Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да изгоним къртиците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Димки

    Не съм правил димки от дете, но довечера идвам у вас да гледам. Ще има спектакъл " Звук и светлина " Китка
    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
    NULLA TENACI INVIA EST VIA

    Коментар


    • #32
      вземете и пиратки и ракети - да стане по-весело
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #33
        Ей, всеки път като чуя за димки от амониева силитра се сещам за една колекция на баба ми от вестници "Направи си сам". Жената си ги беше събирала с години... После с братчеда ги набарахме. Двора на къщата изглеждаше интересно със застлани навсякъде вестници да съхнат...
        Ще прощавате за лирическото отклонение, ама тогавашните лета си бяха други (по-хубави)

        Коментар


        • #34
          Re: Димки

          Първоначално публикуван от Pursie
          Не съм правил димки от дете, но довечера идвам у вас да гледам. Ще има спектакъл " Звук и светлина " Китка
          По скоро ЗВУК И ПУШЕК - сиреч , като се окадим , какви псувни ще звучат
          Тедо , за пиратки и ракети незнам , ама сме вземали едни КИФТЕТА с Pursie.... ! Ти работи по темата със зарина...
          Хайде идвай на море
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #35
            До: Как да изгоним къртиците

            към всички опитвали всичко както мен - решението е едно: засаждате през триметра корен от корен от растението РИЦИН и тази напаст Къртици и Сляпо куче Ви напускат до другата година , когато отново насадите Рицин! много е ефектно- лично съм го пробвал и ефекта е изумителен, а Рицина не вреди на останалите култури в мястото, кадето е засаден ! УСПЕХ !

            Коментар


            • #36
              До: Как да изгоним къртиците

              Късно чета темата и малко не ми е ясно за РИЦИНА.С него само ограждам градината или навсякъде в цялата градина го засаждам през 3 метра.
              Благодаря.

              Коментар


              • #37
                До: Как да изгоним къртиците

                Здравейте! Спасението от тая твар е само сока от киселото зеле. Наливаш в сяка дупка по 2-литра и тая сган изчезва.

                Коментар


                • #38
                  До: Как да изгоним къртиците

                  Първоначално публикуван от slavi318 Преглед на мнение
                  Здравейте! Спасението от тая твар е само сока от киселото зеле. Наливаш в сяка дупка по 2-литра и тая сган изчезва.
                  А ракията къде наливаш?
                  Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Как да изгоним къртиците

                    Ние преди няколко години купихме от тези ултразвукови уреди.Сложихме 2 на 500кв. и забравихме за такива животинки.
                    Женя Вълчанова 0888272565

                    Коментар


                    • #40
                      До: Как да изгоним къртиците

                      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                      ОК ! довечера ще пробвам ! Ако не се появя във форума , значи съм се отровил !
                      Колега, виждам, че имаш и по-късни публикации , разкажи развръзката, моля.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Как да изгоним къртиците

                        това дали нама да ви свърши работа
                        http://www.globol-bg.com/index.php?lang=3&table=isotronic&page=3&id=9 ,
                        цената е около 34лв. Мисля, че става чрез поръчка по нета. Струва си защото с другите работата ще стане като оня с батерийте в куфарите .

                        Коментар


                        • #42
                          До: Как да изгоним къртиците

                          три електронни устройства съм сложил и ела и виж, и сляпо куче и къртицата се прескачат. Голем кошмар

                          Коментар


                          • #43
                            До: Как да изгоним къртиците

                            И при мене е така. Копае ми в "опитното поле" при доматките. От семка си ги гледам и сърцето ме боли като всяка сутрин видя нова къртичина. Не знам какво да правя...

                            Коментар


                            • #44
                              До: Как да изгоним къртиците

                              Дами и господа, не употребявате правилно селитрата. Трябва ви капсул-детонатор и по малко вода. Даже я заменете с бензин .
                              Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Как да изгоним къртиците

                                Първоначално публикуван от Myyy Преглед на мнение
                                Дами и господа, не употребявате правилно селитрата. Трябва ви капсул-детонатор и по малко вода. Даже я заменете с бензин .
                                И после си търсете двора в комшийте.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X