Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Производство и пласмент на месни продукти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Производство и пласмент на месни продукти

    Дайте акъл...

    Имам стадо крави и телета..свободна паша!

    Имам контакти с кланица, където ми колят животните и си взимам своето месо!

    Имам възможност да оборудвам МАЛЪК цех за преработка и производство в МНОГО МАЛЪК мащаб на това месо..

    Искам да произвеждам много малко, но НАЙ-ДОБРОТО у нас в областта на суджуците, луканките и пастърмите..

    За пазара проблем няма - имам го...

    С една дума ще се радвам на обратния вариант на "Акъл не ми давай - пари ми дай!"

    Тоест "акъл ми дайте - пари си имам"!

    Поздрави и предварително благодаря!

    Коментар


    • #32
      До: Производство и пласмент на месни продукти

      Взимай старите рецепти, когато химията не е била на мода. Пък дано производството стигне за членовете на форума!
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #33
        До: Производство и пласмент на месни продукти

        Лесно е да се каже взимай старите рецепти, но според мен вариантите са два:
        Първият - изграждаш цех за производство на колбаси, съгласно изискванията на закона и съответните компетентни органи. Да но инвестицията е доста солена и няма да е рентабилна за малко производство или цените за кг продукция трябва да са три-четири цифрени.
        Вторият - правиш всичко, както си го е правил едно време дядо на село и внимаваш, гореспоменатите органи да не се сетят за теб.
        sigpic

        Коментар


        • #34
          До: Производство и пласмент на месни продукти

          Първоначално публикуван от Владо_2 Преглед на мнение
          Лесно е да се каже взимай старите рецепти, но според мен вариантите са два:
          Първият - изграждаш цех за производство на колбаси, съгласно изискванията на закона и съответните компетентни органи. Да но инвестицията е доста солена и няма да е рентабилна за малко производство или цените за кг продукция трябва да са три-четири цифрени.
          Вторият - правиш всичко, както си го е правил едно време дядо на село и внимаваш, гореспоменатите органи да не се сетят за теб.
          Мисълта ми беше за втория вариант - и пазар във форума Иначе предполагам какви са изискванията - умопомрачаващи....
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #35
            До: Производство и пласмент на месни продукти

            Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
            Дайте акъл...

            Имам стадо крави и телета..свободна паша!

            Имам контакти с кланица, където ми колят животните и си взимам своето месо!

            Имам възможност да оборудвам МАЛЪК цех за преработка и производство в МНОГО МАЛЪК мащаб на това месо..

            Искам да произвеждам много малко, но НАЙ-ДОБРОТО у нас в областта на суджуците, луканките и пастърмите..

            За пазара проблем няма - имам го...

            С една дума ще се радвам на обратния вариант на "Акъл не ми давай - пари ми дай!"

            Тоест "акъл ми дайте - пари си имам"!

            Поздрави и предварително благодаря!
            Прави го нелегално и ще успееш.До там ни докараха да си правим държава в държавата.И какво е престъплението .....че искаш да ядеш ти и децата ти истинска хранаМалко ше се отклоня.Помниш ли в Костинброд до Олинезата имаше едно частно цехче за пушене на месо.Носиш си домашно месо те ти го пушат и след 3-4 дена си го взимаш.Взимаха некви стотинки за килограм месо .Народ се вървеше постоянно едни носят други взимат и което си си занесъл това си взимаш бележеха парчетата с шарени конци.И знаеш ли какво стана.Завидяха им злобно.Затвориха ги и даже събориха сградата изравниха я със земятаЗа нелегално производство ако те набарат подкупите ше са в пъти по малки отколкото подкупите които трябвада дадеш ако решиш всичко да ти е законно.Действай целия форум ше ти стискаме палци
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #36
              До: Производство и пласмент на месни продукти

              Вася,не ти се меся, но се учудвам ,че досега не си си произвеждал суджуци поне за себе си.Това е едно от малкото удоволствия в живота, което никой не може да ти отнеме. Да си направиш сам суджук и още пресен да си го опечеш на жар.
              Аз в Киев като студент си правех.

              Коментар


              • #37
                До: Производство и пласмент на месни продукти

                Няма проблем за узаконяването, все пак няма да е толкова малко производството!

                Обема ще стигне точно до момента, в който видя, че вече транжора не успява да махне достатъчно качествено жилите...

                Всъщност ще ми свършите работа, ако си напишете любимите продукти...
                И съответно изискванията към тях, колко твръд суджук, от кой вид, какво да има и какво да няма и т.н.

                Ако олигавите клавиатурата, нямам вина!

                Коментар


                • #38
                  До: Производство и пласмент на месни продукти

                  Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                  Няма проблем за узаконяването, все пак няма да е толкова малко производството!

                  Обема ще стигне точно до момента, в който видя, че вече транжора не успява да махне достатъчно качествено жилите...

                  Всъщност ще ми свършите работа, ако си напишете любимите продукти...
                  И съответно изискванията към тях, колко твръд суджук, от кой вид, какво да има и какво да няма и т.н.

                  Ако олигавите клавиатурата, нямам вина!
                  Не ти се меся,но от личен опит ти казвам,че качествената транжировка и сертификация по групи спрямо вложението на месата в последваща продукция не зависи от обема работа,а от акълЯ/във всичките му аспекти/ на транжора.
                  Всеки ще хареса суджуци,пастърми,Елени и прочее сурово-сушени деликатеси във фаза "восъчна зрялост"-то това е и нормалното.Да не те фиткат,че печелиш от водно съдържание и сурови деликатеси или пък,че си продаваш миналогодишните гуми в естествена обвивка.Варено-пушените трябва да са сочни и трайни,без да си губят органолептичните качества-не е трудно,но пак минава през съвестта и хамелщината на производителя.Винаги можеш с негодното месо за примерно шпек да зарадваш някого с хубава кайма или кебапче/кюфте на готина цена без да си вътре ценово като удариш калема или да си плюеш на името и продукцията.
                  Желая ти успех в начинанието-тръгнеш ли да персонализираш продукцията спрямо всеки потенциален клиент-язък за добитъка.
                  Затова са унифицирани стандартите/когато не се израждат,разбира се/.В обществените заведения за хранене се готви/по стандарт/чувствително безсолно,с презумпцията че консуматор на блюдото би могъл да бъде диабетик или хипертоник.
                  Добре си се насочил-желая ти искренно успех,Ако и да знам тръгнеш ли по аутобана какво ще видиш,чуеш и ДАДЕШ!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Производство и пласмент на месни продукти

                    Свикнал съм!

                    Само че една марка, без аналог по качество на пазара, може да храни и внуци...

                    При едно условие - да не искаш да забогатееш и да връщаш поръчките!

                    Като направиш 10 прочути салама, а не 1000 жили в найлон, цената сама ще си порасне!

                    А жилите - на борсата - да се мерят с другите жили, коя е по-евтина!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Производство и пласмент на месни продукти

                      Волк, жилите ще ги пращаш в Горна Оряховица. Тук са изключително дефицитен артикул. Използуват са за местния специалитет "Горнооряховско гърне"! Любимо ястие! Тишо, разкажи им, ако обичаш.
                      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                      Коментар


                      • #41
                        До: Производство и пласмент на месни продукти

                        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                        Волк, жилите ще ги пращаш в Горна Оряховица. Тук са изключително дефицитен артикул. Използуват са за местния специалитет "Горнооряховско гърне"! Любимо ястие! Тишо, разкажи им, ако обичаш.
                        Ох, днес търсих и никъде не можах да намеря читави жили за гърне.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Производство и пласмент на месни продукти

                          Това да не са тетива за лък или арбалет, бе?
                          Горнооряховски далекобоен...

                          Коментар


                          • #43
                            До: Производство и пласмент на месни продукти

                            Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                            Това да не са тетива за лък или арбалет, бе?
                            Горнооряховски далекобоен...
                            Охоо, кой не е ял жили на гърне, а? Явно не си опитвал тази "ода на радостта" на вкусовите рецептори? Голям пропуск, немедленно вземи мерки да го поправиш!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Производство и пласмент на месни продукти

                              Те ти булка Спасов ден?!

                              Какво ги правите тия жили, бе?!

                              И хрущял няма да изхвърля, докато не разбера!

                              "Горнооряховско гърне", спекулация чоджум и провокация!

                              Крива работа!

                              Не са им чисти на тия нещата, ама ако им пусна две хрътки от ХЕИто, ще викат -"Ние тия жили незнаем откъде дойдоха, за пръв път ги виждаме!"

                              Коментар


                              • #45
                                До: Производство и пласмент на месни продукти

                                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                                Те ти булка Спасов ден?!

                                Какво ги правите тия жили, бе?!

                                И хрущял няма да изхвърля, докато не разбера!

                                "Горнооряховско гърне", спекулация чоджум и провокация!

                                Крива работа!

                                Не са им чисти на тия нещата, ама ако им пусна две хрътки от ХЕИто, ще викат -"Ние тия жили незнаем откъде дойдоха, за пръв път ги виждаме!"
                                Чети и съжалявай че досега не си опитвал подобно нещо:
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=41089

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X