Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТрансСибир-2004. Русия, до Магадан и обратно!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Магадан

    Според информация от днес екипажа Веселин Добрев и съпругата му Петя Иванова са пристигнали успешно в Магадан. Над 30% от другите участници са прекратили състезанието поради технически проблеми. Нашият екипаж днес най вероятно е потеглил обратно за Гданск - България, да се надяваме че ще влязат в книгата на рекордите Гинес като преминали най дългото оффроуд пътешествие правено до момента...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      Re: Магадан

      Аз мисля че още сега са за рекорд.От първо участие първо място.Евалата на тия хора.Или те карат много бързо или другите бавно
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #18

        Това е от старта.
        Ама от къде получавате информация за класирането?

        Коментар


        • #19
          Информация...

          Информация получаваме от трета ръка или през редакцията на Ofrroad BG. Уговорката с екипажа е когато могат да се обаждат в България или да пускат SMS-и и техните роднини тук да ни предават информацията. Във всеки случай най-много ще знаем като се приберат тук. Имам лична уговорка с Веселин за дълъг и подробен разказ за пътешествието и всичко около него. За момента можем само да им пожелаем успешно завръщане...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #20
            И

            И аз искам среща с тях защото мойта таратайка е същата като тяхната и ми е много интересно, как се е държала по време на едно толкова дълго пътуване. А и разни други нещица относно подготовката и за него.

            Коментар


            • #21
              Re: И

              Първоначално публикуван от linux.lab
              И аз искам среща с тях защото мойта таратайка е същата като тяхната и ми е много интересно, как се е държала по време на едно толкова дълго пътуване. А и разни други нещица относно подготовката и за него.
              Естествено, ще ги поканим на сбирка на клуба която пък ще организираме

              А всичко каквото научим ще споделим с останалите с удоволствие както винаги
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #22
                Re: И

                Сега като стана дума за сбирка на клуба.Каде ще е.Не може ли по често да се сабираме?Или пък да се определи някое място кадето да се сабираме да обменяме идей за какво ли не и разбирасе по някоя добра бира.
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #23
                  Ами то сега има 3 почивни дни. Дайте да помислим за някоя поляна край вода и да закараме джипките до там
                  Мисля, че барбекю и бира е перфектната комбинация за която и да е среща на клубари.

                  Коментар


                  • #24
                    Ново инфо от Транссибир

                    Приятели, рано тази сутрин получих поредица SMS-и от Петя и Весо. Ето какво ми писаха те:

                    “Измъкнахме се от лапите на Източен Сибир при възможно най-тежките условия – сами в снежна виелица, много паднали дървета, придошли реки и срутени мостове.
                    Действително имахме проблеми – 2 пъти ми изхвърча предна лява гума заедно с джантата! Добре, че овладях колата, а настилката не беше асфалт и не се увреди спирачната система. В Тинда отново 2 дни ремонтирахме, като 2 дни преди това правихме в Айдан предни амортисьори и ресори. Голяма одисея!
                    Добре, че попаднахме на хора, които с цялото си сърце ни помагат с каквото могат. Благодарение на тях вече се измъкнахме от Сибир. За капак, вчера ни се счупи задното стъкло. Облепихме го с картон. Ще го правим в България, защото тук не намерихме такова.
                    Съжалявам, че не успяхме по-рано да се обадим, но толкова много информация по телефона трудно се предава. Като се върнем в България ще пишем. Поздрави на всички Петя и Весо.”

                    Пожелаваме им скорошно успешно завръщане!

                    Коментар


                    • #25
                      Сега навсякаде е възможно да се получи това.Въпроса е на ораганизация.Защото има хора който не са от софия.Въпроса е да се съберем да говорим по въпроси който ни интересуват.Примерно аз още не карам нищо поради редица причини ама офф роуда ми е влезнал под кожата.Не мога без него.А пък на всичкото отгоре имам и съсед офф-роудар.От което ми идва повече енергия и хъс за да направя нещо.Така като сме решили да се събираме защо не го направим на 25-ти септември тамън състезанието на клуба.Такаче хем бира това онова хем готини идеи.Примерно тези който не са от софия ще могат да се стегнат и да дойдат.Защото мисля че едно такова място няма да навреди точно обратното.Ще е по добре за клуба.
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #26
                        Края на експедицията...

                        Днес получихме новината че Веско и Петя са претърпяли много силен челен удар в/или около град Нижни Новгород.

                        За щастие те са живи и здрави и след като уредят проблемите около транспортирането на машината ще си дойдат със самолет, тогава което ще имаме повече информация.
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #27


                          Tova e dosta nepriatnno !
                          Ima li info v kakvo sa se udarili ?
                          Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                          Коментар


                          • #28
                            Продължение...

                            Благодарение на Стефан Косаров в нашият портал известен като "Стефан" се направи връзка с хора от руския форум за УАЗ. Стефан им е предал затрудненото положение на Веско и Петя, те веднага са се свързали с тях и са потеглили към мястото, където са катастрофирали. Обещали са да ги изтеглят и да им помогнат, с каквото трябва.

                            От името на OFFRoad-Bulgaria.com сърдечно благодаря на Стефан и на хората от УАЗ форумa в Русия, за тяхната отзивчивост и добронамереност!
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #29
                              Диалога

                              Публикувам диалога във форума на УАЗ - Русия по повод на екипажа Веско и Петя...




                              Нижне-новгородцы! Помощь срочно нужна! Ночью(+)
                              [ WWW-Конференции ] [ Настройки ] [ Статистика ] [ Написать Ответ ]
                              [ Обменяемся опытом ?! - УАЗ ] [ Архив ]

                              Отправлено : стефан, 21 Сентября 2004 13:32:05

                              недалеко от вас поймали лобовуху ребята из Болгарии. Длинный Патрул, похоже в смятку. Нужно эвакуировать и сохранить. Люди, мужчина и женщина - боле-менее. Деньги и ответные действия - не проблема. Как с кем связятся, у них есть телефоны, но вам будет дорого звонить через болгарский роуминг.
                              Помогите!

                              Ответы и Комментарии:

                              * Давай больше инфы.... Поможем. (+) - Char52 21.09.04 13:42 (15)
                              o Васил и Петя, только у нас Петя - женское имя(+) - стефан 21.09.04 14:06 (14)
                              + Ну и? (-) - Char52 21.09.04 14:44 (0)
                              + Пусть мне позвонят.. До них у меня не получается (-) - Char52 21.09.04 14:14 (12)
                              # Наверно с минуты на минуту, они телефоны получили(-) - стефан 21.09.04 14:47 (11)
                              * Дозванился (+) - Char52 21.09.04 16:26 (1)
                              o О! Ты гигант! Монстр!(-) - стефан 21.09.04 16:30 (0)
                              * Ну же! Продолжение где? - Макесуc (77 RuS) 21.09.04 15:53 (0)
                              * так и не позвонили - Char52 21.09.04 15:50 (7)
                              o И оба телефона не отвечають((( Ихние.(+) - стефан 21.09.04 16:28 (6)
                              + Re:И оба телефона не отвечають((( Ихние.(+) - Char52 21.09.04 16:36 (5)
                              # Вызвал бесчисленных радостных воплях!(-) - стефан 21.09.04 16:52 (4)
                              * Я вот только одно не выяснил (+) - Char52 21.09.04 16:53 (3)
                              o Генеральным курсом на Магадан...(-) - стефан 21.09.04 16:58 (2)
                              + Ну уж извиняй, я их в другую сторону повезу (+) - Char52 21.09.04 17:03 (1)
                              # Гы, склонен понять тебя)) Да и наверно им(+) - стефан 21.09.04 17:15 (0)
                              * Конкретнее (-) - Аппарат 21.09.04 13:36 (0)





                              Отправлено : Char52, 21 Сентября 2004 16:36:46
                              В ответ на : И оба телефона не отвечають((( Ихние.(+) отправленным стефан, 21 Сентября 2004 16:28:45

                              Дозвонился... В общем я их сопровожу до Нижнего, машина у них ехать в принципе может...
                              Здесь починим... Я за ними приеду часа через четыри...
                              Так что все нормально
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #30
                                ?

                                Pribraxa li se na6te xora ?
                                Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X