Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

    С един приятел запален по моторите решихме да посетим мото изложението в Истанбул, което както разбрахме било традиционно за тази част на годината.
    Тъй като не съм много по писането ще оставя снимките да ви говорят.
    Пътуването


    Питаме едни полицаи защото нещо се омотахме

    Билбордовете на "Moto+". Така се казва самото изложение.




    Ето и самото изложение. На първия етаж бяха изложени мотори втора употреба.

    Разбира се имаше и всичко необходимо за оборудването на един запален моторджия.


    Не липсваха и мадамите.

    Продължаваме с втората употреба.
































    Следва продължение.
    Последно редактирано от Венци- малкия; 12-02-09, 21:06.

  • #2
    До: Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

    Само като гледам и ме хваща яд. Бях разбрал, че изложението ще е средата на април месец и кроях едни планове за прескачане с мотора до него.
    Имаш ли някакво инфо дали ще има и друго мото изложение в Истанбул?

    Като гледам снимките - имало е какво да се види!!!

    Благодарско за репортажа!

    п.п. И не си по писането, ама ако можеш да напишеш колко км беше до там, цени на вход, общи впечатления и т.н., инфото може да е и от полза за някой следващата година. А аз ще съм ти особено благодарен
    Последно редактирано от бат Димо; 11-02-09, 14:23.

    Коментар


    • #3
      До: Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

      Първоначално публикуван от бат Димо Преглед на мнение
      Само като гледам и ме хваща яд. Бях разбрал, че изложението ще е средата на април месец и кроях едни планове за прескачане с мотора до него.
      Имаш ли някакво инфо дали ще има и друго мото изложение в Истанбул?

      Като гледам снимките - имало е какво да се види!!!

      Благодарско за репортажа!

      п.п. И не си по писането, ама ако можеш да напишеш колко км беше до там, цени на вход, общи впечатления и т.н., инфото може да е и от полза за някой следващата година. А аз ще съм ти особено благодарен


      Ще има друго изложение и то ще е март месец, но ще проверя подробно и ще пиша допълнително. Аз сигурно ще ходя и на него.
      От Бургас до Истанбул са точно 330км. Цените на входа са по 15 лири на човек, това са 15лв. Паркинга пред изложението е безплатен, което е много важно за Истанбул, като се има в предвид че там за един час се плаща по пет лири. Организацията беше супер имаше някаква звезда която правеше голямо шоу, но по късно ще го пусна снимки и вие ще обясните кой е човека. Цените на моторите там са по скъпи от тука защото за внос имат много голямо мито. Е имаше и много евтини китайци да ви кажа честно.
      Това е за сега ако някой иска да разбере нещо да пита. Ще отговоря на всеки ако мога.
      П.П. Малко по късно ще продължа с репортажа.

      Коментар


      • #4
        До: Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

        Първоначално публикуван от polsport Преглед на мнение
        Цените на моторите там са по скъпи от тука защото за внос имат много голямо мито.
        Предполагам вносителя няма да има нищо напротив да продаде нещо от безмитна зона, и да си го внесеш в БГ и да се обмити тук?
        Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

        Коментар


        • #5
          До: Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

          Първоначално публикуван от imageo Преглед на мнение
          Предполагам вносителя няма да има нищо напротив да продаде нещо от безмитна зона, и да си го внесеш в БГ и да се обмити тук?
          Ще ти дам пример. Тук мотор който струва 21000лв. с ДДС там е 29000 с ДДС.
          ДДС-то им е 18% ти сам можеш да си направиш сметка.

          Коментар


          • #6
            До: Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

            Моя приятел си хареса много готино дънки с протектори но на изложението нямаха неговия размер и ходихме до един BMW център, ще видите за какво става въпрос. Какви скулптори имат от части. Но малко по късно че сега съм малко зает.

            Коментар


            • #7
              До: Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

              ДДС-то си е отделно, въпроса е колко е митото. Ще ти дам реален пример с автомобил - без мито от Турция(купува се от безмитна зона), с обмитяване в БГ, с ДДС, колата излезе тук 50 000 лв. Същата кола там струва към 70 000 лв. Не знам колко точно мито им начисляват в Турция, но тук митото за автомобили е 10%. А там като гледам може и 30% да е. Питай ги за цена без мито, начисли си над нея 10% мито + 20% ДДС, и тогава може да се сравни цената с тукашните.

              Приемам че митото за мотори също е 10%... Но нямам никаква представа дали не е различно.
              Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

              Коментар


              • #8
                До: Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

                Продължавам с новите модели.















                Този май е участвал в Париж Дакар, но не съм сигурен.



















                И сега малко за любителите на холови гарнитури.





















                Този беш страшно изрисуван.

















                След малко продължаваме с нещо уникално, поне за мен.

                Коментар


                • #9
                  До: Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

                  Първоначално публикуван от imageo Преглед на мнение
                  ДДС-то си е отделно, въпроса е колко е митото. Ще ти дам реален пример с автомобил - без мито от Турция(купува се от безмитна зона), с обмитяване в БГ, с ДДС, колата излезе тук 50 000 лв. Същата кола там струва към 70 000 лв. Не знам колко точно мито им начисляват в Турция, но тук митото за автомобили е 10%. А там като гледам може и 30% да е. Питай ги за цена без мито, начисли си над нея 10% мито + 20% ДДС, и тогава може да се сравни цената с тукашните.

                  Приемам че митото за мотори също е 10%... Но нямам никаква представа дали не е различно.
                  Ще разбера и ще ти кажа.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

                    Страхотни снимки. Искам една холова гарнитура .
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мото изложение Истанбул 5-8.02.2009

                      И сега продължаваме с нещо наистина впечатлаващо за мен. HONDA DN-01















                      Малко гуми.









                      Малко цветни гуми.











































                      Стига толкова за сега, по късно или утре още.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X