимки и от окачването.Простотиите който съм правил.Има резолтат.
              Прикачени файлове
              sigpic

              Коментар


              • #22
                До: Моята ФРОНТЕРА.

                Малко с рулетката.Това е до пластмасовите вежди,ламарината зад тях е с 4см нагоре.Долната час на прага е на 46.5см не се вижда цифрата.
                Прикачени файлове
                sigpic

                Коментар


                • #23
                  До: Моята ФРОНТЕРА.

                  Колега поздрави за колата доста труд си вкарал в джипката, дано дълго време да те радва.
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • #24
                    До: Моята ФРОНТЕРА.

                    МЕРСИ пожелавам на всички Колеги с Опели джипките да им изглеждат по този начин.Мен поне много ме кефи когато един джип е джип.
                    sigpic

                    Коментар


                    • #25
                      До: Моята ФРОНТЕРА.

                      Евгени,тези ресьори май не са предвидените от инженерите?С много листове са?Ако е така би ли споделил от какво са или от какво подлага допълнителни?...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Моята ФРОНТЕРА.

                        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                        Евгени,тези ресьори май не са предвидените от инженерите?С много листове са?Ако е така би ли споделил от какво са или от какво подлага допълнителни?...
                        Не са заводските от Руснак задни 130лв парчето.От 1 година съм с тях няма ядове.Оргиналните ги правих на солети .Малко преработки и пасват перфектно.
                        sigpic

                        Коментар


                        • #27
                          До: Моята ФРОНТЕРА.

                          Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                          Не са заводските от Руснак задни 130лв парчето.От 1 година съм с тях няма ядове.Оргиналните ги правих на солети .Малко преработки и пасват перфектно.
                          Абе ... видя ми се нещо,че не е тъй както трябва .... та затова питам де!...
                          Браво друже!...

                          Коментар


                          • #28
                            До: Моята ФРОНТЕРА.

                            Колега, струва ми се ,че си сменял долните шарнири.
                            Ако е така сподели марка и цени!!!
                            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                            Коментар


                            • #29
                              До: Моята ФРОНТЕРА.

                              Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                              Колега, струва ми се ,че си сменял долните шарнири.
                              Ако е така сподели марка и цени!!!
                              Марка не помня точно,но взимам нови карат 1000км свалям и ги правя при мой приятел стругар.Защото са пълни боклуци новите.С правени карам по 20000км.И не само на джипа правя така.Ако се направят качествено нямат додира.На новите им ползвам корпусите.Със накрайниците е по същия начин.
                              sigpic

                              Коментар


                              • #30
                                До: Моята ФРОНТЕРА.

                                Ето и връзката на щнорхела завършен.
                                Прикачени файлове
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X