Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Включване на преден мост и бавни?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Включване на преден мост и бавни?

    Първоначално публикуван от николай тодоров Преглед на мнение
    Здравейте, колеги, някой може ли да ми каже защо на УАЗ-ката предния мост се включва само с бавните скорости . Иначе си има бързи и си върви но като ми потрябва предното задължително трябва да включа бавните.Благодаря предварително.
    Обратно е колега! За да включиш бавните трябва да е включен предния мост.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #32
      От: Включване на преден мост и бавни?

      Благодаря за вниманието колега но точно това питам. Нали предния мост може да се включи и когато е на бързи, а при мен неможе така , трябва да включа бавните и тогава включва предния мост.

      Коментар


      • #33
        От: Включване на преден мост и бавни?

        Първоначално публикуван от николай тодоров Преглед на мнение
        Благодаря за вниманието колега но точно това питам. Нали предния мост може да се включи и когато е на бързи, а при мен неможе така , трябва да включа бавните и тогава включва предния мост.
        Твоята УАЗка 452 ли е?
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #34
          От: Включване на преден мост и бавни?

          Преди 2 години купих уаз 452 фургон от жандармерията. Не беше карана от около 5-6 години. Когато я подкарах предния мост не можеше да се включи преди да изключа бързите. Колкото и да напъвах лостчето не включваше, но докато изключа раздатъчната кутия си включваше без проблем. Като я покарах известно време се оправи и предното се включваше без проблеми на бързи.

          Коментар


          • #35
            От: Включване на преден мост и бавни?

            Между двете ръчки има една тенекия, която не позволява да се включат бавните, ако другия лост е само на задно. Предпазител, значи. Сигурно нещо около него е изплескано, или ръждясало, или замръзнало.

            Коментар


            • #36
              От: Включване на преден мост и бавни?

              М/у осите на вилките на раздатката има нещо като сачма, която влиза в улей на осите. Ако не влезе в улея на остта за включване на предния мост не трябва да може да се включат бавните.
              Ако са разменени тези оси предполагам може да се получи гореспоменатия дефект.

              Коментар


              • #37
                От: Включване на преден мост и бавни?

                Благодаря Ви момчета . Пожелавам лек път , здраве и усмивки. Винаги носете по една тухла в кабината. Ако някой не знае вица с удоволствие ще му го напиша.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X