Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

    колеги попаднах на този джип в МОБИЛЕТО нуждая се отвашия компетентен съвет дали си струва парите и ако някой го е гледал някаква информация за състоянието
    Благодаря ви предварително.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 06-06-13, 19:52.

  • #2
    До: дайте съвет струва ли си

    Отлична презентация на допълнителната информация но цената е висока.Иначе хубав джип за офроуд но пак повтарям цената е висока.
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • #3
      До: дайте съвет струва ли си

      Хора чакат да изпадне кола с подобен двигател..... Има слава на неубиваем. Ама да изчакаме Яро, примерно, за да се произнесе..
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: дайте съвет струва ли си

        Този отдавна,го мъчат в мобилето ,но беше на по-висока цена.
        "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

        Коментар


        • #5
          До: дайте съвет струва ли си

          Според мен си заслужава. Стига всичко да е наред. Иди го виж на живо , направи му един кръг , поговори със собственика и може да се разберете за по добра цена. Това си е модел с по специален пазар , не всеки търси такъв джип а от друга страна рядко и се появява за продан такъв, и все пак е и добра година.
          [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
          [SIZE=4]
          [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

          Коментар


          • #6
            До: дайте съвет струва ли си

            Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
            Отлична презентация на допълнителната информация но цената е висока.Иначе хубав джип за офроуд но пак повтарям цената е висока.
            За цената-без парие.Започна от 18000,19000лв преди близо година,сега незнам защо е такава.Не коментираи,явно нямаш представа от модела.Аз карам такъв,повече от МИЛИОН км.,и е НЕУБИВАЕМ.
            Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

            Коментар


            • #7
              До: дайте съвет струва ли си

              Много добра машина като модел,добре си се ориентирал наистина двигатела е неубиваем.

              Не съм я виждал лично,но си заслужава да се огледа щом имаш интерес,може някой от колегите от София да ти помогне при огледа.
              ТЛК 80 4,2ТД-95г

              Коментар


              • #8
                До: дайте съвет струва ли си

                Първоначално публикуван от giavol Преглед на мнение
                За цената-без парие.Започна от 18000,19000лв преди близо година,сега незнам защо е такава.Не коментираи,явно нямаш представа от модела.Аз карам такъв,повече от МИЛИОН км.,и е НЕУБИВАЕМ.
                Имам представа от кризата на автомобилните продажби.От автокъщата ще му свалят още ако излезе с оферта копувам.
                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                Коментар


                • #9
                  До: дайте съвет струва ли си

                  мисля че съм го виждал пред ТМ този (не съм много сигурен) но ако е същия, бая изгнил беше ... малко повече от стар Опел.

                  Коментар


                  • #10
                    До: дайте съвет струва ли си

                    Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                    Имам представа от кризата на автомобилните продажби.От автокъщата ще му свалят още ако излезе с оферта копувам.
                    продавача автокъща ли е колега? сподели мнение за състоянието ако си го виждал

                    Коментар


                    • #11
                      До: дайте съвет струва ли си

                      Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                      мисля че съм го виждал пред ТМ този (не съм много сигурен) но ако е същия, бая изгнил беше ... малко повече от стар Опел.
                      Това и от фотото в обявата се вижда ама по малко.Прав си там си я гледал и аз я заглеждах за подарък на кръстника ми но ни ми хареса външният вид.То само с мотор не става трябва и малко фаса бе.
                      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                      Коментар


                      • #12
                        До: дайте съвет струва ли си

                        като технически характеристики машината е много добра,но остава проблема с ръждата (ако я има?) после ,все ще има това онова да се пооправя. това че е по-рядка като модел ,неможе да компенсира цялосното техническо състояние,съответно и цената.

                        колегите са прави. отиваш на место .караш,клечиш,лягаш да се озърташ за течове и т.н.
                        TЛК 80-4.2ТД
                        ТЛК 73-2.4ТД
                        ...................

                        Коментар


                        • #13
                          До: дайте съвет струва ли си

                          И все пак не купуваш нов автомобил,ако е само ръжда по ламарината добре,но трябва да се види рамата
                          ТЛК 80 4,2ТД-95г

                          Коментар


                          • #14
                            До: дайте съвет струва ли си

                            Първоначално публикуван от djipa Преглед на мнение
                            продавача автокъща ли е колега? сподели мнение за състоянието ако си го виждал
                            Не е автокъща частно лице е има тел обади се ако искаш.Не знам какво търсиш но ако искаш да кърпиш здраво ламарини и рама.На мен не ми хареса но иди я виж знае ли човек.Колегите много хвалят неубиваемия двигател.Личното ми мнение че при добро пазарене може и на 10000лв да паднат.Успех каквото и да решиш да правиш.
                            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                            Коментар


                            • #15
                              До: дайте съвет струва ли си

                              Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                              Този отдавна,го мъчат в мобилето ,но беше на по-висока цена.
                              Това е абсолютно вярно
                              Както е вярна и цялата допълнителна информация дадена от продавача
                              Цената-далеч под кризисната
                              Километрите-не реално малко
                              Такъв автомобил се кара , дори е регистриран навън в Европа-товарен ,
                              за да се плащат по-ниски данъци и т.н .....
                              Не е възможно за 15 години да измине едва 130 000 км.....тоест ,
                              по около 8 600 км. на година.....
                              Моделът е изключително рядко срещан в Европа , най-вече в Белгия и Холандия......
                              Оригиналнно модела има уширители на калниците-тук те липсват....
                              На веждите отзад-има дупки от корозия.....Тойотата е карана .....
                              Всички собственици се разделят трудно с този модел , срещу солидни пари и то само в краен случай.....
                              Тази Тойота не изневерява и си заслужава всяка една стотинка.....
                              Още по-вече , че Тойотата е закупена, докарана в България и регистрирана......
                              Това са около 1020 евро - разходи .......
                              Тойотата заслужава оглед......
                              Горенаписаното е от личен опит......
                              Собственик съм на още по-екзотичен модел HZJ-70 - най-късата база с този мотор.....
                              На бой отиват само старците!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X