Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
    Не се усещат тежки, но мога да ги премеря.
    Привет!
    Ще те помоля за това...
    И още нещо наистина ли има купър 235/70/16...
    И каква е разликата в цените м/у двете сравнявани от мен...
    Ако знаеш отговорите на моите въпроси моля те пиши...
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • #17
      До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
      А,по шумни ли са от "МУД/БФГ" ти поне имаш опит и виждане с тях?...

      Даже сравнение не може да се направи.Калните на БФГ са доста по твърди като материал.Износването им става все едно са от пластмаса. На миносови температури разликата е направо фрапираща. На страничен наклон покрит със смачкана трева и кал също.МТР са точно това което е написал за тях Митко Фулдата.Некога го бъзикахме че на бегачката имаше рекламни стикери на Фулда а се бегаше с МТР.Тези гуми също така при ръчкане пазят трансмисията и другите силови агрегати.Например брат ми казва за тях че когато желае при скорост ги пързаля когато иска на препятствие ги кара да не боксуват.Тези гуми си струват всяка стотинка дадена за тях.Като аналог имат само един модел на Тойо който обаче е още по скъп.Другото е че въпреки новият подсилен модел пилота трябва много да ги пази от тотал щета при пързаляне в остри камъни.Говоря за страничният борд който след такава повреда не се прави.За разлика от другите дървени гуми.Най недоволен бях от тях върху нисък пласт кал пързалящ върху твърда повърхност в Гърция.Номера е като ендуристите да търсиш и скубеш в чистото близо до следата на миналите пред теб.Но това се случи на дълъг етап и всяко чистене на грайфера е съпроводено с риска да останеш без гориво.Но като цяло гумата няма аналог поне в цивилните си варианти.Максис Тойо и БФГ правят за състезания далеч по добри гуми но там цените са умопомрачаващи.Дори за състезания МТР е най близо до шарката за нормални юзъри.

      Eто като премер как изглежда една рейсингова гума за CORR тези гуми имат вълшебното свойство да се нарязват от механиците в бокса спрямо как ги желае пилота. И да бутат 850 кс.в един наистина зловещ режим на натоварване.



      Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 10-02-09, 21:33.

      Коментар


      • #18
        До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

        Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
        Привет!
        Ще те помоля за това...
        (1) И още нещо наистина ли има купър 235/70/16...
        (2) И каква е разликата в цените м/у двете сравнявани от мен...
        Ако знаеш отговорите на моите въпроси моля те пиши...
        1) Нямам представа за произвеждани размери.
        2) Не мога да кажа, но в размера в който аз взех - 285/75/16, цена за Купър беше около 350лв., цена за MT/R е над 500.
        Последно редактирано от Yaro; 10-02-09, 21:30.

        Коментар


        • #19
          До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

          Привет!
          Е пълно щастие няма...трябва да се разтърся и да видя кой продава купър в Б-я и да видя цени и размери...и да сравня...
          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
          .................................................................................................
          Е. Абу

          Коментар


          • #20
            До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

            Привет!
            Къде ли не звънях, но купър няма...някой да знае кой в Б-я внася тази марка...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • #21
              До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

              А,33" на "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R има ли?

              Коментар


              • #22
                До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

                Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                А,33" на "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R има ли?
                Има на 16 цола е 285/75/16, реално 33,1" на 11,2". Има и на 15 цола - 33х12,5/15, като реалният диаметър е 32,8"., както и 305х70/16 или реално е 32,8"х12,2/16.
                Последно редактирано от Виктор Мечкаров; 11-02-09, 12:35.

                Коментар


                • #23
                  До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

                  Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                  Привет!
                  Къде ли не звънях, но купър няма...някой да знае кой в Б-я внася тази марка...
                  Провери при Сашо Ковачев, моите са оттам.

                  Коментар


                  • #24
                    До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

                    Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                    Има на 16 цола е 285/75/16, реално 33,1" на 11,2". Има и на 15 цола - 33х12,5/15, като реалният диаметър е 32,8"., както и 305х70/16 или реално е 32,8"х12,2/16.
                    Благодаря колега ... именно за 33Х12.5/15 ставаше дума!

                    Коментар


                    • #25
                      До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

                      ако те интересуват такива гуми с този размер обади ми се тел.0887787267

                      Коментар


                      • #26
                        До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

                        Яро беше обещал да теглиш гумите.Ако може да споделиш и мнение как се представят в калта в сравнение с другите две марки които си карал, че до утре трябва да реша за купъра.

                        Коментар


                        • #27
                          До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

                          Първоначално публикуван от Видев Преглед на мнение
                          Яро беше обещал да теглиш гумите.Ако може да споделиш и мнение как се представят в калта в сравнение с другите две марки които си карал, че до утре трябва да реша за купъра.
                          Да, съжалявам, че не успях да се организирам досега. При първа възможност надявам се тази седмица ще го направя.

                          Относно сравнението - по-точно може да бъде между BFG MT и Cooper Discoverer STT, тъй като съм ги карал на сходни коли - ТЛК70, 2.4 бензин и 3.0тд. Определено съм за Cooper-a.

                          Между Cooper и MT/R - не мога да преценя в момента, наистина. Гудиър-а е по-скъп и със сигурност има защо. За моето каране Cooper-a в момента перфектно ме удовлетворява.

                          Надявам се да съм било полезен.

                          Коментар


                          • #28
                            До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

                            А въпросните GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R , от къде мога да си закупя ??

                            Коментар


                            • #29
                              До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

                              Имам 4 бр. 235/85/16 чисто нови по 330 лева.

                              Коментар


                              • #30
                                До: "GOOD/YEAR WRANGLER" - MT/R Въпрос!

                                Колеги търся съвет за гуми и джанти за Дефендър 110 2005г. - от месец се бори на язовир Доспат с кално трасе до водата ... и ще трябва да го пробувам спешно ? Някои да продава ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X