Обява

Свий
Няма добавени обяви.

grand cherokee 2.7 crd или range rover 2.5 tds

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • grand cherokee 2.7 crd или range rover 2.5 tds

    Здравейте,нов сам при вас и имам нужда от съвет какво да избера за смесено каране,Grand Cherokee 2.7 crd ili Range Rover 2.5 tds.Мерси предварително.

  • #2
    До: grand cherokee 2.7 crd ili range rover 2.5 tds

    Koето повече ти хараса, но трябва да ги покараш поне малко...

    Коментар


    • #3
      До: grand cherokee 2.7 crd ili range rover 2.5 tds

      Всичко е субективно!аз лично за себе си бих предпочел Рейнджа,но имай впредвид,че този двигател(TDS) е доста проблемен.Влез в раздел:дискусии по марки-Ленд Ровър и ще намериш доста писано за проблеми,които се появяват при него.а иначе колата доставя огромно удоволствие,и возия и комфорт и к'вот се сетиш още. Успех!
      [SIZE=4][COLOR=black][SIGPIC][/SIGPIC]БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО![/COLOR][/SIZE]

      Коментар


      • #4
        До: grand cherokee 2.7 crd или range rover 2.5 tds

        Според мен категорично Гранда. По нов модел - до 2004г, срещу 2002г. за Рейнджа. Съвременен двигател - МБ, 5 цил. комън реил, 163 к.с., срещу стария БМВ, предкамерен 6 цил. мотор, 143к.с. Безпроблемно класическо окачване, срещу много проблемното въздушно окачване. Три самоблокиращи се до 100% диференциала, срещу нито един на Рейнджа.
        Последно редактирано от Аndro 160; 23-02-09, 08:18.

        Коментар


        • #5
          До: grand cherokee 2.7 crd или range rover 2.5 tds

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Според мен категорично Гранда. По нов модел - до 2004г, срещу 2002г. за Рейнджа. Съвременен двигател - МБ, 5 цил. комън реил, 163 к.с., срещу стария БМВ, предкамерен 6 цил. мотор, 143к.с. Безпроблемно класическо окачване, срещу много проблемното въздушно окачване. Три самоблокиращи се до 100% диференциала (ценралния има и ръчен блокаж), срещу нито един на Рейнджа.
          Колега,защо въздушното окачване да е проблем,просто е въпрос на пари за поддръжка,но комфорта при возене е невероятен.

          Коментар


          • #6
            До: grand cherokee 2.7 crd или range rover 2.5 tds

            Имам ги идвата, с малкото уточнение , че Гранда ми е с 3,1тд
            Зависи за какво ще се ползва.
            Ако ти трябва динамика - Рейнджа не става / все едно дърпаш постоянно камион - такова е усещането/
            Гранда е прекрасен с уточнението , че трябва да свикнеш със страничното люлеене на задницата,при преминаване по неравности.
            Най добре е да покараш и двата и да избереш.
            Успех!
            ________________________________________________________________________________________
            Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
            HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

            Коментар


            • #7
              До: grand cherokee 2.7 crd или range rover 2.5 tds

              Първоначално публикуван от ultra71 Преглед на мнение
              Колега,защо въздушното окачване да е проблем,просто е въпрос на пари за поддръжка,но комфорта при возене е невероятен.
              За мен проблем е ненадеждната система.

              Коментар


              • #8
                До: grand cherokee 2.7 crd или range rover 2.5 tds

                Първоначално публикуван от ultra71 Преглед на мнение
                Колега,защо въздушното окачване да е проблем,просто е въпрос на пари за поддръжка,но комфорта при возене е невероятен.
                Който не е карал 30-50км на тампони, може да защитава надежността на въздушното окачване.
                ________________________________________________________________________________________
                Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                Коментар


                • #9
                  До: grand cherokee 2.7 crd или range rover 2.5 tds

                  Май че можеше да се махнат въздушните възглавници и да се сложи обикновено окачване с амортисьори,или поне на новото Диско е така. И така се решава проблема веднъж за винаги.
                  [SIZE=4][COLOR=black][SIGPIC][/SIGPIC]БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО![/COLOR][/SIZE]

                  Коментар


                  • #10
                    До: grand cherokee 2.7 crd или range rover 2.5 tds

                    Moгат да се махнат,минаваш на пружини и амортисьори,но докато не се скапе въздушното окачване си е готино за каране.
                    Офф-топик:Андро не ме разколебавай.

                    Коментар


                    • #11
                      До: grand cherokee 2.7 crd или range rover 2.5 tds

                      Пичове, то всичко може да стане, ама на каква цена и заслужава ли си?
                      Яшка, твоя е класик.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X