Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместимост на преден мост на Рънър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвместимост на преден мост на Рънър

    Питането ми е такова:
    Дали на Рънър 1-ва генерация предния мост става от нещо друго От какво да търся и да ме ориентирате колко $$$ трябва да си подготвя.
    Джипката е 2,2 бензин ~87 година Довечера мога да кажа и какво трябва да е предавателното число /короната и пинъона са останали за разлика от моста/
    Fuck the Coca,fuck the Pizza all we need is SIX в редица.

  • #2
    До: Съвместимост на преден мост на Рънър

    Първоначално публикуван от 30e Преглед на мнение
    Питането ми е такова:
    Дали на Рънър 1-ва генерация предния мост става от нещо друго От какво да търся и да ме ориентирате колко $$$ трябва да си подготвя.
    Джипката е 2,2 бензин ~87 година Довечера мога да кажа и какво трябва да е предавателното число /короната и пинъона са останали за разлика от моста/
    Провери тука по номера на рамата и ще ти излезне всичкоhttp://www.toyodiy.com/parts/q.html

    Коментар


    • #3
      До: Съвместимост на преден мост на Рънър

      Какво точно искаш да сменяш? С цял мост или независимо окачване си отпред? Ако е независимо (1986-89 за първо поколение), мисля, че имаш шанс за съвместимост с 2-ро поколение 4Runner-и някъде до 1998 г.
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • #4
        До: Съвместимост на преден мост на Рънър

        Някъде бях чел ,че преден мост от TLC 70 става за 4runner.

        Коментар


        • #5
          До: Съвместимост на преден мост на Рънър

          Не е да сменям нещо, а просто липсват полуоски, прасета и каквото е имало там друго /така я взех/.Седят само карета на главините да не изпаднат колелата и да се движи на задно.
          Имам предния кардан и самия диф /касета,корона,пинъон в насипно и натрошено състояние/
          Незнам зависимо или не е било. На торсиони е ако има някакво значение.

          Друго което ми се струва странно, е че до сега съм виждал няколко Рънъра 1-ва ген. и на всичките лоста на раздатката се пада в дясно от лоста за скорости а при моя е обратното Може ли да е някаква изчанчена версия и затова да не са му намерили диференциал /поне ми беше казано че навсякъде търсили ама точно такъв нямало/
          Fuck the Coca,fuck the Pizza all we need is SIX в редица.

          Коментар


          • #6
            До: Съвместимост на преден мост на Рънър

            Виж в мобилето в Дупница има една за 1000 лв.Има доста колеги които искат да я вземат за донор .Почети из форума и може да се разберете ще ви излезе евтина.Поздрави.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • #7
              До: Съвместимост на преден мост на Рънър

              Най - вероятно воланът и е бил от дясно и е обърнат на лява дирекция.Затова лоста на раздатката ти е на обратно.

              Коментар


              • #8
                До: Съвместимост на преден мост на Рънър

                Здравейте,когато карам на 4х4 се чува едно щтракане от към предницата и си мисля че е от полуоските.Но не съм сигурен и затова искам да попитам и тук, Нормално ли е и от какво може да бъде.90% съм сигурен че е от полуоските,защото преди време сменях маншона на едната и майстора каза че това им било слабост.Искам да знам дали и при другите Рънъри е така .

                Коментар


                • #9
                  До: Съвместимост на преден мост на Рънър

                  Ако щракането ти се усилва при завой - значи имаш каре за смяна.
                  Зима иде

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съвместимост на преден мост на Рънър

                    Не ми се струва каре това е все едно скърца нещо .Не е щракане на каре.Ако някои знае какви са симптомите на износени шлици на полуоските.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съвместимост на преден мост на Рънър

                      Първоначално публикуван от stanislav13 Преглед на мнение
                      Не ми се струва каре това е все едно скърца нещо .Не е щракане на каре.Ако някои знае какви са симптомите на износени шлици на полуоските.
                      Малко ми е трудно да си представя какво трябва да стане, че да се износят шлиците?
                      Провери вътрешните карета, те си чаткат и без да завиваш.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X