Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся обръщане или направа на джанти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся обръщане или направа на джанти

    Колеги, дали някой има информация за някъде, където от две джанти могат да ми направят една обърната или по широка?
    Благодаря предварително!

  • #2
    До: Търся обръщане или направа на джанти

    Благодаря на модератора- променил заглавието на темата.

    Коментар


    • #3
      До: Търся обръщане или направа на джанти

      Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
      Колеги, дали някой има информация за някъде, където от две джанти могат да ми направят една обърната или по широка?
      Благодаря предварително!
      Колега;улица Чепинско шосе, на влизане в селото от лявата страна имаше някака реклама вьв вид на джанта мисля беше.Като ориентир и маше голям орех в двора.Правил ние доста различни джанти-от стандарните .

      Коментар


      • #4
        До: Търся обръщане или направа на джанти

        Ако говориме за един дядка то той е страшен, и обръща качествено, намира се точно на разклона за пилчарниците.
        идеите са навсякъде и даже не ги заключват

        Коментар


        • #5
          До: Търся обръщане или направа на джанти

          Първоначално публикуван от hotrod Преглед на мнение
          Ако говориме за един дядка то той е страшен, и обръща качествено, намира се точно на разклона за пилчарниците.
          От вьпрос на гледна точка на ЕГТо някой може дасе разсьрди. Човека е сьщия вьршиси работата добе.

          Коментар


          • #6
            До: Търся обръщане или направа на джанти

            Колеги да Ви помоля за малко повече информация, нещо не ми излиза Чепинско шосе на картата

            Коментар


            • #7
              До: Търся обръщане или направа на джанти

              Човека се намира някъде около малашевските гробища.От лявата страна гледаш след като минеш гробищата трябва да има някъде джанта закачена.И аз тия дена ще хода до него.
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • #8
                До: Търся обръщане или направа на джанти

                Намерих къщата-една единствена бяла, вляво, като отиваш нанатък,веднага след входа на Малашевските гробища, преди прелеза ,но не случих да се видя с него . Дали го нямаше ,на къщата няма звънец, почаках, почаках- никой не се появи, та ще ходя пак.Ако случайно отидеш преди, мен вземи телефон ако има.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся обръщане или направа на джанти

                  Колега какво стана ходил ли си отново до човека?
                  Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                  Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся обръщане или направа на джанти

                    все не остава време,сега съм на вълна двойно вентилирани дискове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся обръщане или направа на джанти

                      Телефона на човека е 0887 627 352 - Мишо. Няколко пъти съм ходил при него и съм доволен.
                      LZ1GYY
                      0898 436 956

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся обръщане или направа на джанти

                        Или не говориме за същия човек или не знам, а съм ходил след като подминеш прелеза с бялата къща и караш още около 300-400м първата къща от лявата страна, пада се на две улици(на Чепинско шосе и на пряката която отива към пилчарниците).
                        идеите са навсякъде и даже не ги заключват

                        Коментар


                        • #13
                          Обръщане на джанти ?

                          Колеги, знам че има от вас, които карат с "обърнати" джанти. Моля да споделите мнение. Кривини, биене, баланс, здравина ? Също ако някой е правил/виждал, как се прави нека сподели техники. Какво оборудване и инструментариум са нужни ? Целта е ясна, но всяка подробност по техниката на изпълнение ми е любопитна. Също хора от вашия край, които правят тази услуга-координати, качество, цени? Благодаря на отзовалите се предварително !
                          ... Смръщена, четириока, двуврата мръсница, с вечно недоволен изруд под капака, влачеща се по земята и проблясващи в тъмното 4 диска, тясна и неудобна вътре...[SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #14
                            От: Обръщане наджанти ?

                            Аз съм обръщал УАЗ-ови. Изпилват се заварките и централната част се избива. После се набива наобратно и се центрова на машина за изправяне и се заваряват наново. Звучи просто и лесно, ама не е.... Ако разполагаш с подходящите машини и условия е за половин-един ден работа за 4 бр. Ще са ти необходими железарско оборудване и гумаджийно. Една голяма преса за избиването ще улесни много нещата.
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #15
                              От: Обръщане наджанти ?

                              Има и един друг варянт който съм правил навремето на ладата. Джнтата се качва на струг и се отрязва малко след заварките на фланеца. На рунд се огъва окръжност от същата дебелина ламарина и със същия диаметър и ширина с която искаме да разширим джантата след което заваряваме. Гаранция че няма да има биене няма при мен се получи повече от добре за задни гуми .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X