Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съвет за hyundai terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • съвет за hyundai terracan

    Здравейте, искам да си купя hyundai terracan и от известно време се ровя из форумите. Някой може ли да ми каже какво точно означава модификацията (GL и GLS). Също така кой вариант е по-добър на задвижване; с ръчно включване на предния мост или с варианта с автоматично включване.

  • #2
    До: съвет за hyundai terracan

    Мисля че няма автоматично включване на преден мост.

    Коментар


    • #3
      До: съвет за hyundai terracan

      Първоначално публикуван от mistral Преглед на мнение
      Мисля че няма автоматично включване на преден мост.
      Има, има!!
      Аз съм с такъв!
      Кой е по-добър? Ами не знам! Моя ме устройва, но някой хора искат те да си контролират включването. При мен принудително се включва предния мост при включване на бавните!
      За модификациите - нивото на оборудване!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #4
        До: съвет за hyundai terracan

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Има, има!!
        Аз съм с такъв!
        Кой е по-добър? Ами не знам! Моя ме устройва, но някой хора искат те да си контролират включването. При мен принудително се включва предния мост при включване на бавните!
        За модификациите - нивото на оборудване!
        Но нали ръчно се включват бавните . извинете ме - май аз не съм разбрал нещо

        Коментар


        • #5
          До: съвет за hyundai terracan

          Първоначално публикуван от mistral Преглед на мнение
          Но нали ръчно се включват бавните . извинете ме - май аз не съм разбрал нещо
          На първата снимка е като моят - две положения на превключвателю - auto i lou, на втората е с ръчно включване на предния мост - три положения - 2H, 4H, 4L!
          Разликата е в това, че при ръчното можеш да включиш принудително предния мост без да включваш бавните! При мен при пробуксуване се включва автоматично.



          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #6
            До: съвет за hyundai terracan

            защо се бях заблудил, че като твоят са full time, а те били on demand
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              До: съвет за hyundai terracan

              Колега, просто огледай машините на пазара и вземи най добре поддържаният, а за въпроса дали ръчно или авт.вкл на предният мост не е толкова жизнено важно, аз имам такъв с ръчно вкл. и нямам забележки, но и както каза колегата Скорпион можеби авт.вкл щети е по-удобно. Успех с търсенето и избора, пък когато избереш го покажи. Успех!!!!!!!!
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X