Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Теракан 2.9 CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за Теракан 2.9 CRD

    Здравейте фенове на този под форум!

    Относно Теракана виждам, че има хора тук с тази машина и молбата ми е да споделят своето мнение за джипа!

    Чух, че бил с два твърди моста? Интересувам ме дали е с верига двигателят или с ремък, за мен това е много важно.

    Цените 2-ра употреба са доста прилични в мобиле.де. Интересува ме здравината на автоматика и двигателя.

    Благодаря предварително!
    УАЗ 469Б & LR DISCOVERY II

  • #2
    До: Питане за Теракан 2.9 CRD

    Здравей, имам Теракан от 7 месеца и мисля че мога да имам проверено мнение по въпроса. Първо на въпроса за два твърди моста отговора е че само задният е такъв но все пак и така се държи прилично извън пътя. Двигателят е с ремък и полагащите му се ролки, но смяната няма да те разори. Относно автоматика, мисля че би бил по-добър вариант, но само толкова мога да помогна моите са ръчни и както всички ръчни скорости на джипове ( използвани като "джипове" ) имат си болки за оправяне. Иначе камиончето е прилично и за парите си ( според моето мнение ) СТАВА. При огледа обърни внимание отдолу на колата, двигателя и задължително покарай на всички режими на скоростите. Толкова от мен , ако мога да помогна с още нещо - питай. Успех.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      До: Питане за Теракан 2.9 CRD

      Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
      Здравей, имам Теракан от 7 месеца и мисля че мога да имам проверено мнение по въпроса. Първо на въпроса за два твърди моста отговора е че само задният е такъв но все пак и така се държи прилично извън пътя. Двигателят е с ремък и полагащите му се ролки, но смяната няма да те разори. Относно автоматика, мисля че би бил по-добър вариант, но само толкова мога да помогна моите са ръчни и както всички ръчни скорости на джипове ( използвани като "джипове" ) имат си болки за оправяне. Иначе камиончето е прилично и за парите си ( според моето мнение ) СТАВА. При огледа обърни внимание отдолу на колата, двигателя и задължително покарай на всички режими на скоростите. Толкова от мен , ако мога да помогна с още нещо - питай. Успех.
      Благодаря Зоро ! Много без аварийни километри....
      УАЗ 469Б & LR DISCOVERY II

      Коментар


      • #4
        От: Питане за Теракан 2.9 CRD

        аз май ще стана новобранец с тараканчето

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X