Обява

Свий
Няма добавени обяви.

хонда шатъл или голф кънтри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • хонда шатъл или голф кънтри

    здравейте колеги!предстои ми покупка на един от двата автомобила,и се надявам да ми помогнете с мнения.хондата е 4WD -95-та година,а кънтрито е 91-ва.колата ще се ползва често по черни пътища за риболов и ще се кара на газ.

  • #2
    До: хонда шатъл или голф кънтри

    Сто пъти бих предпочел хондата, но газта мисля те обрича на голфа. Повечето хондови глави май не обичаха газ много-много. Да се изкажат специалистите.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: хонда шатъл или голф кънтри

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
      Сто пъти бих предпочел хондата, но газта мисля те обрича на голфа. Повечето хондови глави май не обичаха газ много-много. Да се изкажат специалистите.
      Защо?толкова ли е зле голфа?

      Коментар


      • #4
        До: хонда шатъл или голф кънтри

        Първоначално публикуван от posstel Преглед на мнение
        Защо?толкова ли е зле голфа?
        Не, толкова е добра Хондата!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #5
          До: хонда шатъл или голф кънтри

          Според мен кънтрито е по добрия вариантпритежавал съм кънтри и съм подържал хондата на един мой клиентхондата шатъл беше май
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #6
            До: хонда шатъл или голф кънтри

            имал съм ги и двете.за мен хондата е по-добра.карах я изключително на газ и не съм имал ядове.единственият и недостатък е корозията

            Коментар


            • #7
              До: хонда шатъл или голф кънтри

              Сто пъти бих предпочел хондата, но газта мисля те обрича на голфа. Повечето хондови глави май не обичаха газ много-много. Да се изкажат специалистите.
              За съжаление това е така. Не че не може да се газифицира, може, но започва да гори масло щото нема бензин, който да маже маслените сегменти, прегарят изпускателните клапани, неравномерните детонации разстройват клапаните.

              Не че при Голфа това няма да се случи, но например изпускателните клапани ще заминат по-бавно, понеже са по-големи.

              Направи си сметка. Ако очакваш да караш 10000 на година си вземаш Хондата и я газифицираш. Като направиш 40000 км, тоест след четири години, я продаваш да друг да й се "радва".
              Vitara 2.0 V6
              Honda CRV (Gen 1)
              Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
              ВАЗ 2131

              Коментар


              • #8
                До: хонда шатъл или голф кънтри

                Хондата не е ли 10см висока?Колко може да се наджипи???
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  До: хонда шатъл или голф кънтри

                  ninja,утре съм по софия за кола!давай препоръки!за рибка,за планината през зимата...

                  Коментар


                  • #10
                    До: хонда шатъл или голф кънтри

                    Първоначално публикуван от posstel Преглед на мнение
                    ninja,утре съм по софия за кола!давай препоръки!за рибка,за планината през зимата...
                    Голф!Ако е Кънтри,може да се наджипи много.Така на око,около 40см клиренс може да му се докара...
                    Аз имам Синхро.Отдолу има 30см.А при желание мога да го вдигна още.Ако ще взимаш Кънтри,гледай да е 98 коня.С електрическа инжекция.Там и скоростите са по-здрави,и мотора е по-мощен.
                    Много зависи от бюджета,който си предвидил.Може и обикновено Синхро да си вземеш и да го повдигаш после.За това,което искаш е идеален вариянт.За Парите за Кънтри,по-добре се огледай за 3-ка Синхро,като моя.С 2 литра и 115 коня мотор...
                    П.П.Голфовете нямат проблеми с газифициранията...
                    П.П.2-Относно Хонда Шатъл,не я познавам като кола,но все пак е Хонда-сиреч качествен автомобил.Но и не виждам как да се повдигне достатъчно.Тя фабрично си е ниска спортна кола и окачването е мислено за по-висока скорост,не за допълнителен клиренс.Виждал съм повдигната и с по-големи гуми.Отдолу е колкото неповдигнат,стандартен Голф...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      До: хонда шатъл или голф кънтри

                      нинджа,кънтри е!

                      Коментар


                      • #12
                        До: хонда шатъл или голф кънтри

                        Браво.Отваряй тема със снимки...
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #13
                          До: хонда шатъл или голф кънтри

                          Колега имам такава Хонда и съм много доволен!!!Само бензин сипваш и нямаш ядове,поне при мен е така!!!Смянаната на ангренажа с ролките ти излиза 190 лева,а после 80 000 км,някои казват 100 000 нямаш ядове.Да не е тази Хонда дето я дават за 4 бона?Аз много се вудя още за нея,но мисля да се отккажа,че искам някоя джипка и се надявам до 4000 да намеря добра

                          Само да допълня,че не чувам някой да е иимал оплакване от тези Хонди,само гледай гумите да са еднакви,че раздатката ще цъфне

                          Коментар


                          • #14
                            До: хонда шатъл или голф кънтри

                            Първоначално публикуван от viliareal Преглед на мнение
                            Колега имам такава Хонда и съм много доволен!!!Само бензин сипваш и нямаш ядове,поне при мен е така!!!Смянаната на ангренажа с ролките ти излиза 190 лева,а после 80 000 км,някои казват 100 000 нямаш ядове.Да не е тази Хонда дето я дават за 4 бона?Аз много се вудя още за нея,но мисля да се отккажа,че искам някоя джипка и се надявам до 4000 да намеря добра

                            Само да допълня,че не чувам някой да е иимал оплакване от тези Хонди,само гледай гумите да са еднакви,че раздатката ще цъфне
                            не тя,колега.а и вече съм с голф кънтри-все пак тъесих нещо по-различно,а той винаги ми е хващал окото

                            Коментар


                            • #15
                              До: хонда шатъл или голф кънтри

                              Първоначално публикуван от posstel Преглед на мнение
                              не тя,колега.а и вече съм с голф кънтри-все пак тъесих нещо по-различно,а той винаги ми е хващал окото
                              Е,отваряй тема със снимки де.И на нас ни е интересно...
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X