Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Производство и пласмент на месни продукти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Производство и пласмент на месни продукти

    Пфу!

    Ще ви подарявам всички жили и даже едно специално нещо от биците, да си направите "горнооряховски х...й"


    Прости ми, модераторе....

    Коментар


    • #47
      До: Производство и пласмент на месни продукти

      Koлеги,човек не може да си легне от вас,не мога да вечерям за седми път...

      Коментар


      • #48
        До: Производство и пласмент на месни продукти

        Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
        Пфу!

        Ще ви подарявам всички жили и даже едно специално нещо от биците, да си направите "горнооряховски х...й"


        Прости ми, модераторе....
        Да не забравиш? Транспорта го поемам за моя сметка, ти само дай жили. А за "белите бъбреци" пане няма да ти говоря изобщо...

        Коментар


        • #49
          До: Производство и пласмент на месни продукти

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Да не забравиш? Транспорта го поемам за моя сметка, ти само дай жили. А за "белите бъбреци" пане няма да ти говоря изобщо...
          Егати Горната Оряховица! Ще ви пращам всичко с куриер, че хората са ми ценни...

          Коментар


          • #50
            До: Производство и пласмент на месни продукти

            Чета и преглъщам... имайте милост, моля Ви господа !! А всичко започна от едни безобидни, на пръв поглед, кремвирши. "...боже, колко мъка има на тоя свят, боже !...", ако мога така да се изразя. Бай дъ уей, се сещам за едни агнешки чръвца. Преди две годинки беше, ама още ми държат влага.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #51
              До: Производство и пласмент на месни продукти

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Чета и преглъщам... имайте милост, моля Ви господа !! А всичко започна от едни безобидни, на пръв поглед, кремвирши. "...боже, колко мъка има на тоя свят, боже !...", ако мога така да се изразя. Бай дъ уей, се сещам за едни агнешки чръвца. Преди две годинки беше, ама още ми държат влага.
              Тропчо откъде се сети за любимото ми ястиеПоследно го ядох в кръчмата къде върти трамваят в Княжево преди 6-7 годиниуууу пусти чревца а в кръчма Самолета в Орландовци по Тошово време сервираха оплетени на плитка агнешки чревца запечени с масълце егати мезетоех лиги лиги като нема ягнища
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • #52
                До: Производство и пласмент на месни продукти

                Май на всички тук им потекаха лигите ,мойте не са защото съм малко злояда я да ви кажа какво не си купувай те да ядете да не се набутвате с пари ,фирмата е ЧИКО кюфтета барбекю,явно на фирмата хич не им се свиди соята, преди време купувам аз едни кюфтенца да сготвя сложих ги в фурната да се опекът когато бяха вече готови гледам те са се надули като бомби ,след 10-мин. ги изкарвам на масата какво да видя те станали на подметка на вкус го докарали иначе .Абе в тая любима България всичко което ядем е боклук затова който живее в къща да съди по някой друг корен домати и да има едно шопарче в двора поне ще знаем какво ядем
                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                Коментар


                • #53
                  До: Производство и пласмент на месни продукти

                  Тия, на плетеница и аз съм ги ял. Ма като гледам тая тема отива в "Бар наздраве" или други сродни... Ако още говорим за кремвирши- вече не си купувам. Гледам да е няква мръвка, по възможност сурова. И там слагат разни "добавки" и маринати на основата на сода каустик, та да се пече по- бързо и да става по- крехко, ма поне има и месо.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Производство и пласмент на месни продукти

                    Идеята на колегата Volk за домашно производство на луканки, суджуци и др. вкуснотии ми припомни стара моя мечта.
                    Стопанство намиращо се на поне 30 км. от каквато и да е промишленост, което отглежда животни, има овошни и зеленчкови градини, лозя, кошери и тн. и тн. Прави домашно сирене, кашкавал, суджук и какво ли не още.
                    В това стопанство ще може да се пазаруват всичките тези неща и домашна ракия и вино и сладко от диви ягоди и яйца. И изобщо всичко което ражда земята и сезона позволява.
                    Естесвено, това си остана само мечта, но се надявам че, някой, някога ще го направи. Сигурен съм че, разтоянието няма да спре много хора да го посещават и да пазаруват. Особено, ако има и китно ресторантче, за уморени пътници (не е задължително).
                    ++359885252320
                    Драго

                    Honda CR-V 3 gen.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Производство и пласмент на месни продукти

                      Първоначално публикуван от Драгох2 Преглед на мнение
                      Идеята на колегата Volk за домашно производство на луканки, суджуци и др. вкуснотии ми припомни стара моя мечта.
                      Стопанство намиращо се на поне 30 км. от каквато и да е промишленост, което отглежда животни, има овошни и зеленчкови градини, лозя, кошери и тн. и тн. Прави домашно сирене, кашкавал, суджук и какво ли не още.
                      В това стопанство ще може да се пазаруват всичките тези неща и домашна ракия и вино и сладко от диви ягоди и яйца. И изобщо всичко което ражда земята и сезона позволява.
                      Естесвено, това си остана само мечта, но се надявам че, някой, някога ще го направи. Сигурен съм че, разтоянието няма да спре много хора да го посещават и да пазаруват. Особено, ако има и китно ресторантче, за уморени пътници (не е задължително).

                      И нека мечтите ти се сбъднат СЕГА

                      Като дойде време за бране дай ми знак ще ти кажа как да ме намериш и да си купиш по-горе споменатите неща
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Производство и пласмент на месни продукти

                        Хем вкусна тема (представяйки си разните домашно приготвени варианти), хем гнусна (като стана дума за рога, вимета, кожи и др. сволочь, от която се правят креНвиршите).

                        Похвална идея на Volk! И аз самият, бидейки чревоугодник, веднага бих станал клиент!
                        Имам си ел. машинка за мелене на месо и поекспериментирах с нея - луканки и суджуци.
                        Много ме е яд, че гадовете напоследък развалиха и "Петрохан"-а.

                        Та, Volk, дерзай!
                        Винаги ще се намерят клиенти за квалитетна стока!
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • #57
                          До: Производство и пласмент на месни продукти

                          Аз клиентите си ги имам за няколко живота напред...

                          Интересното е че се появи министър с интелект ...

                          Цветанов натисна точно в правилната посока - сега ще започнат от зор да купуват и мляко за сиренето и българина ще премине на второ ниво в играта - от всеядно към човекоподобно...

                          Коментар


                          • #58
                            До: Производство и пласмент на месни продукти

                            Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                            Волк, жилите ще ги пращаш в Горна Оряховица. Тук са изключително дефицитен артикул. Използуват са за местния специалитет "Горнооряховско гърне"! Любимо ястие! Тишо, разкажи им, ако обичаш.
                            Може и в Русе-вий мъкнете някоя бъчвичка в тия виелици,аз ще ги спретна доста салтанатлийски...
                            ...има къде да спите...
                            ...пък че гърнето не идвало от Горна-май ни шъ да е проблем като си хапнем блажно и харно...

                            Коментар


                            • #59
                              До: Производство и пласмент на месни продукти

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              И нека мечтите ти се сбъднат СЕГА

                              Като дойде време за бране дай ми знак ще ти кажа как да ме намериш и да си купиш по-горе споменатите неща
                              Кога е времето за бране на пилета, че много ми се е дояло домашно пиленце? А, в Била няма, няма.
                              ++359885252320
                              Драго

                              Honda CR-V 3 gen.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Производство и пласмент на месни продукти

                                а някои правил ли е сметка по колко се изкупува месото живо тегло ,колко се изхварля колко остава чисто и на каква цена и вследствие на това на каква цена излиза колбаса.
                                аз лично за месото нямам представа но млякото в момента се изкупува по 50ст. литара и знам че от 5 литра мляко се прави 1кг сирене сиреч 2,5лв. за мляко + 1лв за производствени нужди +1лв ДРУГИ става 4.5лв и не мога да разбера защо на пазара до преди месец на пазара преди шумотевицата с добавките сиренето се ПРОДАВАШЕ ПО 8-9ЛВ.
                                МИСЛЯ ЧЕ ТОВА СЕ КАЗВА СПЕКУЛА КАРТЕЛ ИЛИ ГЛУПАВ ИЛИ НАИВЕН НАРОД

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X