Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хромиране - какво, как и къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Хромиране - какво, как и къде

    Ето тия хора се справят перфектно що се отнася до покрития => http://ewertlak.com/info.html
    На скоро един колега си прави фарчетата на една Хонда при тях-перфектен резултат,и не беше особено скъпо...

    Коментар


    • #32
      От: Хромиране - какво, как и къде

      Колеги, днес се обадих на фирма Теопаст, Оралица 31. МНОГО са зле!!!Още при първоначално питане за предлаганите услуги и цени един "чичак" ми се изсмя по телефона...
      - Ха по телефона да ти обяснявам?!? и ми затвори...няма да ме покани на място, няма да се опита да ме привлече като клиент...да не говорим, че за сайт са дали не повече от 2 лв., много посредствен и зле направен!
      Идиоти!!!
      п.п. Извинявам се за грозните думи ама си го заслужават.
      VW Touareg R5 2005
      Ford Ranger 2.5 Double Cab 2005 Х 2 PC
      Ford Everest 2,5 2006
      Крис

      Коментар


      • #33
        От: Хромиране - какво, как и къде

        Ти какво очакваш от хора, които в сайта си имат думите "алумин" и "неръждавейка"?

        2 пъти съм носил неща за поцинковане. В единия случай бяло, в другия черно. ТОТАЛНИ МЪРЛЯЧИ! Втория път още като ми даде детайлите по тях освен че имаше места без покритие у с изтънено такова (явно хич не си играят да разместват детайлит епо време на процеса, а просто ги мятат в някакъв съд/кошница) имаше и ръжда, при положение че им дадох струговани детайли. Смятай. На всичкото отгоре ми заявиха че това покритие искало и боядисване.

        Хич не ти трябват тия нефелници!
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X