Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До хижа Алеко с МПС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: До хижа Алеко с МПС

    Първоначално публикуван от Иван Алексиев Преглед на мнение
    А до Златните мостове някой знае ли дали официално е забранено през съботите и неделите.
    От както построиха хотела на Копитото, вече не е забрането да се качваш с кола от там...

    Иначе за към Щастливеца, ми се е случвало да ме спират при лифта от Драгалевци, но като им покажа катераческата екипировка и им кажа, че отивам към Комините, са ме пускали.
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • #17
      До: До хижа Алеко с МПС

      Днес имаше патрулка на пътя за Щастливеца и отбиваше движението на разклона за Драгалевския лифт. Май ни четат форума...
      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
      Drag Grand Canyon Daily
      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
      LZ1JYM

      Коментар


      • #18
        До: До хижа Алеко с МПС

        Първоначално публикуван от Иван Алексиев Преглед на мнение
        А до Златните мостове някой знае ли дали официално е забранено през съботите и неделите.
        За това съм сигурен,че няма никакви забрани. Маршрутка и там има и май си го имат за Рали Шампионат.


        За Алеко,.... доста пъти съм се качвал и доста рядко съм виждал полицаи.Миналата и по-миналата година всяка събота и неделя бях точно там. Имаше когато е "Зимна приказка" и слънчево време. И стааааааваше(и сега става) мазало! "Коля връз коля".Но, ето,че е имало вчера,сигурно ще са там и утре(днес).

        Коментар


        • #19
          От: До хижа Алеко с МПС

          От колко до колко часа, за събота и неделя, важеше забраната за атомобили?

          Коментар


          • #20
            От: До хижа Алеко с МПС

            Първоначално публикуван от Georgi_G Преглед на мнение
            От колко до колко часа, за събота и неделя, важеше забраната за атомобили?
            Забранено е след 9:00 по принцип, а след 11:30 полицаите изчезват /или някъде там/
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • #21
              От: До хижа Алеко с МПС

              Благодаря.

              Коментар


              • #22
                От: До хижа Алеко с МПС

                От 11:00 до 14:00
                slivizasmet.blogspot.bg

                Коментар


                • #23
                  От: До хижа Алеко с МПС

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  Забранено е след 9:00 по принцип, а след 11:30 полицаите изчезват /или някъде там/
                  Мисля, че последната версия на ограничението е за празнични дни от 11 до 14 ч.
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X