Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

    Благодаря на всички за изчерпателната информация

    През зиминалите 2 дни покарах още няколко Hilux 2.4 /3.0 намерих 2, обаче на около 200км от мене и така и не успях да ги видя/ + едно паджеро, което не беше в много добро състояние и не можах да го преценя по достойнство... Преброихме пилците и май 2.4 ще ми е по-удачният вариант: по-евтина поддръжка + по-малки годишни разходи (така или иначе ще го карам само около 60 дни годишно)

    Днес капарирах една винено червена 2.4 -ка на 150 000 километра, директно от първи собственик, в събота отивам да си я прибера. Ако няма изненади дотогава, ще пусна снимки.

    Още веднъж - благодаря!

    Коментар


    • #17
      До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

      Със сигурност ще останеш доволен,пожелавам ти приятни моменти с Тойотата.Много късмет и като я вземеш пиши и снимки качи.Поздрави.
      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

      Коментар


      • #18
        До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

        Вече съм официално в клуба


        Коментар


        • #19
          До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

          Ами добре дошъл

          Коментар


          • #20
            До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

            Добър избор,с дясната дирекция се свиква,много лачена изглежда джипката!
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #21
              До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

              добре заварили на десен волан карам вече шеста година, около 90000км съм навъртял

              Коментар


              • #22
                До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

                Добре дошъл при болните от ТОЙОТИЗЪМ. Поразил те е 1 от най-силните щамове на вируса, а именно Хайлукс/Сърф внесен от Япония в UK и все по бързо разпространяващ се в БГ.

                И аз като теб реших да си оставя колата с 2.4 двигател, въпреки че за кратко имах и 3.0. Причините бяха чисто финансови и решението го взех седнал на дивана с калкулатор в ръка. Ако бях мислил с ръце на волана и крак на педала щеше да е друго...

                Фактора АДРЕНАЛИН определено е в полза на 3.0 двигателя, също и ако минаваш много км по двупосочни пътища и се налага да изпреварваш. Ти обаче ще караш като мен през свободното си време - ски, риба, барбекю. Тогава човек обикновено не бърза и не се нерви при изпреварване, тези емоции ги има в излишък през седмицата с леката кола...

                Ако обаче прихванеш и другия щам на вируса, който те кара да катериш чукари, спускаш сипеи, минаваш през гори и дерета, тогава ще мислиш дали да разкрасиш тази или да си вземеш друга...
                [COLOR=blue][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Arial Black]When you see DEATH staring in your eyes and you feel her cold breath on your face, don’t slam on the brakes – make a sharp turn…[/FONT] [/FONT][/COLOR]
                [/COLOR]

                Коментар


                • #23
                  До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

                  Първоначално публикуван от allfriends Преглед на мнение
                  Добре дошъл при болните от ТОЙОТИЗЪМ. Поразил те е 1 от най-силните щамове на вируса, а именно Хайлукс/Сърф внесен от Япония в UK и все по бързо разпространяващ се в БГ.

                  И аз като теб реших да си оставя колата с 2.4 двигател, въпреки че за кратко имах и 3.0. Причините бяха чисто финансови и решението го взех седнал на дивана с калкулатор в ръка. Ако бях мислил с ръце на волана и крак на педала щеше да е друго...

                  Фактора АДРЕНАЛИН определено е в полза на 3.0 двигателя, също и ако минаваш много км по двупосочни пътища и се налага да изпреварваш. Ти обаче ще караш като мен през свободното си време - ски, риба, барбекю. Тогава човек обикновено не бърза и не се нерви при изпреварване, тези емоции ги има в излишък през седмицата с леката кола...

                  Ако обаче прихванеш и другия щам на вируса, който те кара да катериш чукари, спускаш сипеи, минаваш през гори и дерета, тогава ще мислиш дали да разкрасиш тази или да си вземеш друга...
                  Хаха, як пост Ами да, ще се ползва главно в свободното време... за прекосяване на умерено пресечени месности... за изпреварване си имам друга японка, която си карам в ежедневието:



                  А за наистина тежък оффроуд и мнооого сняг ползвам Трабант

                  Коментар


                  • #24
                    До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

                    Тая тема я налазих - ще пусна малко инфо кво сме правили по джипа тук, вместо да оспамвам другите теми

                    05.03.2009 - смяна на гуми, оглед на спирачки и предница, гресиране + стенд:



                    оказа се, че дисковете на спирачките са сменяни скоро, а самите накладки имат още около 6мм, така че засега няма да ги пипаме, само ще ги обезвъздушим.





                    митака качва гумите:



                    с новите гуми:



                    тва е отдолу, накапва я от картера, я от капака на главата, ама може и от двете - взех гарнитури, тва е следващата стъпка. на стенда след 2.5 половина борба и намеса с оксижен (не беше нестройвана никога за 18 години!) всички показатели станаха зелени (без 1 на задната, ама се отказахме) - по-късно ще сканирам документа и ще го постна.
                    и така, ходовата част е готова. остава слагане на имобилайзър и аларма.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

                      разпечатката от стенда:

                      Коментар


                      • #26
                        До: Toyota Hilux 2.4 vs 3.0

                        Продължавам дневника на стягането:

                        Днес пристигна ремъка + ролката на климатика:





                        Алармата я чакам в понеделник (Viper 1002 със сензор за наклоняване - обясниха ми, че това евентуално предпазва от кражба на гуми?), агренажен ремък + ролки вече имам.

                        Остана лепенки за фаровете и горивен филтър и може почваме обновяването

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X