Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на масло и семеринги в предницата

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Смяна на масло и семеринги в предницата

    Вътре тр да има съчма с пружинка която да натиска за да имаш "кликове", може би тя е запекла.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01503011.jpg
Прегледи:1
Размер:60.0 КБ
ID:5740354

    Но как се отваря нямам идея.

    Коментар


    • От: Re: Смяна на масло и семеринги в предницата

      Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
      Вътре тр да има съчма с пружинка която да натиска за да имаш "кликове", може би тя е запекла.
      [ATTACH=CONFIG]898340[/ATTACH]

      Но как се отваря нямам идея.
      Няма отваряне това нещо, и ако се напъне се къса лесно! Внимавайте това нещо върви в магазина цялото и струва доста пари( говоря за Каяба ,но като гледам и с WP е същото). При мен беше клеясало от миенето и се заздвиже с wd-то и от тогава от време на време го раздвижвам профилактично.
      KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

      Коментар


      • От: Смяна на масло и семеринги в предницата

        На Марцочи врътката излиза. С хубаво накисване би трябвало да се раздвижи.
        EXC TPI 2019

        Коментар


        • От: Смяна на масло и семеринги в предницата

          Разглобяват се тапите ,но както се казва "козата си сака пръч" .И ако се прави от човек без опит и инструменти вероятността да оплеска работата е огромна .Също и в патроните за компресия и ребаунд се събира голяма гняс ,а доста хора пренебрегват разглобяването и почистването им .Аз се убедих ,че за веднъж годишно най-добре да се даде на майстор ,ще си спестите много време и нерви .
          Последно редактирано от GeToVvV; 19-01-17, 19:25.

          Коментар


          • От: Смяна на масло и семеринги в предницата

            Първоначално публикуван от GeToVvV Преглед на мнение
            Аз се убедих ,че за веднъж годишно най-добре да се даде на майстор ,ще си спестите много време и нерви .
            Прав си тук ,но моята я нас..ха.....така че едно на ум да си имате с майсторите!
            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

            Коментар


            • От: Смяна на масло и семеринги в предницата

              Здравейте,
              решил съм да се опитам да си обслужа предницата на Honda CRF450R 2005г,та въпроса ми е колко масло точно събира в едната и колко в другата камера за стандартна настройка.
              От манула за модела видях,че в дават за голямата камера с пружината 382 cm3 за стандартна настройка,но не мога да разбера колко е количеството в другата.
              До колкото знам се измерва в милиметри.Ако може някой запознат с модела да ми помогне.

              Коментар


              • Re: Смяна на масло и семеринги в предницата

                Малката камера трябва да е пълна с масло и да няма въздух, милиметрите за за предниците с "отворена камера".
                Поне на КТМ-ските пълниш, свиваш помпата 2-3 пъти да излезе въздха и затваряш, ненужното масло си прелива и след това изтича от една дупчица като я свиеш.
                https://www.youtube.com/watch?v=gGX2TDcklwg

                Коментар


                • От: Смяна на масло и семеринги в предницата

                  Свали си менуал за предницата итам трябва да е обяснено, кое, как и защо. Другия вариант е в Ю туб да си търсиш клип и да слушаш какво говорят.

                  Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk
                  EXC TPI 2019

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X