Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка до Луково, Стара планина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Разходка до Луково, Стара планина

    Мойта девойка иска другата седмица да прави некво парти с колежките си на вилата ми ....... та някой ако иска може Събота и Неделя (5-6 Март) да направиме една скара-бира или по-точно скара-вино .
    Лудак

    Коментар


    • #47
      От: Разходка до Луково, Стара планина

      Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
      Мойта девойка иска другата седмица да прави некво парти с колежките си на вилата ми ....... та някой ако иска може Събота и Неделя (5-6 Март) да направиме една скара-бира или по-точно скара-вино .
      Даа може да се пробваме за скарата и виното!

      Коментар


      • #48
        От: Разходка до Луково, Стара планина

        Събота (5.3.2011) в 14:30 ще съм на паметника над Луково който иска да заповяда........ ако търсите емоции ще му ви набавя за секунди :d
        Последно редактирано от Людмил Кюковски; 28-02-11, 00:25.
        Лудак

        Коментар


        • #49
          От: Разходка до Луково, Стара планина

          Здравейте, колеги!

          Отдавна надничам в тази тема, сега се наканих да се обознача по комшийски.

          Приятелката ми има бунгало над Томпсън и често ходим. Но в близките околности засега съм установил само две обещаващи трасета (без да броя "шосенцето" до бунгалото). И двете не водят доникъде. А пък някои от OFRM пътчетата или ги няма, или не са там там, където ги напипва GPS-ът. Интересно е, прекалено интересно за колона от едно джипче.

          Междувременно ме тормози мисълта дали няма пряк път към Седемте престола.

          Ми, това е. Живот и здраве, ще се видим на някоя разходка. Поздрави!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • #50
            От: Разходка до Луково, Стара планина

            Пряк път има. Даже два три са всъщност. Пускал съм теми за ходенето до Седемте престола.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #51
              От: Разходка до Луково, Стара планина

              Специално за региона над Батулия оффроуд-картата не е много точна.
              Има разни пътища към в.Чуклата които съм минавал с обикновенна лека кола а на картата са зелени (за мотор).
              LZ(единица) Лима Жоро Жоро
              2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

              Коментар


              • #52
                От: Разходка до Луково, Стара планина

                Картата над Батулия е точна, но степенуването на пътя и пътеките

                (оффроуд-картата) както пише колегата не е съвсем точно.

                Април месец т.г. За 19 часа направих преход пеша с жребец на 2

                г.(необязден) от с. Желен до вилата ми на с. Луково - около 35 км.-

                през балкана. За съжаление жена ми не хареса идеята ми да си отглеждаме

                конче на вилата и се наложи да го транспортирам обратно с камионче.

                Според мен по голямата част от траковете (за оффроуд картата) са

                записвани набързо от момци на кросови мотори. Шапка им свалям на тия

                момци ! <И ... на 10 септември хидропарк Казичане .>

                П.С. Велко от Люти Дол, ако случайно надничаш във форума, благодаря за

                топлото млекце, соленото свинско и овеса - ти си истиннски балканджия,

                като тебе не останаха !

                Коментар


                • #53
                  От: Разходка до Луково, Стара планина

                  От Батулия до 7-те престола път си има - дори на моята Ovi Maps - не съм го тествал. Трябва да се стигне до Брезовдол от там до 7-те престола е асфалт.
                  Аз това лято направих Лесковдол - Брезовдол - 7-те престола. Направих и трак. Ако това ще е интересно за някого, ще го кача.
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Разходка до Луково, Стара планина

                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    От Батулия до 7-те престола път си има - дори на моята Ovi Maps - не съм го тествал. Трябва да се стигне до Брезовдол от там до 7-те престола е асфалт.
                    Аз това лято направих Лесковдол - Брезовдол - 7-те престола. Направих и трак. Ако това ще е интересно за някого, ще го кача.


                    Страхотно , не съм посещавал 7-те престола, като се развали времето Ноември-Декември (да ми е гадно) ще го пробвам маршрута !

                    Коментар


                    • #55
                      От: Разходка до Луково, Стара планина

                      Привет ! Подготвям разходка до седемте престола !
                      Поздрави на Луковчани ! Колегата не публикува трака, но според мен е минал през южното било, аз ще мина от североизточната страна и ще се наслаждавам на природата и неутъпканите пътеки !
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #56
                        От: Разходка до Луково, Стара планина

                        Не качих трака, защото никой не го поиска
                        Това лилавото от снимката е горе-долу моя трак.
                        Ето го и него, надявам се да е полезен:
                        LD-7pr.zip

                        Успех с прехода.
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Разходка до Луково, Стара планина

                          " лилавото от снимката е горе-долу

                          Успех с прехода.[/QUOTE]"

                          Горе-долу на симулацията ме смущава, затова ще ползвам твоя трак. Благодарности !

                          Коментар


                          • #58
                            От: Разходка до Луково, Стара планина

                            Има всичко на всичко два билни пътя там, който и да хванеш е се 200.
                            Баба ви само с гпс се е движила през горите ей
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #59
                              От: Разходка до Луково, Стара планина

                              И баба ми ... го казва същото ...м за гпс-тата хе хе хе ! Споко, ще я вържа с колан на предния капак на джипката и накъдето ми каже - натам хе хе хе ! Проблема е за сандвичите, понеже наистина след вашите препоръки поканих баба ми и .. щерка и баба се препират за хляба за сансвичите. Щерка ми яде само пълнозърнест хляб, а баба ми си иска бял - ръчен. -Този черия дето го е яла по време на война не иска да го види .. хе хе хе

                              Коментар


                              • #60
                                От: Разходка до Луково, Стара планина

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Има всичко на всичко два билни пътя там, който и да хванеш е се 200.
                                Баба ви само с гпс се е движила през горите ей

                                Нали знаеш, че си е друго да се загубиш с ГПС и интернет, а не кът някой прУстак, с карта и компас!

                                П.П. Нищо лично!
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X