Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Е не зная защо ти е съединителя като няма да го ползваш.
    Мисля, че 4ef4o говори за вариант без реклуз, но с допълнителна качена задна спирачка на кормилото.
    Диян Димитров

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Спирачка от скутер с маркуча и се ползва същия апарат, на задната спирачка на мотора - като на стънт байковете.
      Gas Gas ec 250

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Първоначално публикуван от ИСКРЕН Г. Преглед на мнение
        Спирачка от скутер с маркуча и се ползва същия апарат, на задната спирачка на мотора - като на стънт байковете.
        Ама така отпада крачната спирачка.
        Диян Димитров

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
          Ама така отпада крачната спирачка.
          Не маркуча се връзва на долната помпа с по дълъг болт и ползваш която си искаш.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Първоначално публикуван от ИСКРЕН Г. Преглед на мнение
            Спирачка от скутер с маркуча и се ползва същия апарат, на задната спирачка на мотора - като на стънт байковете.
            Не става,пробвано е!Резултата е незадоволителен.

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              Не маркуча се връзва на долната помпа с по дълъг болт и ползваш която си искаш.
              Никак не става, също е пробвано.Трябва маркуча от горе да влезе във казанчето и при създаване на налягане изхвърля прозорчето.
              Тряабва си точния кит.
              Ако не вярвате на мен питайте Чинела.
              Абе вие кво луднахте по тея Реклузи?

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                А така, става ли?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gp_tech_hand_brake.jpg
Прегледи:1
Размер:71.0 КБ
ID:5541665 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_0113.JPG
Прегледи:1
Размер:313.3 КБ
ID:5541666
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kjv_joined_3.png
Прегледи:1
Размер:407.4 КБ
ID:5541667

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dsci0479.jpg
Прегледи:1
Размер:147.9 КБ
ID:5541675
                Последно редактирано от ИСКРЕН Г.; 27-11-13, 20:41.
                Gas Gas ec 250

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                  Ами сложи и на твоята 100 литра и ще видиш,а честно да си кажа и сърце не ми дава да я карам на пълна ръчка.
                  Все си мисля е може да се покаже нещо о вътре.
                  Просто ме дразни,в баира не ще да взема големите скорости.
                  Абе мърша. Иска кит 300 и става вече.
                  Горе долу там и слагам, аз съм 92кг. Като се навлека и ги докарвам до 100. 2-3литра вода + няколко ключа, малки щанги.... та даже и над 100 и слагам. Досега никога не е казала, че не може
                  На всичкото отгоре има и едни 300гр. тежест на маховика, че е много нервна. А си я карам 13-49 стокова.
                  Иначе на ВР ауспуха е голямата мъка, като се оправи и започва да е по добре. Има и още други неща които трябва да се пипнат и си става без грешка.
                  EXC TPI 2019

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Може ли малко повече да обясните за втория лост на задната спирачка, като за технически неграмотен човек.
                    Гледал съм на стънт мотоциклетите слагат направо втори спирачен апарат и той спира съществуващия спирачен диск.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Слага се втора помпа горе на кормилото и хидравличния маркуч се свързва директно към долната помпа (показано на снимките по горе).
                      Слага се най-често когато се ползва реклуз или (като в моя случай) като цвайката ти няма копче и на стръмен баир няма как да ритнеш манивелата и да държиш задната спирачка едновременно.
                      Разбира се и за стънт. Някои както каза слагат втори апарат.
                      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Първоначално публикуван от ИСКРЕН Г. Преглед на мнение
                        А така, става ли?
                        Така става .

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                          Горе долу там и слагам, аз съм 92кг. Като се навлека и ги докарвам до 100. 2-3литра вода + няколко ключа, малки щанги.... та даже и над 100 и слагам. Досега никога не е казала, че не може
                          На всичкото отгоре има и едни 300гр. тежест на маховика, че е много нервна. А си я карам 13-49 стокова.
                          Иначе на ВР ауспуха е голямата мъка, като се оправи и започва да е по добре. Има и още други неща които трябва да се пипнат и си става без грешка.
                          Явно си много добър.Аз не мога.
                          Даже съм се зарекъл да не се качвам на мършата вече.
                          Особенно пък в кал!

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                            Явно си много добър.Аз не мога.
                            Даже съм се зарекъл да не се качвам на мършата вече.
                            Особенно пък в кал!
                            Нормално е! Ти какво очакваш от 30коня, като ги затиснат 100 и кусур кила? Виж, YZ -та е малко по-друга бира.
                            Силата е нищо без контрол.

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              YZ250f не знам точно колко коня е, но навсякъде го дават около 42-43к.с Веднъж бях гледал на Дино, че докара 44к.с.
                              EXC TPI 2019

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                                YZ250f не знам точно колко коня е, но навсякъде го дават около 42-43к.с Веднъж бях гледал на Дино, че докара 44к.с.
                                Споменах горе за кит 300.Там вече нещата стават много други.

                                Kaрайте си ги, че сте им свикнали.
                                Аз си карам 450-то и нищо че ми е по тежичък.
                                Искам да кажа че няма значение дали е Хонда или Ямаха.
                                Даже бих казал че Ямахата е по мека и приятана в прехода на ниски-високи обороти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X