Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с регистрацията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с регистрацията

    Помощ! проблеми с регистрацията на бракуван автомобил! Ситуацията е следната: Купих автомобил произведен през далечната 1953 год но без документи ! някой сеща ли се за малка вратичка в закона?Предварително благодаря

  • #2
    До: проблем с регистрацията

    Трябва да се мине Технотест за установяване на техническата изправност и след това КАТ.Най-добре да се пита направо в технотеста,че те четат изискванията и така и иначе,но надали ще има проблем ако автомобила не е променян конструктивно.

    Коментар


    • #3
      До: проблем с регистрацията

      Автомобила има ли всички документи налични?Огледай хубаво номерата на рамата и на ДВГ.
      Всичко друго го е казал колегата ЛЕНИН.В Технотест няма да имаш проблем, стига автомобила да върви, да спира и да не тропа.
      Между другото - би ли споделил каква е ретро колата?
      А, нещо важно - автомобили, произведени преди 01.01.1960 г. са ОСВОБОДЕНИ от годишен технически преглед!Водят се исторически.
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • #4
        До: проблем с регистрацията

        практически това са само тленни останки от СТУДЕБЕЙКЪР те.само купе на което смятам да сложа съвременен V8 двигател за който имам документи Незнам какъв е реда за закупуване на купе например от авто морга? могат ли от там да ми издадат фактура? или от вторични например

        Коментар


        • #5
          До: проблем с регистрацията

          колата е СТУДЕБЕЙКЪР 1953 голяма красавица но явно и голям проблем Но както се казва мразя да ми е лесно

          Коментар


          • #6
            До: проблем с регистрацията

            Отиди задължително в Технотест,преди да започнеш каквото и да е.Обясни им какво искаш да направиш и да ти кажат дали ще ти издадат документ.По моргите издават фактури,с които регистрираш двигателя,ама в твоя случай ситуацията е по друга.Въобще ХотРода в България е почти мисията невъзможна,ама не се отчайвай предварително.

            Коментар


            • #7
              До: проблем с регистрацията

              Пускането в движение на автомобил, придобит от пункт за вторични или морга, е сложно.Трябва ти фактура от вторичните, като в нея са описани номерата на купе и двигател, купето на кой автомобил е, както и договор между фирмата и собственика, че е предал законно бракуваното МПС.
              С тези хартийки се отива в Технотест АД на преглед, след което вече в КАТ.
              С "Фармахим" - непобедим
              Дизел - само дънки!

              Коментар


              • #8
                До: проблем с регистрацията

                благодаря колеги! трябва да има решение и моя проблем!! няма .неможе неискам и др.са не приемливи за мен.
                Ще ръгам напред

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X