Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добавки за бензин.. ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добавки за бензин.. ???

    Купих си преди да си прибера мотора една добавка за бензина .....2,50лв./50гр. и е за 50 литра бензин !
    Пише че:
    - по-високо октаново число;
    - идеално изгаряне;
    - повече мощност;
    - изключителна динамика;
    - миещи и антинагарни свойства;
    - екологичен ефект;
    - икономия на гориво;

    Марката няма да я казвам поради съображения от реклама! (казвам само на ЛС ако някой се интересува)
    Съдържание: нефтен дестилат, активни компоненти.

    Питането ми беше дали е добре да я ползвам тая добавка при положение че карам МЗ и сипвам винаги А95 ?
    Последно сипах 5 кг. и сложих 4 капачици те са толкова по 1 грам някаде не повече..
    Дайте някой друг съвет за тея добавки.... от каде, какво, как, за колко и т.н....
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

  • #2
    Re: Добавки за бензин.. ???

    хич не се занимавай с тия добавки... кой знае коя китайска лаборатория го е забъркало...
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      Още повече пък за MZ ...
      Според мен за него няма смисъл от никакви добавки (Е, само масло да не забравиш да слагаш към бензина ).
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #4
        Абе може и без масло Като почне да затега спираш да охлади и пак газ. Пробвал съм го в гладните години като немаше ни масла ни бензин. С кореселин вървеше а със спирт за горене нещеше. Само празен ход държеше.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #5
          Според мен не вършат голяма работа тия добавки. За бензин не съм пробвал но съм взимал за маслото за почисване на двигателя - никаква разлика от преди да го сложа. Втори опит: промивка на охладителната система - пълен ташак. Все ено не съм слагал нищо, а все като ида да къмувам се хвърлям на почти най-скъпото щото си мисля, че най-добре ще върши работа.
          Имам чувството, че всичко е пунта мара, приказки, лъскави опаковки и реклама

          Коментар


          • #6
            Там е работата обаче, че моя мотор има повечко вътък пък сега като му сложих таз добавчица... в смисъл по-резлив е !
            Единственото, което ме притеснява е да не затегне буталото понеже отпред на жилиндъра втулката, която е за ауспуха изпуска по малко от изгореилте газове и си пуши по малко (но то е леко все пак)
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #7
              Що, че преди да сложиш добавката слабичък ли ти беше MZ-та?
              Не си играй с тез добавки, кой ги знае к,ви са. То и без тях МЗ-то си върви добре ти казвам.
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от HD
                Що, че преди да сложиш добавката слабичък ли ти беше MZ-та?
                Не си играй с тез добавки, кой ги знае к,ви са. То и без тях МЗ-то си върви добре ти казвам.
                При мен всеки мотор върви... ама на 5 литра сложих 4 капачици за всеки случай, а не 5... както трябва по принцип та, може и това да е знам ли... иначе, че си върви върви си .. то при мен кой ли мотор не върви
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • #9
                  тия добавки са за 4Т двигатели, мисля че на тях изрично пише !!!
                  за 2Т май несъм виждал в масовата търговска мрежа.

                  ако искаш да ти върви повече мотора защо просто не си наливаш по добър бензин
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Краси
                    тия добавки са за 4Т двигатели, мисля че на тях изрично пише !!!
                    за 2Т май несъм виждал в масовата търговска мрежа.

                    ако искаш да ти върви повече мотора защо просто не си наливаш по добър бензин
                    Що бе, тъкмо от 2Т, /средно аритметично/ ще стане 3Т

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Краси
                      ...ако искаш да ти върви повече мотора защо просто не си наливаш по добър бензин
                      Винаги му сипвам А95..Все пак не искам да го стопя .. а просто да върви по-мазно...нищо повече
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X