Обява

Свий
Няма добавени обяви.

броня за кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • броня за кола

    ицкам да си направя някаква броня за колата но нямам никаква представа как се прави.нито как да жвана размера нито как да я излея ако можете ми помогнете

  • #2
    До: броня за кола

    Първоначално публикуван от деян1 Преглед на мнение
    ицкам да си направя някаква броня за колата но нямам никаква представа как се прави.нито как да жвана размера нито как да я излея ако можете ми помогнете

    За каква кола .Няма ли си фабрична броня,колата?
    Правенето е лесно-измисляш си "дизайна" (външния вид),после измисляш и начина на захващане на бронята към колата .
    Успех.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: броня за кола

      Първоначално публикуван от деян1 Преглед на мнение
      ицкам да си направя някаква броня за колата но нямам никаква представа как се прави.нито как да жвана размера нито как да я излея ако можете ми помогнете
      Данесе разсьрдиш колега;но топлата вода е отдавна измислена.Бронята нее само декоративен елеменнт.Конструкторите взимат хубави заплатсамо за идеите;но не и в нашата страа...Погледай малко ,DISKOVERI,ище видиш някой неща дето ги правят хората.

      Коментар


      • #4
        До: броня за кола

        Първоначално публикуван от деян1 Преглед на мнение
        ицкам да си направя някаква броня за колата но нямам никаква представа как се прави.нито как да жвана размера нито как да я излея ако можете ми помогнете
        Да ти кажа, когато нямам никаква представа от нещо и не мога да си го направя, обикновено плащам на някой, на когото това му е работата. Като едното нищо може да ми е доста по-евтино отколкото да седна сам да правя нещо от което си нямам понятие.

        Ако все пак иСкаш да научиш нещо е добре първо да се научиш как да задаваш въпроси.

        Примерно, да вземеш поне да споменеш за каква кола става въпрос и каква броня искаш да й правиш?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: броня за кола

          А пък ако се разходиш из моргите, може и да ти хареса някоя. После при майстор - да се чуди и псува как да ти я захване за колата.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            До: броня за кола

            Да вземеш да кажеш каква е колата ли?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X