Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ванти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ванти

    Здраейте, колеги! Мисля да слагам ванти на газката та ще ме посъветвате ли как и какви. Четох из форума но ме интересува конкретно за газката как седу въпроса къде е по добре да се захванат
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

  • #2
    До: Ванти

    Моите са от 3мм въже и са захванати за предната броня и за рамката на стъклото.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #3
      До: Ванти

      Моите са 4мм въже и за захванати за булбара и рамката на предното стъкло! Но мисля че не са практични замислям да правя багажник и да ги захвана за него за да пазят по добре горния край.
      Това според мен си е индивидуално решение кой как си реши!
      Кога ще дойдиш колега до Панагюрище-близо ти е да покараме и да обменим опит!
      Прикачени файлове
      Иван Сапунджиев
      УАЗ 31512
      0888677388

      Коментар


      • #4
        До: Ванти

        Мерси за отговорите. Джипката сега е в ремонтни дейности и ще отсъствам от страната за месец.Като дойда април и я стегна ще намина да покараме обещавам.
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #5
          До: Ванти

          Извинявайте за въпроса,който ще ви се стори смешен,но за какво служат вантите?
          Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

          Коментар


          • #6
            До: Ванти

            За да отблъскват храстите и колните от предното стъкло
            Газ 69 2.4i
            Густо майна, пътят свърши !!!
            GSM: О895 7О6О59

            Коментар


            • #7
              До: Ванти

              Благодаря
              Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

              Коментар


              • #8
                До: Ванти

                Дойде моментът да слагам вантите, имам един въпрос колко трябва да са опънати и как е по-добре да са успоредни или да се събират към муцуната и дали прозорецът е достатъчно здрав да издържи на натоварването ?
                Газ 69 2.4i
                Густо майна, пътят свърши !!!
                GSM: О895 7О6О59

                Коментар


                • #9
                  До: Ванти

                  Колкото предния край е захванат по-на вън, толкова повече ще хващат и отблъскват късите и малки клони, които биха пропуснали, ако са събрани на вътре към муцуната.
                  А за опъването какво да ти кажа, трябва да си го прецениш на усет.
                  Не трябва да са супер опънати и да създават излишно напрежение на детайлите, не трябва и да са хлабави.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ванти

                    Първоначално публикуван от Аниматора Преглед на мнение
                    За да отблъскват храстите и колните от предното стъкло
                    Жените ги използуват и за простор.
                    Ама аз им махам щипките.....
                    А колкото по настрани /в самия край на бронята/ са закачени, толкова по-добре си вършат работата. И ако има багажник е добре да са по високо горните краища. Моите са от 3мм въже и досега не са се изложили. Предния жам го чупих само веднъж, но тогава клона дойде директно от горе и вантите не успяха да реагират
                    Тази земя, по която тъпча сега,
                    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                    тази земя – не е моя земя,
                    тази земя, простете, е чужда.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ванти

                      вантите вършат добра работа ,но при по бързо каране няма голяма полза от тях

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ванти

                        Не може да са вързани на ролбарите и броните.
                        Рамката на стъклото е част от кабината, тя е вързана за рамата през тампони. Ролбара е неподвижен спрямо рамата.
                        Долния край на вантите трябва да е на капака или на калниците. Иначе са вечно увиснали и не вършат нищо, но пък постоянно къртят желязото.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ванти

                          Първоначално публикуван от meto_ Преглед на мнение
                          вантите вършат добра работа ,но при по бързо каране няма голяма полза от тях
                          Вършат достатъчно добра работа и при по-бързо каране.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ванти

                            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                            Не може да са вързани на ролбарите и броните.
                            Рамката на стъклото е част от кабината, тя е вързана за рамата през тампони. Ролбара е неподвижен спрямо рамата.
                            Долния край на вантите трябва да е на капака или на калниците. Иначе са вечно увиснали и не вършат нищо, но пък постоянно къртят желязото.
                            Имам ги от една година, собствено производство с чаркулийки от една дупнишка железария. Излезнаха нищо пари. Нито са вечно увиснали, нито постоянно къртят желязото, а странно защо вършат чудесна работа. Навъртял съм с тях около 15000 км, голяма част от които извън пътя. Доволен съм от тях !
                            Тази земя, по която тъпча сега,
                            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                            тази земя – не е моя земя,
                            тази земя, простете, е чужда.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ванти

                              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                              Не може да са вързани на ролбарите и броните.
                              Рамката на стъклото е част от кабината, тя е вързана за рамата през тампони. Ролбара е неподвижен спрямо рамата.
                              Долния край на вантите трябва да е на капака или на калниците. Иначе са вечно увиснали и не вършат нищо, но пък постоянно къртят желязото.
                              Нещо се замислих и ми изглеждаш прав!
                              Често по снимки съм виждал брони на Нисан, багажник и ванти хванати за тях. А ако има пружини да обират движението на купето?
                              И дали вантите няма да се изтръгнат от калниците?
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X