Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
    (не е със скъпа хидравлика).
    Само се чудя къде е скъпото трябва ти един дълъг маркуч и си готов.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Хидравликата си е далавера. За ямаха се продава като екстра и който желае може да си сложи.
      Въпрос на навик и удобство, кой как си усеща мотора.

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Oф Пацо ,само това ти липсва.Каквато и 250-ка да си вземеш забрави за кривите и стръмни места.
        Аз със моята мършава Ямашка не мога да вървя с групата изобщо.Само където има спускане съм напред.
        Ако караш из гората трябва да е 450.

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
          Хидравликата си е далавера. За ямаха се продава като екстра и който желае може да си сложи.
          Въпрос на навик и удобство, кой как си усеща мотора.
          А някой слагал ли е такава екстра? Аз по едно време бая си мислех за такъв ъпгрейт на WR-а, но не бях убеден, че ще постигна ефекта който търся.
          Диян Димитров

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
            Oф Пацо ,само това ти липсва.Каквато и 250-ка да си вземеш забрави за кривите и стръмни места.
            Аз със моята мършава Ямашка не мога да вървя с групата изобщо.Само където има спускане съм напред.
            Ако караш из гората трябва да е 450.
            Това ме развесели за 250. Който може да си кара няма как да изостава, освен на черен и прав път или някоя ливада
            EXC TPI 2019

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Ами сложи и на твоята 100 литра и ще видиш,а честно да си кажа и сърце не ми дава да я карам на пълна ръчка.
              Все си мисля е може да се покаже нещо о вътре.
              Просто ме дразни,в баира не ще да взема големите скорости.
              Абе мърша. Иска кит 300 и става вече.

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Само се чудя къде е скъпото трябва ти един дълъг маркуч и си готов.
                Помпа ?
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                  Май предимствата на КТМ-а са само две: копчето и хидравличният съединител.
                  Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                  От личен опит казвам, че хидравличният съединител е по мек. Досега карах WR450, а сега SX350 и разликата е огромна. Съединителя на WR-а, когато го взех от магазина не беше кой знае колко по мек от сега. А без копче може, но то ти пести сили точно когато най ти трябват.
                  Да, ама по-добре да сменям жило отколкото скъпите цилиндърчета на магура. А да и златното им масло. Сега отново ръкохватката на съединителя на КТМ-а ми сълзи и понеже карам с обикновено минерално масло 10W30 докато стопли съединителя е доста хард. А още не съм сменял съединител. И плюс това съм аджамия кетъринг разходкаджия и не го мъча моркова.

                  Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                  Защо се визира че като е хидравличен не се изтърва и със жилото иска свикване, общо взето всеки си е свикнал да си държи запален мотора, но при ситуации къде се налага да се слезне по бързо(падане,полегане) от мотора там обикновено не е много подходящ терена за ритане, а копчето пести силица. Вчера карах един със реклуиз не гасне грам ама ела гледай сеир къде мотора не може да продължи повече нагоре как се тръгва наобратно със гъзо напред голема работа че не гасне.
                  О вожде, нали ти ми казваше, че с реклуз нЕма прокопсам?
                  Какво си замечтал за тролей?

                  Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                  Oф Пацо ,само това ти липсва.Каквато и 250-ка да си вземеш забрави за кривите и стръмни места.
                  Аз със моята мършава Ямашка не мога да вървя с групата изобщо.Само където има спускане съм напред.
                  Ако караш из гората трябва да е 450.
                  От мАтори не разбирам, но опитах един WR250 2009 и ми направи впечатление, че моя CRF250X повече върви и дори е по-рязък без нищо по него да е пипано. Ямашката ми се видя много уравновесен и спокоен като скопено добиче. А беше с джет кит и сменен филтър. Мой приятел също си купи от Крейзи фокс нов WR250 и го продаде, че не вървял. Неговия мисля, че беше 2011 или 2012 г., но карбуратор. И при условие, че му е първи мотор, /но пък кара добре АТВ/ каза, че ще си купи WR450.
                  Последно редактирано от s_s1; 26-11-13, 16:51.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Генчев пак бъркаш боя с кютека, става на въпрос не за WR250 а за YZ250(разликата не е само в буквичките) И сега хидравличните съединители са на Брембо нищо общо с нефалната Магура и нейното скъпо масло, требва и само ДОТ4 или 5,1 има го даже и в сладкарниците. А за реклуиз не съм се размечтал просто мотора който си купих миналата седмица си беше с такъв, вече НЕ е.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Да, ама по-добре да сменям жило отколкото скъпите цилиндърчета на магура. А да и златното им масло. Сега отново ръкохватката на съединителя на КТМ-а ми сълзи и понеже карам с обикновено минерално масло 10W30 докато стопли съединителя е доста хард. А още не съм сменял съединител. И плюс това съм аджамия кетъринг разходкаджия и не го мъча моркова.
                      Генчев, изхождаш от това, че караш АТВ. При АТВ-то не се ползва толкова съединителя както при мотора. Затова хидравликата при мотора си струва цената.
                      Диян Димитров

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Ямашката ми се видя много уравновесен и спокоен като скопено добиче. А беше с джет кит и сменен филтър.
                        Не е достатъчно, трябва да се отвори и ауспуха. Тогава най много се вижда разликата.
                        Диян Димитров

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                          Помпа ?
                          КТМ си има можеш даже и долната спира да си оставиш.

                          Опааа ще кажеш тя моята е с масло не с течност. Но спирачния апарат работи и с масло
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            На магура може и да е златна, за това си вземи един литър течност за ситроен LHM Plus и ще имаш за цял живот
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              КТМ си има можеш даже и долната спира да си оставиш.

                              Опааа ще кажеш тя моята е с масло не с течност. Но спирачния апарат работи и с масло
                              Пачароз нещо не те разбирам, шъ знайш. Идеята ми е, че съединителя си остава и трябва втора помпа горе на кормилото.
                              Или има друга схема, в която ще ме светнеш
                              Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                                Пачароз нещо не те разбирам, шъ знайш. Идеята ми е, че съединителя си остава и трябва втора помпа горе на кормилото.
                                Или има друга схема, в която ще ме светнеш
                                Е не зная защо ти е съединителя като няма да го ползваш.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X