Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Казанлъшката е някакъв уникат, защото няма ТЛК 80 98г. която да е 150к.с. Има нещо гнило, а цената не като за такова...
    Бял-ООН- модел различен от стандартните?
    Поне на външен вид са го издокарали добре. Доколкото знам само тея доработки по него ще глътнат поне половината от сумата.
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

      Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
      Бял-ООН- модел различен от стандартните?
      Първо -твърде дълго стои на обява. Второ, трето и четвърто- ООН имаха Ранъри 3.0, 80-ки- 1HZ- обаче, и за високите постове 105-ци ! Пак казвам...влезте в обявата в сайтовете и вижте безобразното омазване с черен "протектор" отдолу, под който според мен е на лице необработена корозия. Както казва Руси- 150 коньова такава кола няма...Цената на що-годе запазена такава кола в европа е главозамайваща- минимум 7000 евро, с доста забележки и уговорки, а цените растат...защото тези коли свършват !
      Последно редактирано от sonda; 09-12-14, 21:21.
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        Първо -твърде дълго стои на обява. Второ, трето и четвърто- ООН имаха Ранъри 3.0, 80-ки- 1HZ- обаче, и за високите постове 105-ци ! Пак казвам...влезте в обявата в сайтовете и вижте безобразното омазване с черен "протектор" отдолу, под който според мен е на лице необработена корозия. Както казва Руси- 150 коньова такава кола няма...
        Аааа, далеч съм от мисълта да прокламирам и да правя съпорт на въпросната обява. Просто си прехвърлям варианти. Докато не се отиде на место да се провери не става. В момента всички хвърляме боб и правим преразказ по картинка. Впрочем се сещам за доста читави машини тука от форума, които са висели достатъчно дълго в раздел "Продава", а са били с гарантиран произход и сравнително ниска цена.
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

          Имаше преди време тук в Русе една щатска бензинова 24в 80-ка без блокажи , но с най богатото обзавеждане и тука доста колеги бяха писали безмислици а аз съм я виждал на живо и беше уникат , така че много много на форум не вярвам . Най си е добре око да види и ръка да пипне
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Това за коя ? Бялата десноволанеста ли ?
            Не, бялата кадето е повдигната с оффроад окачването с левия волан.

            Коментар


            • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

              Първоначално публикуван от ivan pekov Преглед на мнение
              Не, бялата кадето е повдигната с оффроад окачването с левия волан.
              Дамм, значи и двамата с Руси се оказахме прави..Аз още твърдя, че бургаската е добра и лачена, АКО не те притеснява десен волан.
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Дамм, значи и двамата с Руси се оказахме прави..Аз още твърдя, че бургаската е добра и лачена, АКО не те притеснява десен волан.
                Имам леки притеснения, ще я ползвам за работа и за разходки ,затова се чудя,а и едни блокажи ако и се сложат,цената доста ще се вдигне.

                Коментар


                • Здравейте колеги.
                  Някой може ли да съдейства с мнение и първоначален оглед на Тойотата от въпросната обява.
                  https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...9&slink=h0s763
                  Благодаря предварително
                  "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                  0878739299

                  Коментар


                  • Не си струва,не си губете времето.Между другото след мен свалиха обявата,явно ги хвана срам
                    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                    0878739299

                    Коментар


                    • Здравейте, някой би ли могъл да изрази мнение дали си заслужава разходката от София до Търново за следната обява https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...66783236555003

                      На пръв поглед изглежда мераклийски направено, смущава ме какво се вижда под капака и най-вече това на прикачената снимка.
                      На нито една друга J100 която съм гледал, там няма такава ниша, не изглежда фабрична и най-вече ме притеснява дали не е на мястото на ейрбега (съответно да е гърмял). Освен за ръжда по шасито и дъното на купето, за какво друго трябва да внимава един wannbe offroader, който сe оглежда за първи пълноприводен автомобил.
                      Последно редактирано от lamatros; 31-10-22, 13:50.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от lamatros Преглед на мнение
                        Здравейте, някой би ли могъл да изрази мнение дали си заслужава разходката от София до Търново за следната обява https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...66783236555003

                        На пръв поглед изглежда мераклийски направено, смущава ме какво се вижда под капака и най-вече това на прикачената снимка.
                        На нито една друга J100 която съм гледал, там няма такава ниша, не изглежда фабрична и най-вече ме притеснява дали не е на мястото на ейрбега (съответно да е гърмял). Освен за ръжда по шасито и дъното на купето, за какво друго трябва да внимава един wannbe offroader, който сe оглежда за първи пълноприводен автомобил.
                        Или сменен волан/дирекция....
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от lamatros Преглед на мнение
                          Здравейте, някой би ли могъл да изрази мнение дали си заслужава разходката от София до Търново за следната обява https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...66783236555003

                          На пръв поглед изглежда мераклийски направено, смущава ме какво се вижда под капака и най-вече това на прикачената снимка.
                          На нито една друга J100 която съм гледал, там няма такава ниша, не изглежда фабрична и най-вече ме притеснява дали не е на мястото на ейрбега (съответно да е гърмял). Освен за ръжда по шасито и дъното на купето, за какво друго трябва да внимава един wannbe offroader, който сe оглежда за първи пълноприводен автомобил.
                          Здравей, друже ! За мен, колата е леко поубита, посмачкана е и няма "фаца", както се казва, и е пребоядисвана! Гумите, с които се предлага, говорят за кална употреба, и съпътетващите проблеми,а отстраняването им не е евтино. Този продавач е накупил няколко тойоти от Полша, и смята чрез високомерни слова за качествата им да забогатее изведнъж! Не се връзвай. търси в чужбина ! Успех!
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • krassitch
                            krassitch коментира
                            Редактиране на коментар
                            Точно така.А и тая Раптор боя говори по-скоро за опит за скриване на корозия...

                        • https://www.coches.net/segunda-mano/...mp;ModelId=249

                          https://irurimotor.com/todoterrenos-...attr=car_model

                          Те ти разни бангии за разни пари. Не че в Испания няма сняг и дъжд, но най-вероятно няма да имат ръжда. Може да поискаш повече снимки на критичните за Тойота места. В първия сайт има една за 11800, прескочи я, защото се намира в Африка, нищо че е с испански табели. Докарването до отсамната суша ще натовари малко сметката, но с колко, нямам идея. Ако имаш приятел дс ти удари рамо с превода и документите...
                          "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                          Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                          Коментар


                          • Фабрично такава ниша в 100 няма. От точно където ѝ е долния ръб изскача еърбега. Окомплектована е приятно, но веднъж раптор - завинаги раптор и няма сваляне. Ако рапторът не е нанесен като хората, ами направо с пръскачката - прави джобове и държи вода.
                            Бензинът харчи 20. В града.
                            Макар и пооборудван, цената е опасно близко до дизелова 200ца от първите. А тя е не малко по-джип.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X