Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за ВТЗ Т-25А

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за ВТЗ Т-25А

    Имам малак проблем Т-25А когат работи на ниски обороти трактора ту ги усилва и после ги намаля аве работи нестабилно на ниските обороти а на високите работи нормало и взе да гори повече нафта от преди. Пречели че на хидравликата че работи с хиравлично масло.Трактора е 94 година на 83 мото часа почти ноф еее.Ако някои има теническа литература моля нека дами я даде.Благодая предваритело!

  • #2
    До: Питане за ВТЗ Т-25А

    Първоначално публикуван от mohikana Преглед на мнение
    Имам малак проблем Т-25А когат работи на ниски обороти трактора ту ги усилва и после ги намаля аве работи нестабилно на ниските обороти а на високите работи нормало и взе да гори повече нафта от преди. Пречели че на хидравликата че работи с хиравлично масло.Трактора е 94 година на 83 мото часа почти ноф еее.Ако някои има теническа литература моля нека дами я даде.Благодая предваритело!
    Имам същия трактор от92г.имам и книгите питай какво те интересува ще ти кажа.Трактора ти е почти нов така се получава като не се кара редовносега за проблема...смени му горивните филтри виж резервара отвий пробката да не е пълен с утайки като е стоял толкова време. Като помпаш на ежектора лесно ли помпа и в двете посоки?Най добре да продухаш цялата горивна система и да сипеш чиста нафта.Горивонагнетателната помпа отвий пробката да видиш има ли масло да не е станало на грес от седенето.От нея може да мени така оборотите.Виж идели и масло по тръбичката.И за хидравликата не разбрах какво питашПоздрави
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #3
      До: Питане за ВТЗ Т-25А

      Ами книшките които ти имаш и аз ги имам ама ми трябва някаво по подробно описание като ,,АЗ РЕМОНТИРАМ ВТЗ Т-25А,, нешто такова.А за хидравликата питам дали пречи да я карам с хидравлично масло.И благодаря за савета които ми даде!Макар че ми казаха чее от горивната помпа филтрите сам ги сменил и уплатненията.

      Коментар


      • #4
        До: Питане за ВТЗ Т-25А

        Помпата лесно помпи и в двете посоки ама самия цилиндар на помпата е корозитал и като помпя праска нафта отванка.Можели да е от нея да взима въздох и да мени ниските обороти.А за маслото в горивната помпа беше добре ама го смених.Само за коя трабичка ми говориш не разбрах.

        Коментар


        • #5
          До: Питане за ВТЗ Т-25А

          Иди на майстор да регулира помпата и дюзите, проблема е там.По въпроса за хидравличното масло, няма проблеми то си е за хидравлика.Преди там сипвахме двигателно масло/отработено/.Ако ви трябва имам каталог за Т 25А, Т 25А2, Т 25А3.
          LZ1NBN

          Коментар


          • #6
            До: Питане за ВТЗ Т-25А

            Първоначално публикуван от mohikana Преглед на мнение
            Ами книшките които ти имаш и аз ги имам ама ми трябва някаво по подробно описание като ,,АЗ РЕМОНТИРАМ ВТЗ Т-25А,, нешто такова.А за хидравликата питам дали пречи да я карам с хидравлично масло.И благодаря за савета които ми даде!Макар че ми казаха чее от горивната помпа филтрите сам ги сменил и уплатненията.
            Щом имаш книжките нямаш проблеми в тях е дадено всичко.Аз моя два пъти съм отварял двигателя и три-четири пъти скоростния блок гледаш от книгата и действаш всичко му е просто устроено.Това за оборотите къде мени виж маслото в помпата.Понеже много е стоял .Поздрави
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #7
              До: Питане за ВТЗ Т-25А

              Първоначално публикуван от mohikana Преглед на мнение
              Ами книшките които ти имаш и аз ги имам ама ми трябва някаво по подробно описание като ,,АЗ РЕМОНТИРАМ ВТЗ Т-25А,, нешто такова.А за хидравликата питам дали пречи да я карам с хидравлично масло.И благодаря за савета които ми даде!Макар че ми казаха чее от горивната помпа филтрите сам ги сменил и уплатненията.
              На хидравликата толкова и пречи да я караш с хидравлично масло колкото дизеловия двигател с дизелово гориво
              ТЛК 80 4,2ТД-95г

              Коментар


              • #8
                До: Питане за ВТЗ Т-25А

                Аз имах съшия проблем с оборотите, закарах помпата да я регулират и проблема беше решен.

                Коментар


                • #9
                  От: До: Питане за ВТЗ Т-25А

                  Колеги може ли някой да каже,до колко е допустимата оптимална температура за работа на Т-25А.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Питане за ВТЗ Т-25А

                    Термометъра на Владимиреца измерва температурата на маслото. В книгата пише, че нормално е 40-120 гр. и според мен е нормално за масло. Нашият в горещините при работа с вреза 1.25м. достига до 100 гр.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X