Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шум при включен преден мост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Шум при включен преден мост

    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
    Има логика , ама от къде идва натоварването в раздатката ? От различен диаметър на гумите и от различни дифове !!! Като махаш единия кардан елиминираш раздатката и може да караш даже и без диф. Ако не си оправиш дифа , ще се наложи да правиш , сменяш и раздатка. На сняг , лед или в гората ще го усещаш по малко. Сцеплението е по малко. Пробвай на сух асвалт , включи на бавни и опитай да караш на право 20-на метра. Ако върви много трудно и се надига колата и имаш чувството , че иска да ,"крачи" имаш 100 % разлика в дифовете. Като изключиш на задно може да дадеш и малко на заден за да освободиш напрежението в раздатката. П.С. От къде си.
    колега от гоце делчев сам ако знаеш къде е това. иначе направих една голяма глупост смених гумите и и си миля че за това сам строшил дифа. не можах да си намеря гуми и сложих само 2 задни 205/70/15 а отпред ми са други и ми казаха че е нямало разлика ама явно е имало оставих предните 215/75/15 и сигурно за това се е чупил. Я кажи ако си взема сега една дизелов имат ли дефекти или са перфектни за по гората

    Коментар


    • #47
      От: Шум при включен преден мост

      Първоначално публикуван от krumcho_89 Преглед на мнение
      колега от гоце делчев сам ако знаеш къде е това. иначе направих една голяма глупост смених гумите и и си миля че за това сам строшил дифа. не можах да си намеря гуми и сложих само 2 задни 205/70/15 а отпред ми са други и ми казаха че е нямало разлика ама явно е имало оставих предните 215/75/15 и сигурно за това се е чупил. Я кажи ако си взема сега една дизелов имат ли дефекти или са перфектни за по гората
      С "печки" Витарови не съм си имал общо. Ако взимаш такава , гледай да е HDI. Сложи еднакви гуми и след това пробвай.
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • #48
        От: Шум при включен преден мост

        Първоначално публикуван от krumcho_89 Преглед на мнение
        колега от гоце делчев сам ако знаеш къде е това. иначе направих една голяма глупост смених гумите и и си миля че за това сам строшил дифа. не можах да си намеря гуми и сложих само 2 задни 205/70/15 а отпред ми са други и ми казаха че е нямало разлика ама явно е имало оставих предните 215/75/15 и сигурно за това се е чупил. Я кажи ако си взема сега една дизелов имат ли дефекти или са перфектни за по гората
        Както е казал Ванката,с това трябваше да започнеш...,не знам кой ти е казал..,че между двата размери гуми няма разлика.(напротив.. разликата в диаметъра м/у тези два размера дето си дал е огромна..), но занапред да си знаеш..,че за всички 4х4 машини карането с 4-еднакви гуми(по размер..,не по марка) е задължително..,иначе както вече си разбрал ударя в трансмисията.. П.П. Успех с дизела...,мисля че са по здрави..!
        SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

        Коментар


        • #49
          От: До: Шум при включен преден мост

          Много изстрадана тема,но доста научих от нея.Благодаря.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X