Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

    Имам проблем с двигателя на RR classic- спукана глава може ли някой да ми каже да ли пасват глави от алфа 164 ще съм му благодарен.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 17-02-09, 13:52.

  • #2
    До: Спукана глава на РР Класик

    Какъв е мотора на, VM ли е, ако е такъв утре ще ти пратя един телефон на фирма в Пловдив. Мой приятел си поръча от там,продават и комплекти за по един цилиндър.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 17-02-09, 13:54.
    Големите мъже си играят с големи играчки

    Коментар


    • #3
      До: Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

      Ако дупката не е голяма може да я завариш ,на буса на баща ми/дукато тди/му се скъса ангренажа и единия клапан проби главата. от тогава до сега е минал почти 120хил.км.

      Коментар


      • #4
        Мотора е VM три спукани глави мои приател продава алфа на части двигателя е в добро състояние мога да взема 4 глави с дюзите, но незнам да ли пасват на блока.
        А оЩе не са свалени от двигателя, като ги гледах външно ми се струва че ще станат, но не съм сигурен, а са изгодни като цена ако може да ми даде някои съвет.

        А забравих за цепнатината, тя е между клапаните, но явно има и вътрешна пукнатина защото бърка вода и масло.
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-11-10, 17:29. Причина: сливане на мнения

        Коментар


        • #5
          До: Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

          Здравей днес сутринта коментирах твоя проблим с един приятел,монтьор, и той ме увери че главите аи приличат много но не са еднакви имали малки ,но съштестжени разлики. А за телефона (на фирмата в Плождив).ако те интересува ще пиша после че не го намирам,
          Големите мъже си играят с големи играчки

          Коментар


          • #6
            До: Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

            VM има само два вида глави едни те са със свещ от страни на главата и със регулируеми клапани ,а другите са със със отвесна свещ успоредна на стеблата на клапаните и със хидравлични клапани
            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

            Коментар


            • #7
              До: Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

              Вариантите са два:
              І-ви вариант: Отиваш при Чарли / в Пловдив /- проверяват, заваряват, шлайфат, проверяват окончателно.
              ІІ-ри вариант: Сваляш главите и търсиш абсолютно същите втора употреба.
              ________________________________________________________________________________________
              Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
              HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

              Коментар


              • #8
                До: Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

                Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                Вариантите са два:
                І-ви вариант: Отиваш при Чарли / в Пловдив /- проверяват, заваряват, шлайфат, проверяват окончателно.
                ІІ-ри вариант: Сваляш главите и търсиш абсолютно същите втора употреба.
                И аз питах един монтьор. Ако визуално е същата- значи става. Другия модел си личи.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  До: Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

                  Днес видях какви са разликите захващането на клапаните е с две шпилки, а при мен е с една.
                  Благодария за съветите имам оферта за 4бр. от същата порода втора употреба, че на новите цената е страшна както винаги в България всичко е много по-скъпо.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 17-02-09, 17:52.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

                    По мое скромно мнение провери ги с някои опитен маистор,за твое добро, пиши после какво е станало .УСПЕХ С РЕМОНТА.
                    Големите мъже си играят с големи играчки

                    Коментар


                    • #11
                      До: Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

                      Колеги кажете как да ги проверя.
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-02-09, 11:02.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Спукана глава на РР Класик VM - съвет за ремонт

                        Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                        Вариантите са два:
                        І-ви вариант: Отиваш при Чарли / в Пловдив /- проверяват, заваряват, шлайфат, проверяват окончателно.

                        Може да иде и при Дидо до автогара Север две глави ми е правил едната клапана я беше смазал в буквалния смисъл ама я оправи,легло на клапана набива вече е на 20000км. и нямам проблем.

                        0878306777 Дидо

                        Колеги кажете как да ги проверя.
                        Ти сам неможеш да ги провериш мастор ти требе и апаратура.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X