Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

    Здравейте колеги! От днес и аз съм горд собственик на дълго търсеното и не много избирано Discovery1 2,5Тdi 1996г. Казвам дълго търсено, защото бе дълъг периода на намиране на правилния човек, с който да заменя предишната си кола, а не много избирано, защото днес като го видях и много ми хареса . Малко след като покарахме и двете коли с бившия собственик на Диското се спогледахме:
    - На мен твойта ми харесва!
    - И на мен твойта ми харесва!
    - Ми да ги разменим?
    - Ами да ги разменим, на ти тез ключове!
    И така, в момента съм един наистина много радостен, чисто нов управител на "Дискотека" .
    След почивните дни ще закарам колата на доктор, за да се види имам ли аз късмет или нямам . За сега видях само, че пали лесно, вози меко, от ходовата част не се чуват никакви шумове, мина лесно на бавни и се движи и на тях без шумове и от капандурите няма течове . Не съм пробвал блокировката на диференциала, но нея ще оставя на доктора да прегледа и да каже "ще яде ли манго леб или не". Единственото, което на пръв поглед ми направи впечатление е това, че лампата на ABS-а свети непрекъснато, но човека каза, че така я е взел и така си я кара, да продължавам и аз . Друго нещо, което прави впечатление е свиренето на един ремък, който се намира най-отпред и най-високо, но и за него човека каза, че като му сипе малко вода и спира , но за 15 лв. този ремък се сменя и само си пея. Това, което ме зарадва най-много е возията на "жипката", която очаквах да е малко по-твърда, но-не, вози си доста меко и комфортно. За съжаление малко трудно набира, но това е разбираемо. За сега, 15км. каране из София , поведението и възможностите на Discovery-то, ме изненадват положително и съответно ме радват за направения избор, който нямаше да мога да направя без помощта на колеги от форума, които отговориха на въпросите ми при избора на джипката . След празниците ще я измия и приведа в "опрятен" вид, за да я наснимам и представя в обществото , а и тогава Ох-боли ще ми е казал дали и колко ще боли .

  • #2
    До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

    Честито!Да си го караш с кеф дълго и безаварийно!И дано "доктора" да даде диагноза "Б.О"!Чакаме снимки!

    П.П. Б.О. - без особености!

    Коментар


    • #3
      До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

      Ми какво можем да ти кажем, само .... ЧЕСТИТО !!! много кеф да ти донесе.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-02-09, 20:02. Причина: правопис
      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • #4
        До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

        Честито колега много безаварийни и вежно е че джипката те радва и все така да остане
        [SIGPIC][/SIGPIC]
        RR Classic

        Коментар


        • #5
          До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

          Благодаря Ви за пожеланията . Нямам търпение и излизам из "градо" да връткам машинката, че ме засърбяха ръцете. Тези дни, който види тъмно синя маталикова Дискотека с ухилен "олигобър" в нея-аз съм .
          П.П. И дано това ми състояние се запази дълго.

          Коментар


          • #6
            До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

            Дано никога да не се оттърваш от усмивката, и честито!

            Коментар


            • #7
              До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

              Честито - прекрасен избор ! И за мен е .......слабост !
              Дано много горди усмивки да хвърляш наоколо и дъъъъъълго време !
              Успех и по-често я води на разходка в гората - Диското обича !Поздрави !

              Коментар


              • #8
                До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                Честито и да има някакви болки ще ги оправиш не е толкова страшно и определено ще се кефиш

                Коментар


                • #9
                  До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                  честито, хиляди безаварийни км
                  Discovery I, 300 TDI

                  Коментар


                  • #10
                    До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                    Честито,със здраве да си я караш.
                    [SIZE=4][COLOR=black][SIGPIC][/SIGPIC]БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО![/COLOR][/SIZE]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                      Честито!!!
                      Да си я караш с кеф!
                      Дай да я видим на някоя снимка.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                        Гуджанеее,...целия съм в благородна завист!
                        Да ти е честита придобивката! 100-ици хиляди километри кеф и ... безаварийна експлоатация!

                        Пъ' ако посъбера още малко "кураж" след някой и друг месец ще се сберем на някоя DISCO сбирка...живот и здраве!

                        Пак...честито и много весели моменти на борда на...Машинката!!
                        Бъди оптимист - по-лесно е! :)

                        Коментар


                        • #13
                          До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                          Честито колега ! Винаги съм казвал че най - важното е как се чувстваш с джипката , ако те кефи значи не си сгрешил ... независимо колко ще ти струва това (кеф цена нема )Много безаварийни километри ти пожелавам !
                          Горд собственик на Terano 2 , Исузо Трупър ,Jeep Grand 5.2 !!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                            Ха ЧЕСТИТО и от мен !!! И да знаеш колкото по я караш, толкова по доволни ще бъдете и двамата !
                            Тази земя, по която тъпча сега,
                            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                            тази земя – не е моя земя,
                            тази земя, простете, е чужда.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                              Честито! Да се слушате, да се гледате и да си угаждате!
                              За лампата на ABS-а - вероятно са се поизвадили датчиците. Имах същия проблем и някъде писах. Просто трябва да се чукнат внимателно, за да влязат и да вземат отчет. Карай предпазливо, защото може да ти откажат спирачките - не съвсем, но спирачният ти път ще се увеличи неимоверно. При мен беше така.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X