Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на 4Runner

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

    31" влизат без никакъв проблем - вече пробвах!...А относно "висналата" задница наистина всичко си е водоравно ...съдя основно по степенките и покрива.Но визията нещо е кофти.Абе трябва да се пипне малко /5см./в задния двор.И без друго е ДБЗ с удължена броня и резервна гума под багажника,които ще удрят при преминаване през канали и други подобни!?..

    Коментар


    • #32
      До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
      31" влизат без никакъв проблем - вече пробвах!...А относно "висналата" задница наистина всичко си е водоравно ...съдя основно по степенките и покрива.Но визията нещо е кофти.Абе трябва да се пипне малко /5см./в задния двор.И без друго е ДБЗ с удължена броня и резервна гума под багажника,които ще удрят при преминаване през канали и други подобни!?..
      резервната не можеш да я удариш по никакъв начин. Само теглича удря. Иначе и аз съм с 31-ци и с джанти с отрицателно ЕТ и колата заспива. най-интересното е че не дава грам отклонение в скоростомера. Явно е предвидено за модела

      Да свалиш купето не е грижа. Най лесно се мери отдолу или на степенката като разликата я правиш 2 см. някъде. Модела си е клекнал а и понеже тавана е скосен в задния край и още повече изглежда пропаднала.

      Коментар


      • #33
        До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

        Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
        най-интересното е че не дава грам отклонение в скоростомера. Явно е предвидено за модела
        Щом слагаш по високи гуми няма как да не промени скоростомера, на мен ми дава с 3-4 км. разлика при размер 265x70x15 .

        Коментар


        • #34
          До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

          Първоначално публикуван от kokolighta
          Колега ако не е тайна откъде намери пружини?
          Навиват ги в завод в с.Крън общ.Казанлък!Носиш старата и по нейните размери ти навиват нова с височина по твой избор!...

          Коментар


          • #35
            До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

            Първоначално публикуван от LEDENATA Преглед на мнение
            Щом слагаш по високи гуми няма как да не промени скоростомера, на мен ми дава с 3-4 км. разлика при размер 265x70x15 .
            на табелата ми пише 265x70x15 по малкия размер 235 даже не е зададен ...
            аз съм 31х10,5/15 което е 265х75/15 и не мърда, мерно с ДжиПиЕс. разликата в размерите е съвсем малка но явно е от значение
            STEF BMW
            Ще го вдигаш ли тоя ръннер или само локуми ще разтегляме ...айде малко по енергично ако обичашшшшшш

            Коментар


            • #36
              До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

              Колеги , колко са високи вашите на задния и предния калник , че моя не стои клекнал . Аз така го купих и искам да разбера дали е вдиган и ако е - с колко ?
              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
              WJ 4.7

              Коментар


              • #37
                До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

                Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                на табелата ми пише 265x70x15 по малкия размер 235 даже не е зададен ...
                аз съм 31х10,5/15 което е 265х75/15 и не мърда, мерно с ДжиПиЕс. разликата в размерите е съвсем малка но явно е от значение
                STEF BMW
                Ще го вдигаш ли тоя ръннер или само локуми ще разтегляме ...айде малко по енергично ако обичашшшшшш
                За вдигането ще я вдигна обещавам - определено има нужда!Приятелю,доста съм ангажиран нопоследък и не разполагам с необходимото време.А ако трябва да бъда искрен в мен е настъпила една вътрешна борба относно това как точно да я повдигна?!Единият вариант е да ми направят нови по високи пружини или да струговам втулки и да ги поставя над старите???

                Коментар


                • #38
                  До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

                  според мен ще е по лесно (евтино) с подложките. Така ще видиш и как се държи на пътя. Иначе за липсата на време те разбирам. Току що от бързане си сложих 260/70/15 зимни гуми вместо 31х10,5 до гуша ми дойде с тия мерки. В крайна сметка вярвам че е за добро. Че не що хич я нямаше в завоите и на страничен наклон. Ще изтърпя зимата и пак се качвам на кокилите.
                  Иваче и аз мисля да набутам подложки .. ма най вероятно ще пропусна

                  Коментар


                  • #39
                    До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

                    ае хващайте ролетките и да си ги мериме
                    http://www.mycolorado.org/ground_clearance.html
                    1 инч = 2,54 см.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

                      Здравейте, наскоро взехме едно рънърче с доста лифт като е използван някакъв кит подобен на този, но искам още малко да го вдигна че гумите /35*10,5*15/ при пълен завой стържат в купето...
                      Единствено с повдигане на купето от рамата ли ми остава вариант и има ли готови китове за това

                      Забравих да кажа, че отзад е на ресьори
                      Прикачени файлове
                      Fuck the Coca,fuck the Pizza all we need is SIX в редица.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

                        т`ва на патрулите рънера ще да е. Той не е ли 4х2. Вземи му смени по принцип гумите, че като ги видях последният път ми се стори че са ми набори. Радко ми се похвали че сте вдигнали цееллиии 80 км./ч.
                        Все си мисля че е достатъчно висок та даже може и на 33" да падне...

                        Коментар


                        • #42
                          До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

                          Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                          т`ва на патрулите рънера ще да е. Той не е ли 4х2. Вземи му смени по принцип гумите, че като ги видях последният път ми се стори че са ми набори. Радко ми се похвали че сте вдигнали цееллиии 80 км./ч.
                          Все си мисля че е достатъчно висок та даже може и на 33" да падне...
                          Беше на патрулите Гумите си остават тия за сега, то пари за предно и лебедка няма, камо ли за гуми Мисълта ми беше че ако са само подложки и няма кой знае какви преправяния да се вдигне още малко че е много дразнещо да стърже на пълен волан А мотора че е мъртъв - мъртъв е. Ще го мислим него по-натам кат се замогнем
                          Fuck the Coca,fuck the Pizza all we need is SIX в редица.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

                            абе събирай пари за гуми и то по-малки . Хем ще стане по-пъргава, хем и по стабилна. Ако го вдигнеш още малко ще почнеш да си говориш с тираджиите по светофарите. Провери дали няма фланци и ако ги махнеш може и да спре да удря ....
                            Всъщност стърже в купето или се чува един брутален метален скърцоч....
                            За предно незнам как ще се пребориш. В пазарджик имаше един увъртян през таван, но човека искаше да се купи целия.
                            Явор от Вромос търсеше табло, така че може да се съберете няколко човека и да го вземете за донор

                            Коментар


                            • #44
                              До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

                              Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                              ае хващайте ролетките и да си ги мериме
                              http://www.mycolorado.org/ground_clearance.html
                              1 инч = 2,54 см.
                              Моя таралясник е на 89см - на преден калник и 92.5 см на задния (макар че маи не е много достоверно щото имам допълнителни вежди ) , а в средата м-у вратите до прага е 52.5см. . Аиде сега се предаите и вие (без БОЙ )
                              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                              WJ 4.7

                              Коментар


                              • #45
                                До: Къде да разбера нещо повече за лифт на Рънър ?

                                Колеги намерих разрешението за висналата задница.
                                Задни пружини от мерцедес123 с малко дороботка от оксижена.
                                Ефекта е около 9 сантиметра....
                                И джипа заприлича на нещо.
                                Антон Иванов 0878651505:)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X