Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Bridgestone Dueler D694

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Bridgestone Dueler D694

    Здравейте,

    Харесах си Bridgestone Dueler D694. Намерих си правилният размер на добра цена. Не успях да намеря тема, в която да е дискутирана тази гума. Имате ли конкретни впечатления за D694?

    Интересуват ме основно следните неща:
    поведението им на:
    - снаг
    - кал
    - мокър асфалт

    до каква степен са приложими за градски условия и до каква за забежки извън пътя?

    живот при постоянно каране с тях предимно в градски условия
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    До: Мнения за Bridgestone Dueler D694

    Колега виж ето тук има доста мнения изписани на хора ползвали такава гума. http://www.tirerack.com/tires/survey....jsp?type=ORAT

    Коментар


    • #3
      До: Мнения за Bridgestone Dueler D694

      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
      Здравейте,

      Харесах си Bridgestone Dueler D694. Намерих си правилният размер на добра цена. Не успях да намеря тема, в която да е дискутирана тази гума. Имате ли конкретни впечатления за D694?

      Интересуват ме основно следните неща:
      поведението им на:
      - снаг
      - кал
      - мокър асфалт

      до каква степен са приложими за градски условия и до каква за забежки извън пътя?

      живот при постоянно каране с тях предимно в градски условия

      Аз съм с такива, за дълбок сняг и голяма кал - не! За всички останали терени са ок!

      Коментар


      • #4
        До: Мнения за Bridgestone Dueler D694

        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
        Аз съм с такива, за дълбок сняг и голяма кал - не! За всички останали терени са ок!
        Ясно, това ми трябваше. Благодаря!
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          До: Мнения за Bridgestone Dueler D694

          Други мнения?
          Как са спрямо BFG AT и General Grabber?
          и това същата гума ли е? В същия сайт я дават пред BFG AT и General Grabber, а General Grabber я дават пред BFG AT?

          Коментар


          • #6
            До: Мнения за Bridgestone Dueler D694

            Аз съм с такива от известно време. доволен съм. Тези дни се набутах в една насипана пръст след 2 дни дъжд - излязох без помощ. (не че стават за тежък офроуд!!) На мокър асфалт са добри, на сняг - нямам опит още,но за мен като АТ са достатъчно добри,а и не са шумни! 3D профила си върши работата добре. Все пак това си е АТ гума и е добра ако караш повече на асфалт и лек офроуд.
            Б. Бонев
            0осем88две6шест71три

            Коментар


            • #7
              До: Мнения за Bridgestone Dueler D694

              мда, аз тоже съм с такива...

              на мократа трева по баира над Белащица, все едно бях по цвички...

              по калта не съм имал проблеми - рядка или гъста - чистят се добре.
              на асфалт са тихи
              на сняг нямам още впечатления, освен един мокреж на Шипка - 40 см, ама то не се брои - все едно, че беше дъжд.

              не стават за екстрийм, но за general purpose - това са гумите - доволен съм

              Коментар


              • #8
                От: До: Мнения за Bridgestone Dueler D694

                Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
                Аз съм с такива от известно време. доволен съм.
                От 05-10-2009 мина доста време, още ли караш D694 ?
                Въпроса ми е и към останалите каращи въпросните куми, колко км. минахте и какво Ви е мнението към днешна дата.
                LZ1RED

                Коментар


                • #9
                  От: Мнения за Bridgestone Dueler D694

                  От 2г съм с такива. Много добри. На кал и мокра трева не стават, но асфалт, мокро и сняг, гумата си е супер. На над 30х км са.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Мнения за Bridgestone Dueler D694

                    Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                    От 05-10-2009 мина доста време, още ли караш D694 ?
                    Въпроса ми е и към останалите каращи въпросните куми, колко км. минахте и какво Ви е мнението към днешна дата.
                    Чак днес отворих тази стара тема и видях въпроса ти. Отговорът е - да, с тях съм още. Малко над 30 000 км. станаха и няма сериозна промяна в грайфера,което мен приятно ме учудва. Няма промяна и в мнението ми за тях - в дълбока,мазна кал гледам да не влизам,особено сам, но ако не потъне до дифа,има шанс да излезна сам На мокра трева - хм! - ако е изкачване,тръгва след като я окося и стигна до пръст или камънак. На сняг - утъпкан са доста по-зле от зимни гуми , на неотъпкан са обаче по-добри от тях. Абе - АТ! - пълно щастие няма, пък и не става да си носи човек 8 колела с гумите,щото може да има различни условия на един излет! Хубавото е,че се стига нормално до изхода от асфалта с тях(карал съм ги в дъжд по асфалт със 95-100 км/ч и долу-горе държат). И още нещо забравих - остри камъни и клони съм минавал без проблеми засега поне! Да чукна на дърво!
                    Б. Бонев
                    0осем88две6шест71три

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнения за Bridgestone Dueler D694

                      Благодаря за мненията, преди 3 - 4 дни си взех и аз такива. Вече им врътнах 900 км само по асфалт и мога да кажа, че са напълно безшумни. Тепърва им предстоят още тестове
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнения за Bridgestone Dueler D694

                        Аз карам с такива откакто си купих гранда.(Вече над три години)Доволен съм дотолкова, че сега 100% това ще бъдат гумите на новият гранд.Зима, лете, карам с талива гуми наистина предимно в града, случвало се е и да кривна от правия път, но никога не съм имал проблеми.При каквито и да е било условия гумите се държат перфектно.Горещо ги препоръчвам.
                        Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                        Това е положението.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнения за Bridgestone Dueler D694

                          Аз също карам с такива гуми витарата.За асфалт са перфектни при каквато и да е скорост,но не надценявайте гумите извън пътя когато е валяло.Иначе за сухо време извън асфалта ,на камънак,бордюри т.н. се държат добре(здрава гума е ).От пробега им също също съм доволен.Обаче още един път - не рискувайте да излизате извън асфалта когато е валяло или вали и да газите кал (без значение плитка или не) и мокра трева на наклон.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнения за Bridgestone Dueler D694

                            Много здрава гума. Имал съм премеждия при спускане на трева и беше валяло бях като шеина

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнения за Bridgestone Dueler D694

                              Аз карах такива две години и половина, 80 000 км.

                              Плюсове:
                              Износоустойчивостта е много добра. Имаха 7мм грайфер накрая.
                              Гумите са здрави, камъни, бордюри и прочее не оставят никакви следи.
                              Нивото на шума е приемливо (това може да се дължи и на добрата шумоизолация при мен).

                              Минуси:
                              С времето се влошава сцеплението на студено, на мокро и на утъпкан сняг. Последния зимен сезон в който ги карах определено се налагаше да се внимава много и да се следи терена непрестанно.
                              На мокър терен са рискови за офроуд. Сравнително лесно е да се докарат до момента в който не могат да се самопочистват от калта. Така че мокро ли е не изпозвайте всички налични възможности и аксесоари на автомобила да се движите напред, оставете си няколко в резерв и ако се стигне до тях ползвайте ги да се върнете назад.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X